automokykla.lt vs Acme (66:60)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Prastai startavę, tačiau septyniolikos taškų deficitą panaikinę „RVG“ iškovojo pirmą pergalę

2016 lapkričio 09 d., Trečiadienis, 23:15 val., peržiūros: 1041

Trečiadienį, lapkričio 9 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „RVG Baldų“ ir svečių „Acme“ ekipų. Susitikimo pradžioje tiesiog dominavę „Acme“ žaidėjai gerokai atitrūko nuo varžovų, tačiau vėliau šeimininkai susiėmė ir ėmė vytis priešininkus. Ketvirtame kėlinuke „RVG“ galutinai įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 66:60 (5:20, 19:12, 14:17, 28:11).

Susitikimą tvirtai ir užtikrintai pradėję svečiai spurtavo 0:11 ir taip iškart atitrūko. Kiek vėliau vieną baudos metimą pataikę „RVG“ pelnė pirmuosius savo taškus, tačiau iškart po to sekė dar septyni iš eilės „Acme“ taškai, leidę jiems įgyti septyniolikos taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke prabilę aikštės šeimininkų snaiperiai sušvelnino skirtumą tarp komandų iki dešimties taškų. Po to sekė dar penki iš eilės M. Stankevičiaus taškai, kurių dėka „RVG“ atsilikimas ištirpo iki penkių taškų. Po šalto dušo atsigavę „Acme“ žaidėjai iki ilgosios pertraukos pradžios dar sugebėjo nežymiai padidinti pranašumą. 24:32.

Po ilgosios pertraukos spurtavę aikštės šeimininkai iškart sumažino deficitą iki keturių taškų, tačiau „Acme“ gretose prabilęs J. Vizgaitis surinko aštuonis taškus iš eilės, kurių dėka prieš lemiamą rungtynių dalį svečiai susigrąžino dviženklę persvarą. Vis tik, jau pačioje paskutinės rungtynių dalies pradžioje susiėmę „RVG“ ekipos krepšininkai surengė spurtą net 17:4, kurio dėka persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo dviejų taškų pranašumą. Kiek vėliau svečiai dar bandė susigrąžinti žaidimo kontrolę į savo rankas, tačiau jiems sutrukdė užtikrintas aikštės šeimininkų puolimas, ko pasekoje gana nelengva pergale džiaugėsi „RVG“. 66:60.

Po pergalingų rungtynių Jomantas Eibukas kalbėjo: „Iš pradžių truputį eksperimentavome, tačiau vėliau pradėjome žaisti normaliu penketu ir matėte kas tada gavosi. Tiesiog, mes kai norime, susikaupiame ir žaidžiame, o kai norime eksperimentuoti, tai taip ir gaunasi“.

„RVG“: Tadas Žūtautas – 23 tšk. (11 atk. kam., 6 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Mantas Stankevičius – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Grant Aleksa – 12 tšk.

„Acme“: Gintas Brazaitis – 13 tšk. (14 atk. kam.), Ignas Plečkaitis – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Viktoras Žukauskas – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

Vienuolika tritaškių pataikęs Grant Aleksa atvedė „automokykla.lt“ į pergalę (2017 vasario 10 d., penktadienis, 23:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje įveikė „RVG“ komandą (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:37 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Acme“ pasiekė pergalę (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Artstone“ sutriuškino žaidimo neradusią „Acme“ ekipą (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Automokykla.lt“ sutriuškino „Celsį“ ir išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „automokykla.lt“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 19:35 val.)