Enerstena vs Bitdefender ‒ Altacom (60:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Bitdefender ‒ Altacom“ rungtynių pabaigoje palaužė „Enersteną“

2016 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 21:11 val., peržiūros: 1461

Lapkričio 6 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Enerstena“ priemė svečius „Bitdefender ‒ Altacom“. „Enerstenos“ sąskaitoje buvo du pralaimėjimai, o „Bitdefender ‒ Altacom“ buvo iškovoję vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (2:2). Netrukus į priekį išsiveržė „Enerstena“ (4:2). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Bitdefender ‒ Altacom“ (4:9). Į tai tokiu pat spurtu atsakė „Enerstena“ (11:9). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmas 10 minučių vieno taško persvarą turėjo „Enerstena“ (21:20).

Antras kėlinys vyko gan nerezultatyviai. Geriau kėlinį pradėjo „Enerstena“, kuri pelnė septynis taškus be atsako (28:20). Netrukus taikliu tolimu metimu taškų sąskaitą atsidarė „Bitdefender ‒ Altacom“ (28:23). „Bitdefender ‒ Altacom“ pamažu vijosi varžovus ir sužaidus 20 minučių rezultatas buvo lygus (33:33).

Trečio kėlinio pradžioje į priekį išsiveržė „Bitdefender ‒ Altacom“ (33:38). Ketvirtą minutę komandas skyrė septyni taškai (37:44). Netrukus spurtą pradėjo „Enerstena“, kuri pelnė aštuonis taškus be atsako (45:44). Paskutinėmis kėlinio minutėmis vėl pranašumą buvo įgiję „Bitdefender ‒ Altacom“ (45:52), bet taiklus „Enerstenos“ tritaškis baigiantis kėliniui paliko keturių taškų pranašumą (48:52).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu „Bitdefender ‒ Altacom“ dvitaškiu. Į tai „Enerstena“ atsakė trim taikliais tolimais metimais (57:54). „Bitdefender ‒ Altacom“ taikliu tolimu metimu rezultatą išlygino, o netrukus išsiveržė į priekį (57:59). Paskutinę kėlinio minutę aikštėje vyko atkakli kova, o ji baigėsi dviejų taškų „Bitdefender ‒ Altacom“ persvara (60:62). „Bitdefender ‒ Altacom“ iškovojo antrą pergalę, o „Enerstena“ pralaimėjo trečią kartą.

„Bitdefender ‒ Altacom“ treneris G.Liutkevičius: „Džiaugiamės, kad laimėjome. Šiandien žaidėme be vidurio puolėjų. Galvojome, kad šiek tiek problemų turėsime po krepšiu. Sunku buvo stabdyti varžovų vidurio puolėją, bet vėliau jis išsibaudavo ir mes dėl to džiaugiamės. Viskas gavosi gerai. Planavome prieš rungtynes, kad aukšti žaidėjai atsitvers varžovus, o mažiukai ims kamuolius. Taip ir gavosi. Gynėjai atkovojo daug kamuolių ir manau tai buvo vienas pagrindinių raktų į pergalę.“

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 32 tšk. (6 išpr. praž.), Justinas Mašeckis – 10 tšk., Tadas Rimavičius – 6 tšk.

Bitdefender ‒ Altacom: Marius Savickas – 15 tšk., Mindaugas Mikalauskas – 14 tšk. (8 išpr. praž.), Giedrius Liutkevičius – 10 tšk.

„Bitdefender ‒ Altacom“ parklupdė „Kesko Senukų“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai susitvarkė su „Gėlių banku“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 22:19 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nesunkiai įveikė „Enersteną“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:30 val.)Antroje rungtynių pusėje „Lemora“ įveikė „Enersteną“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 19:15 val.)„Kauno tiltai“ tik rungtynių pabaigoje privertė pasiduoti „Bitdefender -Altacom“ ekipą. (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ po atkaklios kovos įveikė negausiai susirinkusias „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Enerstena“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „ASS & Endress + Hauser“ komandos pranašumą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:07 val.)Garbingai pasielgę „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos žaidėjai iškovojo „sunkią“ pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 22:34 val.)„KTU“ neturėjo vargo su „Enerstena“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 21:19 val.)