Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Gėlių bankas (58:63)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Gėlių banko“ pranašumą

2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 21:33 val., peržiūros: 1288

Lapkričio 6 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Gėlių banką“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję. „Gėlių banko“ sąskaitoje buvo trys pralaimėjimai.

Rungtynes geriau pradėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. Sužaidus dvi minutes jie pirmavo rezultatu 9:0. Netrukus pirmus taškus pelnė „Gėlių bankas“ (9:2). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (18:9). Per likusį laiką „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ išsaugojo devynių taškų persvarą (20:11).

Antro kėlinio pradžioje du metimus pataikė „Gėlių bankas“ (20:15). Netrukus tuo pačiu atsakė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (24:15). Ketvirtą minutę komandas skyrė 10 taškų (27:17). Vėliau devynis taškus be atsako pelnė „Gėlių bankas“ (27:26). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė tik vienas taškas (33:32).

Trečio kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais (37:36). Septintą minutę „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įgijo penkių taškų persvarą (45:40). „Gėlių bankas“ prisivijo varžovus (45:44). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ išsaugojo vieno taško persvarą (49:48).

Ketvirto kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Gėlių bankas“ (49:53). Į tai tritaškiu atsakė šeimininkai (52:53). Šeštą minutę „Gėlių bankas“ padidino persvarą iki šešių taškų (52:58). Devintos minutės pradžioje, po gerai sužaistos atkarpos, „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasivijo varžovus (58:58). Visgi tai buvo viskas ką šiandien galėjo padaryti „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“. „Gėlių bankas“ pelnė penkis taškus be atsako ir iškovojo pirmą pergalę šių metų sezone (58:63). „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pralaimėjo antrą kartą.

„Gėlių banko“ treneris N.Damošius: „Labai sunkios rungtynės buvo, sunkiai atidirbome. Ačiū Dievui, kad laimėjome. Sunkiai pradėjome, bet į galą rungtynių įsižaidėme ir laimėjome.“

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Mantas Butkus – 14 tšk. (16 atk. kam.), Karolis Jasaitis – 12 tšk., Tomas Tirlikas – 9 tšk.

Gėlių bankas: Saulius Kepežinskas – 17 tšk. (5 perimt. kam.), Karolis Folkmanas – 15 tšk., Karolis Armalis – 14 tšk., Rolandas Stagniūnas – 10 tšk.

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Langvila“ ekipą (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 21:38 val.)Atkakliai varžovams priešinesi „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:29 val.) „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ šešetą (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:16 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Coca Colą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:07 val.)Atkakliose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ įveikė ASU & Co „AgroVIS“ komandą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsirevančavo „Kauno švarai“ ir išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)