ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP vs LIETUVOS DUJOS (68:101)ĮMONIŲ+ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 kovo 01 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Lietuvos dujos" išvykoje sutriuškino "Energijos sistemų servisas - VP" ekipą

2009 kovo 01 d., Sekmadienis, 22:04 val., peržiūros: 4910

0
Kovo 1 d. vakarą, J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje vyko "Įmonių+“ lygos, "D" pogrupio varžybos tarp "Energijos sistemų serviso – VP" (šeimininkai) ir svečių – "Lietuvos dujos" krepšinio komandų. Pirmajame kėlinyje vyko gana atkakli kova, tačiau jis neatspindėjo tikrojo komandų pajėgumų. "Lietuvos dujos" antrojo kėlinio pradžioje užvaldė situaciją aikštėje ir turėdami iniciatyvą savo rankose visą likusį susitikimo laiką, iškovojo pergalę triuškinamu rezultatu 68:101.

Rungtynės prasidėjo "Lietuvos dujų" ekipos aukštaūgiams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius taškus nuo tritaškio linijos. Aikštelės šeimininkai sėkmingai įsijungė į žaidimą ir atsakė dvitaškiu. Lygi kova tęsėsi keletą minučių, kol svečiai spurtavo ir atitrūko dviženkle persvara (4:14), tačiau neilgam. "ESS – VP" krepšininkai buvo nusiteikę kovingai ir neilgai trukus išlygino rezultatą (21:21). Kėlinį rezultatyviau užbaigė svečiai ir pasibaigus laikui turėjo šiokį tokį pranašumą – 23:28.

Antrojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai dviem taikliais tritaškiais pasivijo oponentus iki minimalaus skirtumo (29:30). Ir tuomet svečių ekipa pademonstravo kaip jie moka žaisti iš tikrųjų. Puikiai bežaisdami tiek puolime, tiek gynyboje "Lietuvos dujų" krepšininkai eliminavo varžovų ekipos lyderį Karolį Meiliūną iš žaidimo – privertė surinkti penkias asmenines pražangas. O be savo pagrindinio stratego, "ESS - VP" komanda tapo kaip kūnas be galvos. Ir po pirmosios rungtynių pusės akivaizdžiai išaiškėjo svečių pranašumas – 34:49.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai persigrupavo ir dabar vadovaujami Karolio Meiliūno sėdinčio ant atsarginių suolelio padidino apsukas. Visa bėda buvo ta, jog svečiai taip pat puolė agresyviau. Nesugebėdami su oponentais susitvarkyti gynyboje, "ESS – VP" krepšininkai dažnai pažeidinėjo taisykles, o "Lietuvos dujų" krepšininkai sėkmingai rinkosi taškus nuo baudų metimo linijos. Norimų rezultatų šeimininkams pasiekti trukdė ir daromų klaidų kiekis. Po trečiojo kėlinio, rezultatu 52:80 pirmavo svečiai.

Rungtynių pabaigoje susitikimo lyderiai akivaizdžiai sumažino žaidimo tempą, tačiau vis tiek rezultatyvumu nenusileido aikštės šeimininkams. Galų gale, po paskutinio teisėjų švilpuko, triuškinamu rezultatu 68:101, nugalėjo "Lietuvos dujų" komanda.

"Energijos sistemų serviso – VP" gretose daugiausiai pasižymėjo Deividas Baika – 25 taškai (9 atk. kam.). Komandai kovoti labai padėjo ir Vytautas Mačys – 17 taškų (8 atk. kam.).

"Lietuvos dujų" gretose nesulaikomas buvo Nerijus Urbonavičius – 32 taškai (5 atk. kam., 4 rez. perd. ir 4 peri

Triuškinanti "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 20:21 val.)"Šilduva" nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą VP" (2009 sausio 27 d., antradienis, 21:25 val.)"Eltecha"nesunkiai įveikė "Energijos sistemų servisą - VP" (2009 kovo 15 d., sekmadienis, 22:46 val.)"Energijos sistemų servisas" įveikė "Filter" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:19 val.)„Šilduva“ sutriuškino „Energijos sistemų serviso“ krepšininkus (2009 vasario 15 d., sekmadienis, 23:28 val.)"Trys Medžiai" patyrė triuškinanti pralaimėjimą "Energijos Sistemų Servisui VP" (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:08 val.)"Lietuvos dujos" nugalėjo "Araušos" ekipą (2009 vasario 24 d., antradienis, 22:58 val.)"Eltecha" nepasigailėjo "Energijos sistemų serviso" (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:26 val.)Antrasis šiame sezone K.Meiliūno keturgubas dublis ir "Energijos sistemų serviso VP" pergalė (2009 vasario 08 d., sekmadienis, 17:22 val.)"Energijos sistemų servisas" nušlavė "Sistematiką" (2008 spalio 26 d., sekmadienis, 22:44 val.)