PC REDA vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP (84:109)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas LT-49331

Triuškinanti "Energijos sistemų servisas" komandos pergalė

Daugelį atakų Deividas Baika užbaigdavo efektingais dėjimais iš viršaus
2008 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 21:51 val., peržiūros: 6330

Šiandien 20:00val., Eigulių vid. mokykloje įvyko kova tarp "PC Reda" ir "Energijos sistemų servisas" komandų. Jau nuo pat pradžių "Energijos sistemų servisas" parodė kas vadovauja žaidimui ir išsiveržę į priekį nuo pat pirmų minučių, tokiu būdu varžovams nesuteigdami jokių šansų juos prisivyti.

Prasidėjus pirmam kėliniui jau buvo aišku, jog šiandienos nugalėtojais taps "Energijos sistemų servisas". Pirmosiomis minutėmis nugalėtojai padarė atkarpą 14-0, nesulaukdami jokio varžovų atsako, puikiai susižaidę K.Meliūnas ir D.Baika duetas, padarė puikių aley-op, bei atliko puikių perdavimų vienas kitam ir taip pabaigė kėlinį 11:30 savo naudai. Antram kėlinyje "Energijos sistemų servisas" iš varžovų nieko nesitikėjo, todėl ir toliau žaidė savo malonumui, darydami aley-op ir dėliodami gražius dėjimus į krepšį, tuo pasinaudoją varžovai neleido nugalėtojams atitrūkti ir šį kėlinį pabaigė 22:22.

Antroje rungtynių pusėje patikėją savo pergale "Energijos sistemų servisas" komanda ir toliau žaidė gražų krepšinį. "PC Reda" komandos žaidėjai niekaip negalėjo susitvarkyti su varžovų aukštaūgiais, todėl "Energijos sistemų servisas" žaidėjams tereikėdavo mesti kamuoli link krepšio, o visa kita jau atlikdavo puikiai žaidę nugalėtojų komandos aukštaūgiai.

Šiose rungtynėse buvo tiesiog nesustabdomas D.Baika kuris pelnė net 41 tašką, pataikė iš 21/19 dvitaškių, iš kurių pusė buvo gražių dėjimų, bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų. "Energijos sistemų servisas" komandoje, net trys žaidėjai atliko dvigubą dublį, D.Baika, R.Seikauskas, D.Arlauskas.

"PC Reda" komandoje ne ką prastesnis buvo L.Ščepinas pelnęs 36 taškus, bei atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus.

"Energijos sistemų servisas" treneris tiesiog pasakė, jog rungtynės buvo lengvos.

"PC Reda" komanda varžybų nekomentavo.

Triuškinanti "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 20:21 val.)"Energijos sistemų servisas VP" nusileido "Araušos" penketui (2009 kovo 06 d., penktadienis, 23:04 val.)"Lietuvos dujos" išvykoje sutriuškino "Energijos sistemų servisas - VP" ekipą (2009 kovo 01 d., sekmadienis, 22:04 val.)"Energijos sistemų servisas" įveikė "Filter" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Šilduva“ sutriuškino „Energijos sistemų serviso“ krepšininkus (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:28 val.)Antrasis šiame sezone K.Meiliūno keturgubas dublis ir "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 17:22 val.)"Šilduva" nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą VP" (2009 sausio 27 d., antradienis, 21:25 val.)"Eltecha"nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą - VP" (2009 kovo 15 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Trys Medžiai" patyrė triuškinanti pralaimėjimą "Energijos Sistemų Servisui VP" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Energijos Sistemų Servisas VP" nesustabdė "Eltecha" puolimo mašinos (2009 vasario 03 d., antradienis, 22:58 val.)