TOPO CENTRAS vs VĖJŲ LINIJA (74:53)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 03 d., Antradienis, 19:00 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas LT-51309

"Topo Centras" iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės

2009 vasario 03 d., Antradienis, 21:31 val., peržiūros: 4610

Šį vakarą Kauno "Varpo" gimnazijoje, įmonių+ lygos rungtynėse, susitiko "Topo Centras" ir "Vėjų linija". Iki antrojo kėlinio vidurio žaidimas vyko apylygiai, bet po to šeimininkai pagerinę puolimą ėmė didinti persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 74:53.

Rungtynes abi ekipos pradėjo gana vangiai ir pirmųjų taškų teko palaukti. Vis dėlto kėlinukui įpusėjus iniciatyvos ėmėsi šeimininkai, P.Daunio ir A.Jonkaus dėka, išsiveržę į priekį 15:6. Ketvirčio pabaigoje "Vėjų linijos" krepšininkai pelnė 8 tašks be atsako ir sumažino skirtumą iki minimumo. Po pirmojo kėlinuko pirmavo "Topo Centro" krepšininkai – 16:14.

Antrojo kėlinio pradžioje įspūdingą žaidimą pademonstravo V.Butrimas – pelnydamas 8 iš eilės taškus išvedė šeimininkų ekipą į priėkį 24:16. Atsakydami svečiai taip pat spurtavo 8:0 ir išlygino rezultatą, o kėlinio pabaigą "sausai" vėl sužaidė "Topo Centras" ir vėl išsiveržė į priekį 33:24.

Po ilgosios pertraukos abiejų komandų žaidimas tapo aktyvesnis. Pirmojoje kėlinio pusėje vyko apylygis, po dviejų A.Railos baudų meimų skirtumas sumažėjo iki 7-ių taškų (39:23). Įpusėjus kėlinukui sėkmė vėl atsisuko į šeimininkų pusę ir po šešių iš eilės taškų skirtumas išaugo iki 13-os (15:32). Kėlinys baigėsi rezultatu 50:38.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai dar labiau pagerino puolimą, nors pirmojoje pusėje kiek geriau sekėsi "Vėjų linijai" (skirtumą svečiai sumažino iki 9 taškų), "Topo Centro" krepšininkai rungtynių pabaigą sužaidė labai sėkmingai ir iškovojo pergalę rezultatu 74:53.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė 18 taškų surinkęs V.Butrimas, dvigubą dublį atliko A.Jonkus – 12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

"Vėjų linijos" ekipai 12 taškų pelnė A.Raila, 11 surinko V.Vaškevičius (11 atkovotų kamuolių).

"FC & Kauno Kvarcas" iškovojo nesunkią pergalę (2008 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)"Topo centras" ir toliau skina pergales (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 20:20 val.)"Topo centras" užsitikrino pirmąją vietą pogrupyje (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Puiki "Topo Centro" pergalė (2008 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 20:09 val.)Nesunki „Topo Centras“ ekipos pergalė (2009 kovo 19 d., ketvirtadienis, 21:14 val.)"Topo centras" sutriuškino "Filter" komandą (2009 sausio 20 d., antradienis, 21:07 val.)"Vėjų Linija" lieka be pergalių (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 20:09 val.)"Vėjų Linija" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Topo centras" po sunkios kovos palaužė "Sistematiką" (2009 sausio 14 d., trečiadienis, 10:19 val.)"Topo Centras" paskutiniame kėlinyje palaužė "Statybų Viziją - LVA" (2008 spalio 29 d., trečiadienis, 19:50 val.)