Vilmista vs Festo (62:53)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą

2019 balandžio 10 d., Trečiadienis, 21:39 val., peržiūros: 665

Trečiadienį J.Dobkevičiaus gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonų lygos „Xiaomi“ mažosios taurės, antrosios pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Vilmista“ ir svečių teisėmis atvykę „Festo“. Pirmajame susitikime po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo „Festo“ tritaškių fiesta ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 5:12). Vis dėlto, svečiai pradėjo strigti puolime, kur „Vilmista“ puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir sumažino skirtumą iki minimalaus ( 20:21). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo – 32:34.

Po ilgosios pertraukos „Vilmista“ pavyko persverti rezultatą į savas rankas ,tačiau svečiai greitai išlygino rezultatą. Per likusį laiką aikštelės šeimininkai puikiai išnaudojo savo aukštaūgius, kurie puikiai dominavo baudos aikštelėje ir leido „Vilmista“ ekipai susikrauti 6 taškų pranašumą ( 47:41). Lemiamame kėlinyje šeimininkai toliau palaikė aukštą tempą, kur tolo nuo varžovų. „Festo“ žaidėjams nepavyko užsikabinti už pergalės ir „Vilmista“ iškovojo kelialapį į didįjį finalą, rezultatu – 62:53 (20:21, 12:13, 15:7, 15:12)

„Hidraulit“ įveikė „Festo“ ekipą (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 16:17 val.)„Festo“ antrą kartą įveikė „Celsį“ ir pateko į pusfinalį (serija 2:0) (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:04 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)Atkaklioje kovoje pergalę prieš „Vilmista“ pasiekė “ASS Endress+Hauser” (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:33 val.)Ketvirtąjame ketvirtyje „Vilmista“ įveikė pogrupio lyderius (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Telia“ sutriuškino „Festo“ ekipą (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 23:54 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)Pirmoje tarpusavio kovoje „TransUnion“ nesunkiai laimėjo prieš „Festo“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 22:14 val.)„Remza & Langvila“ lengvai patiesė „Festo“ ekipą (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)