Rapala vs Kesko Senukai (69:57)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Rapala“ nugalėjo „Kesko Senukai“ ekipą

2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 22:44 val., peržiūros: 1183

Gruodžio 19d, Kauno švaros sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės. Šiose rungtynėse susitiko „Rapala“ (šeimininkai) ir „Kesko Senukai“ ekipos. Didžiają rungtynių dalį kova buvo įtempta ir apylygė. , tačiau visgi rungtynių pabaigoje šeimininkai pradėjo puikiai atakuoti iš toli ir pabėgo nuo varžovų. Jie laimėjo šias rungtynes rezultatu (69 – 57).

Rungtynės prasidėjo gana aktyviai. Nors pirmojo kėlinuko rezultatas galbūt to ir neatspindėjo, tačiau energijos ir aktyvumo aikštelėje tikrai netrūko. Šį kėlinuką laimėjo „Kesko Senukai“. Rezultatas po pirmo kėlinio buvo (12 – 15).

Antrasis kėlinukas kur kas geriau klostėsi šeimininkams. Nors kėlinuko pradžia buvo apylygi, tačiau būtent antroje kėlinuko pusėje, šeimininkai pradėjo tolti nuo savo varžovų. Jie laimėjo šį kėlinuką rezultatu (19-10), ir ilgosios pertraukos metu pirmavo 6 taškų skirtumu (31 – 25).

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vėlgi dominavo šeimininkai, kiek geriau pradėję šį ketvirtį jie susikaupė dviženklį pranašumą. Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiai parodė charakterį ir prisivijo savo varžovus. Puikiai žaidę gynyboje ir realizavą progas puolime, po trijų kėlinių „Kesko Senukai“ rezultatą išlygino (41 – 41).

Iš paskutinio kėlinuko buvo tikėtąsi daug įtampos ir kovingų varžybų. Tačiau būtent šeimininkai šio ketvirčio metu pagavo savo ritmą. Krepšys jiems visiškai atsirišo. Per šį kėlinuką pelnę net 28 taškus, jie laimėjo šį ketvirtį (28-16) ir iškovojo pergalę rezultatu (69 – 57).

Rapala: Mindaugas Pažėra – 20 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Raimundas Mickevičius – 17 tšk., Gediminas Mickevičius – 12 tšk.

Kesko Senukai: Šarūnas Kenstavičius – 16 tšk., Aivaras Kelpšas – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Simanas Karalius – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Po rungtynių „Rapalos“ treneris G.Mickevičius teigė:

„Tai ar tu matei kaip mes ketvirtam metėm trajakus? Tai va dėl to ir laimėjom. Iš tikro labai aukšta komanda, sunku buvo perlaužt, gimdyt taškus, tačiau sakau, gale pataikėm savo metimus ir laimėjom varžybas“

„Bitdefender ‒ Altacom“ parklupdė „Kesko Senukų“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Alaina & Limobus“ įveikė „Kesko Senukus“ (2016 spalio 28 d., penktadienis, 22:15 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kesko ‒ Senukai“ ekipą. (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:51 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kesko Senukai“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Celsis“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Kesko Senukų“ komandą (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:54 val.)„Rapala“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Lietuvos geležinkelius“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:10 val.)Tik po atkaklios kovos „Rapala“ įveikė „SD Ranga“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 23:08 val.)Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)Ketvirtajame kėlinyje atsigavusi „Lemora“, įveikė „Kesko Senukus“ (2016 lapkričio 26 d., šeštadienis, 11:43 val.)