Bitdefender ‒ Altacom vs Gėlių bankas (81:71)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Garbingai pasielgę „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos žaidėjai iškovojo „sunkią“ pergalę

2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 1146

Vasario 27 dieną, pirmadienį, įvyko „Baltik sport“ įmonių lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Bitdefender-Altacom“ bei svečių statusą turėjusių – „Gėlių bankas“ komandų. Šių rungtynių pergalės kaina – vieta atkrintamosiose varžybose, tačiau buvo akivaizdu, jog abi komandos nenorėjo to bei buvo linkusios varžytis įmonių lygos „Mažojoje taurėje“. Vis dėl to, „Bitdefender ‒ Altacom“ šį vakarą pasirodė stipresni ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 81:71 (22:21, 17:10, 27:13, 15:27).

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių abi ekipos žaidė ne itin akiai malonų krepšinį, tačiau, tai jos darė labai lygiai – pirmavo tai viena, tai kita ekipa. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui minimalia vieno taško persvara pirmavo svečiai (12:13), tačiau po dešimties rungtynių minučių, tokia pačia persvara, priekyje jau buvo šeimininkai – 22:21.

Antrajame kėlinyje skirtumas tarp komandų ir toliau nuolat svyravo, tai į vieną pusę, tai į kitą o sužaidus puse kėlinio, rezultatas tarp komandų buvo lygus (29:29). Iki pat dvidešimtosios rungtynių minutės, nei vienai ekipai taip ir nepavyko įgyti solidesnės nei vieno metimo persvaros, tačiau paskutinę kėlinio minutę, „Bitdefender ‒ Altacom“ pasinaudojo „Gėlių bankas“ ekipos klaidomis ir sugebėjo įsiverži į priekį aštuoniais taškais – 39:31.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai labai greitai įgijo dviženklį pranašumą (22 min. 43:33), o tai padarius, sekė jų pačių paprašytą minutės pertraukėlė. Pertraukėlės metu buvo galima girdėti kaip ekipos nariai diskutavo ar bandyti pralaimėti, ar vis dėl sužaisti garbingai ir laimėti šias rungtynes. Buvo pasirinktas antrasis variantas ir iki kėlinio pabaigos „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos pranašumas pasiekė jau labai solidų rodiklį – dvidešimt du taškus – 66:44.

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštelėje labiau priminė krepšinio parodiją nei tikrąjį šį žaidimą. Daug nelogiškų ir neapgalvotų perdavimų per visą aikštę, daug sudėtingų metimų bei nulis pastangų iškovoti pergalę. Vis dėl to, „Bitdefender ‒ Altacom“ komanda, reikia pripažinti, „netikėtai“ išlaikė savo pranašumą ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 81:71.

Po rungtynių, „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos žaidėjas Giedrius Liutkevičius buvo itin nusivylęs varžovų požiūriu į rungtynes:

Pornografija buvo, labai nusivylę varžybomis ir varžovais...

„Bitdefender ‒ Altacom“: Žygimantas Gaidžiūnas – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Marius Savickas – 14 tšk., Saulius Mikalauskas – 14 tšk., Giedrius Liutkevičius – 12 tšk. (12 atk. kam.), Dominykas Vilkius – 10 tšk.

„Gėlių bankas“: Karolis Armalis – 18 tšk. (12 atk. kam.), Saulius Kepežinskas – 17 tšk., Rokas Druskis – 11 tšk., Nerijus Damošius – 10 tšk.

„Bitdefender ‒ Altacom“ parklupdė „Kesko Senukų“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ rungtynių pabaigoje palaužė „Enersteną“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:11 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Bitdefender ‒ Altacom“ įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Callcredit“ antrą kartą įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ir žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:53 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ po atkaklios kovos įveikė negausiai susirinkusias „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai susitvarkė su „Gėlių banku“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 22:19 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę (2017 kovo 07 d., antradienis, 01:11 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:55 val.)