„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Norvelina: Komandos statistika2019/2020 m. sezonas, Įmonių lyga

Bendra statistika:

 GPTOPTGPTS±PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Viso:220000/00/00/00/00/00 (0/0)0000000000
Vidurkis:0,000,000,000,00%0,00%0,00%0,00%0,00%0,00 (0,0/0,0)0,000,000,000,000,000,000,000,000,000,00

Statistika pagal rungtynes:

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 spalio 24 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179
 1.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Ryterna620/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Norvelina550/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387
 2.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina770/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Elektrėnų „Pastolinis“700/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 11 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387
 3.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina760/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Dakra - Košmaras530/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 21:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209
 4.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina780/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Vėjų linija & Garliavos duona480/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387
 5.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina810/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Celsis560/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (1 turas): 2018 lapkričio 20 d., Antradienis, 21:20 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209
 5.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina20 
Ulmas0 

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 lapkričio 27 d., Antradienis, 21:20 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209
 6.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina940/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Hidraulit670/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 gruodžio 04 d., Antradienis, 21:30 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209
 7.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina480/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
ASS Endress + Hauser430/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (2 turas): 2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 19:10 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239
 8.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Adma710/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Norvelina620/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387
 9.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina890/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Artstone550/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387
 10.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina490/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Coca-Cola650/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 20 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387
 11.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina830/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Adma810/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 sausio 27 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387
 12.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina790/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Vilmista690/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 03 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387
 13.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
ASS Endress + Hauser740/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Norvelina840/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 17 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270
 14.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Hidraulit640/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Norvelina840/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 19 d., Antradienis, 21:40 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209
 15.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Artstone730/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Norvelina760/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 24 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387
 16.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Coca-Cola660/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Norvelina710/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Sezoninės varžybos (2 turas): 2019 vasario 25 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257
 17.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Vilmista550/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Norvelina720/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Atkrintamosios varžybos, aštuntfinalis: 2019 kovo 17 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387
 18.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina760/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
KTK ‒ Enerstena690/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Atkrintamosios varžybos, aštuntfinalis: 2019 kovo 19 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115
 19.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
KTK ‒ Enerstena630/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Norvelina670/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Atkrintamosios varžybos, ketvirtfinalis: 2019 kovo 26 d., Antradienis, 21:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209
 20.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
Norvelina610/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
TransUnion800/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000

Atkrintamosios varžybos, ketvirtfinalis: 2019 balandžio 01 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321
 21.PTS1 PTS2/3 PTS2 PTS3 PTSREBASSTBLFRBRTOFCUFTFEFF
TransUnion590/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
Norvelina470/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%0/00,00%00000000000
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu