FC & KAUNO KVARCAS vs TOPO CENTRAS (79:59)ĮMONIŲ+ LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2009 balandžio 22 d., Trečiadienis, 18:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Trečiaja vieta "Iššūkio" taurėje džiaugiasi "Kauno kvarcas"

Rungtynėse buvo kovojama ir aikštelėje, ir už jos ribų...
2009 balandžio 22 d., Trečiadienis, 21:01 val., peržiūros: 4575

Šiandien, 18:00, LVA sporto salėje vyko Įmonių+ lygos "Iššūkio" taurės kova dėl trečiosios vietos. Ją, prieš likusius vos tris "Topo centro" žaidėjus po išsibaudavimo, rezultatu 79:59 laimėjo "Kauno kvarco" ekipa.

Pirmasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės „Topo Centras“ ekipos taškais, tačiau „Kauno Kvarco“ ekipa po šių taškų surengė spurtą 18:0 ir išsiveržė į priekį. Bet „Topo Centras“ parodė charakterį ir nepalūžo, bei sumažino rezultatą. Po pirmojo kėlinuko 20:12 priekyje „Kauno Kvarcas“.

Antrasis kėlinys buvo šiek tiek įtemptesnis, nors „Kauno Kvarco“ ekipa ir padidino savo turimą rezultatą, tačiau kėlinys vyko apylygiai. „Topo Centas“ ekipai nesisekė sėkmingai atakuoti krepšio, bei tiksliai perduoti kamuolio komandos draugams. Taigi prieš ilgąją pertrauką priekyje vis dar „Kauno Kvarcas“ 44:31.

Trečiame kėlinyje „Topo Centas“ ekipa susikaupė, darė mažiau klaidų, bei vykdė tai ką jiems liepė treneris ir tai davė naudos, jie pradėjo mažinti rezultatą. Tuo tarpu „Kauno Kvarco“ ekipa po ilgosios pertraukos šiek tiek atsipalaidavo ir iššvaistė turėtą pranašumą, bet vis dar buvo priekyje 57:51.

Paskutiniame kėlinyje galėjo būti intriguojanti kova, deja „Topo Centras“ aikštelėje liko tik trise, nes žaidėjai dėl baudų limito paliko aikštę, o tai reiškė „Kauno Kvarcas“ ekipos pergalę. Gal būt „Kauno Kvarcas“ ekipai ir nusišypsojo sėkmė, bet vis gi jie iškovojo trečą vietą laimėje rezultatu 79:59.

„Kauno Kvarcas“ ekipoje rezultatyviausias buvo Marius Dimša pelnęs 27 taškus ir tapęs naudingiausiu šių rungtynių žaidėju.

„Topo Centras“ ekipoje geriausiai pasirodė Šarūnas Mickus surinkęs 19 taškų.

„Topo Centas“ ekipos treneris teige , kad pagrindinę pralaimėjimo priežastis buvo ta, kad pernelyg trumpas žaidėjų suolelis,komandoje nebuvo dviejų žaidėjų dėl traumų, tai žaidėm su tokia sudėtimi kokia turėjome. Varžybas iš tikro pradėjome žaisdami be jokios "minties" puolime, todėl to pasekoje atsilikome iškart 12 taškų .Po to susikaupėme įgyvendinome sėkmingai kelėta derinių,mažiau nervinomės tarpusavyje ir to pasekoje trečiame kėlinyje skirtumą sumažinome iki 3 taškų, bet po to varžybų nugalėtoja nulėmę pražangu limitas.Noriu padėkoti visiems žaidėjams už gana puikų sezoną,o sirgaliams už ištikimybę ir aišku rėmėjui „Topo Centrui“. Taip pat aišku didelis ačiū, KKL organizacijai ir jos lygos prezidentui už nuostabiai surengtą čempionatą.

"Elektro Montuotojas" "Iššūkio" taurės finale (2009 balandžio 07 d., antradienis, 20:27 val.)Sunkiai pasiekta "FC & Kauno kvarco" pergalė (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 21:25 val.)Rezultatyviose rungtynėse pergalę iškovojo "FC & Kauno Kvarcas" (2009 vasario 17 d., antradienis, 22:29 val.)Trečiasis kėlinukas nulėmė runtynių baigtį (2009 kovo 24 d., antradienis, 21:54 val.)Nepilnos sudėties " FC & Kauno Kvarcas" pralaimėjo "Araušai" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:51 val.)"Statybų vizija & LVA" tapo pirmaisiais "Įmonių + lygos" "Iššūkio taurės" finalininkais (2009 kovo 31 d., antradienis, 22:40 val.)"Arauša" tik antroje varžubų pusėje parklupdė "Topo centrą" (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 22:29 val.)'Autokontaktas" įveikė "FC & Kauno Kvarcas" ekipą (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 22:27 val.)"Topo centras" po sunkios kovos palaužė "Sistematiką" (2009 sausio 14 d., trečiadienis, 10:19 val.)Nervingose rugntynėse stipresni buvo "FC & Kauno Kvarco" krepšininkai (2009 vasario 24 d., antradienis, 23:06 val.)