SD Ranga vs Rimo & Patikima linija (93:57)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„SD Ranga“ neturėjo vargo su „Rimo & Patikima linija“ komanda

2016 spalio 30 d., Sekmadienis, 21:10 val., peržiūros: 1633

Sekmadienį, spalio 30-ąją dieną Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „SD Rangos“ ir svečių „Rimo & Patikima linija“ komandos. Rungtynes 5 taškais be atsako pradėjo šeimininkų komanda, bet netrukus V.Pėstininkas atidarė svečių komandos taškų sąskaitą. Šeimininkai užtikrai pradėję rungtynes įpusėjus kėlinukui jau turėjo dviženklę persvarą (15:5). Antroje kėlinio pusėje žaidimas tarp komandų išsilygino, o „Rimo & Patikima linija“ krepšininkai sugebėjo prisivyti savo varžovus – 19:13. Per likusias dvi kėlinio minutes „SD Rangos“ krepšininkai laimėjo atkarpą 8:0 ir po pirmojo kėlinio jau turėjo apčiuopiamą persvarą – 27:13.

Antrajį kėlinį svečiai ir toliau nerado priešnuodžių varžovų puolimui, kurie po dar vienos „sausos“ atkarpos 11:0, paleido varžovus į priekį 25 taškų skirtumu (38:13). Galų gale sužaidus tris minutes pirmuojusius kėlinio taškus svečiams pelnė L.Ratautas. „Rimo & Patikima linijos“ krepšininkai trumpam buvo atradę savo žaidimą ir sužaidė primą savo gerą atkarpą 1:7, bet skirtumas tarp komandų visdar buvo triuškinantis (39:18). Per likusias minutes vaizdas aikštelėje nesikeitė – svečiai niekaip negalėjo apsiginti nuo uraganinio varžovų puolimo ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo net 25 taškų deficitą.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išliko toks pat. „Rimo & Patikima linija“ komandai sunkiai sekėsi rinkti taškus, kartais nekrito net metimai iš gerų padėčių, o ir stabdyti varžovus jiems buvo begalo sunku. Įpusėjus trečiąjam ketvirčiui šeimininkai ir toliau užtikrintai pirmavo 59:38. O iki kėlinio pabaigos likus žaisti dvi minutes K.Kyžas pataikė dvitaškį ir komandas skyrė rekordinė 30 taškų „SD Rangos“ persvara (68:38). Po trijų kėlinių šeimininkai triuškino savo varžovus rezultatu 70:38.

Paskutinis rungtynių kėlinukas šiose rungtynese buvo tik formalumas. Abi komandos pradėjo žaisti kiek laisviau, nes rungtynių nugalėtojas visiems jau buvo aiškus. Tai pagaliau atvėrė erdves ir svečių puolimui, kurie po truputį įsižaidė. Sužaidus pusę kėlinio komandas skyrė 33 taškai (80:47). Per likusį svečiams nepavyko sumažinti savo atsilikimą bent į kiek padoresnį. Nuaidėjus teisėjo švilpukui, kuris reikškė rungtynių pabaigą „Rimo & Patikima linija“ komanda turėjo pripažinti triuškinančią varžovų pergalę rezultatu 93:57.

Po rungtynių pakalbintas „SD Rangos“ vyr. treneris D.Jagminas neslėpė geros nuotaikos, kad savaitę pavyko užbaigti lengva pergale ir pasidžiaugė savo komandos jaunimu: „Buvo antros varžybos, kuriose mums nekrenta. Šįkart varžovas lengvesnis, nei buvo praeitas, bet vistiek pergalė yra pergalė. Komandoje yra smagaus jaunimo, kurie gali patraukti komandą ir galime žaisti greitą krepšinį. Trūksta tik pataikymo iš toli, nes vasarą ne visi žaidėjai sportavo, o dar tik sezono pradžia.“

SD Ranga: Mantas Pukalskas – 22 tšk., Kristupas Kyžas – 20 tšk. (14 atk. kam.), Karolis Klimas – 18 tšk.

Rimo & Patikima linija: Rytis Karauskas – 21 tšk. (11 atk. kam.), Linas Ratautas – 13 tšk., Marius Rudžionis – 12 tšk. (7 perimt. kam.)

„Remza & Langvila“ neturėjo vargo dvikoje su „Rimo & Patikima linija“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 23:06 val.)„ASS & Endress + Hauser“ iškovojo pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ sunkiai nupūškavo iki pergalės prieš „Rimo & Patikima linija“ komandą (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 21:18 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)Nerezultatyviose varžybose „Remza & Langvila“ šventė pergalę prieš „Rimo & Patikima Linija“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Enersteną“ įveikę „Rimo & Patikima linija“ iškovojo pirmą pergalę šiame sezone (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:50 val.)„SD Ranga“ turėjo vargo prieš negausiai susirinkusius „Lemoros“ krepšininkus (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 00:02 val.)„ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „Rimo & Patikima linija“ ekipą. (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 23:08 val.)„SD Ranga“ aštunfinalį pradėjo užtrinta pergale prieš „Coca-Colą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:20 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)