SISTEMATIKA vs FILTER (100:61)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas LT-48248

Niekaip nepavyksta iškovoti pergalės "Filter" ekipai

Taškus pelno Artūras Nausėda (Sistematika)
2008 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 23:12 val., peržiūros: 5902

Šiandien (12.11) „Sistematika“ krepšininkai jau pirmame kėlinyje pademonstravo savo jėgą ir sutriuškino iki šiol pergalės skonio nepatyrusios „Filter“ ekipos, šeimininkai laimėjo – 100:61.

„Sistematika“ iniciatyvą į savo rankas perėmė nuo pat susitikimo pradžios, kai pirmojo ketvirčio viduryje po spurto 18:5 parodė savo jėga, po to šeimininkų pranašumas tik augo, svečiai neturėjo ką ir atsakyti į tokį galingą šeimininkų žaidimą, Taigi pirmasis kėlinys baigėsi 28:12 šeimininkų naudai.

Antrąją susitikimo atkarpą „Sistematika“ taip pat pradėjo spurtu, šį kartą 15:5 ir pastarųjų pranašumas šoktelėjo iki triuškinamos – 26 taškų ribos. Svečiai nieko negalėjo atsakyti į tokį galingą šeimininkų žaidimą ir antrąjį kėlinį pralaimėjo 48:23.

Trečiasis kėlinys nieko neišsiskyrė iš pirmų dviejų. Šeimininkai turėdami saugią taškų atsargą žaidė atsipalaidavę, bet net negalvojo mažinti apasukų ir kuo toliau tuo tik didino savo persvara. Jie šį kėlinį laimėjo 13 taškų skirtumu, o bendras rezultatas po trijų kėlinių buvo per pus didesnis 75:37.

Visgi paskutiniame ketvirtyje „Filter“ krepšininkai norėjo pasirodyti garbingai ir nei kiek nenusileido savo varžovams, tačiau jau buvo per vėlu, ir matėsi, kad šeimininkai neeikvojo savo jėgų, tačiau jie vis vien laimėjo šį kėlinį 25:24, o rungtynės baigėsi įtikinama šeimininkų persvara 100:61.

„Sistematika“ komandoje rezultatyviausias buvo Artūras Nausėda pelnęs 20 taškus. Pralaimėjusioje komandoje geriausiai pasirodė „Filter“ komandos lyderis Donatas Šipkauskas pelnęs 18 taškų.

Po rungtynių nugalėtojų komandos žaidėjas sakė, kad jie žinojo jog šiandienos varžovai yra silpnesni už jos, todėl šiandien žaidė be jokios įtampos.

Svečių ekipos treneris sakė, kad jo komandai reikėtu ramiau žaisti,nes per komandos žaidėjai per daug skuba ir dėl to padaro per daug klaidų.

"Šilduva" nesunkiai nugalėjo "Filter" ekipą (2008 lapkričio 04 d., antradienis, 23:14 val.)"Trys medžiai" nesunkiai įveikė "Filter" ekipą (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:51 val.)"Eltecha" nušlavė "Filter" ekipą (2008 gruodžio 09 d., antradienis, 23:31 val.)"Sporto Fėja & IV" nepaliko vilčių "Filter" ekipai (2008 gruodžio 23 d., antradienis, 23:30 val.)"Lytagra" iškovojo sunkią pergalę prieš "Sistematiką" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:40 val.)"Sistematika" tik antroje varžybų dalyje palaužė "Filter" ekipą (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)"Sistematika" iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone (2008 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:02 val.)"Elektro Montuotojas" palaužė "Filter" komandą (2009 vasario 03 d., antradienis, 21:09 val.)"Vėjų Linija" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)Užtikrinta "Elektro Montuotojo" pergalė (2008 spalio 28 d., antradienis, 21:07 val.)