Kesko Senukai vs Kauno švara (94:93)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 17 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Dramatiškame krepšinio spektaklyje Kesko Senukai išvargo pergalę prieš Kauno Švarą

2017 vasario 17 d., Penktadienis, 22:43 val., peržiūros: 764

KTU Chemijos fakulteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos varžybos kuriose Kesko senukai priėmė Kauno Švara vyrus. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo vos penkiese susirinkę aikštelės šeimininkai, kurie po D.Zalobaitis ir L.Kandratavičius dvitaškių pirmavo 4:0. Pirmąsias minutes ir toliau netaiklūs metimai keitė vienas kitą, o įpusėjus ketvirčiui po taiklaus A.Olberkis dvitaškio svečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį 6:7. Antroji kėlinio dalis virto tikru Š.Kryžius ir A.Olberkis dominavimu. Pasikeisdami ko ne kas antrą ataką jie siuntė kamuolius į varžovų krepšį, bet Kesko Senukus į priekį tempė du A.Zareckis tritaškiai. Po pirmo ketvirčio 16:21 pirmauja svečiai. Antrajame ketvirtyje daugiausia S.Karalius ir L.Kandratavičius pastangomis šeimininkai vis dar alsavo svečiams į nugarą ir toliau išlaikydami intrigą rungtynėse. M.Senkus tolimas metimas kėlinio pabaigoje ir 32:38 po dviejų ketvirčių priekyje Kauno Švara.

A.Olberkis ir Š.Kryžius tandemo dėka trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai pagaliau pabėgo ir įgijo net 10 taškų pranašumą 39:49. Kesko Senukai nė nemanė pasiduoti. A.Kelpšas ir L.Kandratavičius tęsė toliašaudę artileriją, o dar 6 taškus pridėjo A.Zareckis ir po 3 kėlinių viskas prasidėjo tarsi iš naujo lygu 54:54. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo tritaškių serija iš vienos ir kitos pusės. Kesko Senukuose po tolimą bombą paleido L.Kandratavičius ir A.Zareckis, Kauno Švaros gretose atsakė D.Kazlauskas ir P.Vosgirdas ir vėl pusiausvyra. Iki pat 5 minutės rezultatas keitėsi tai į vieną tai į kitą pusę beveik kas ataką ir tuomet atėjo laikas svečių spurtui. Laimėta atkarpa 10-2 ir likus beveik 3 minutes 72:81 priekyje svečiai. Kai jau atrodė, kad rungtynių intriga užgeso, aikštėje viskas apsivertė aukštyn kojom, o kovingieji šeimininkai užkūrė tikrą pirtį. Baudas sumetė A.Kelpšas, tritaškį pridėjo L.Kandratavičius ir 11-0 atkarpa atrodo beveik leido džiaugtis pergale, bet lemiamoje atakoje ranka nedrebėjo M.Brusokas ir dvitaškiu išlyginęs rezultatą santykių aiškinimąsi jis nukėlė į pratęsimą. Pratęsime ir toliau vyko neįtikėtini dalykai jį 5-0 pradėjo svečiai, tačiau toliau sekė 6-0 šeimininkų atkarpa. Komandos dar apsikeitė po taiklų metimą, o likus pusei minutės 1 tašku vėl pirmavo Kauno Švara. Lemiamu metu A.Kelpšas parodė tvirtą charakterį, o jo tolimas metimas pasiekė tikslą ir 94:92 priekyje Kesko Senukai. Šeimininkams pavyko apsiginti ir likus 12 sekundžių kai jau atrodė, kad viskas aišku jie sugebėjo prarasti kamuolį kurį parėmė Š.Kryžius. Būtent pastarasis ir stojo prie baudų linijos pasitikrinti savo nervų tvirtumo. Netiksli antroji bauda ir padrika kova dėl kamuolio, kurio niekas taip ir neapvaldė skelbė pergalę fantastišką mūšį laimėjusiems Kesko Senukams 94:93.

Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:33 val.)Kesko Senukai dramatiškoje kovoje palaužė Festo&IT-Taškas.LT (2017 vasario 03 d., penktadienis, 22:04 val.)„Rapala“ nugalėjo „Kesko Senukai“ ekipą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:44 val.)L. Lukošenkino vedina „KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo su savo priešininkais (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 23:25 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kesko Senukai“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:42 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)