Bitdefender ‒ Altacom vs Alaina & Limobus (77:65)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Bitdefender ‒ Altacom“ įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą

2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 22:20 val., peržiūros: 1412

Pirmadienį, lapkričio 28 dieną, KTPMC sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Bitdefender – Altacom“ (3-2) ir svečių „Alaina & Limobus“ (1-4) ekipos.

Rungtynių pradžioje „Alaina & Limobus“ spurtavo ir po taiklių S. Grėbliausko, V. Čypo ir J. Povilaičio metimų pirmavo 0:10. Antroje kėlinuko pusėje aikštelės šeimininkams pavyko išlyginti žaidimą, tačiau prisivyti varžovų ne. Nors ir likus kelioms sekundėms iki kėlinuko pabaigos G.Liutkevičius baudų metimais sumažino svečių pranašumą iki 12:19, tačiau tų kelių sekundžių pakako „Alaina & Limobus“ krepšininkams suregzti greitą ataką, kai po J. Povilaičio perdavimo per visą aikštę V.Čypas pelnė du taškus iš po krepšio.

Antrajame kėlinuke „Alaina & Limobus“ ir toliau laikė rungtynių vadžias savo rankose. J.Povilaitis ir V.Jakelis taikliais metimais leido svečiams įpusėjus antrajame ketvirčiui pirmauti 21:37. Visgi, „Bitdefender ‒ Altacom“ labai greitai atsigavo ir daugiausia M. Savicko ir D. Vilkiaus taiklių metimų dėka prisivijo varžovus iki 35:42.

Antroje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai iškart kibo į atlapus svečiams ir po taiklių S. Mikalausko ir Ž. Gaidžiūno tolimų šūvių „Alaina & Limobus“ ekipos pranašumas ištirpo iki minimumo 49:50. Per likusias keturias minutes kėlinuke „Bitdefender ‒ Altacom“ leido savo varžovams įmesti vos 2 tašus, patys įmetė 7 ir pasibaigus trečiajam ketvirčiui jau buvo priekyje 56:52.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau pirmavo „Bitdefender ‒ Altacom“, o po taiklaus A. Žukausko dvitaškio jau pirmavo 66:57. Panašus skirtumas išliko iki pat rungtynių pabaigos, o sulig rungtynių pabaigą skelbiančiu švilpuku taiklų tritaškį metimą pataikęs L.Grėbliūnas užfiksavo galutinį rezultatą 77:65 „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos naudai.

Po rungtynių „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos krepšininkas G.Liutkevičius, paklaustas apie pagrindines persilaužymo antroje rungtynių pusėje priežastis, sakė: „manau, kad pradėjom greičiau žaisti ir geriau pataikyti. Gal pradžioje buvom šiek tiek neapšilę, šalta buvo, tai metimai buvo sunkūs, pirmas kėlinys nerezultatyvus, o antroje pusėje daug geriau sekėsi“.

Bitdefender ‒ Altacom: Marius Savickas – 17 tšk., Lukas Grėbliūnas – 15 tšk., Žygimantas Gaidžiūnas – 11 tšk. (7 rezult. perd.)

Alaina & Limobus: Julius Povilaitis – 21 tšk. (10 atk. kam.), Vytautas Čypas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Remigijus Snieškus – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkusios „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:04 val.)„Lemora“ nesunkiai įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ parklupdė „Kesko Senukų“ ekipą (2016 spalio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Kauno tiltai“ tik rungtynių pabaigoje privertė pasiduoti „Bitdefender -Altacom“ ekipą. (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Kauno technologijos universitetas“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipos. (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)Garbingai pasielgę „Bitdefender ‒ Altacom“ komandos žaidėjai iškovojo „sunkią“ pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai susitvarkė su „Gėlių banku“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 22:19 val.)