PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS vs AKS PROSATAS & NEKTURTAS (74:60)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 13 d., Antradienis, 19:00 val. @ Panemunės pradinė mokykla, Kariūnų pl. 5, Kaunas LT-45432

"Projektų gama & Mobiringas" įrodė savo pranašumą prieš "AKS Prosatas & Nekturas"

Puikiai šiandien darbavosi Dainius Čepulis. "Čipas" pelnė net 32 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir taip pat gerai gynėsi.
2007 lapkričio 13 d., Antradienis, 23:30 val., peržiūros: 7834

Šiandien 19.00 val. Panemunės pradinės mokyklos salėje susitiko "Įmonių" lygos komandos "Projektų gama & Mobiringas" ir "AKS Prosatas & Nekturas", rungtynes rezultatu 74:60 laimėjo "Projektų gama & Mobiringas".

Nuo pat pirmųjų minučių komandos demonstravo aukšto lygio žaidimą, gerai gynėsi, todėl tik kartais po puikių komandos draugų perdavimų susidarydavo progas atakuoti laisvi. Tiek viena tiek kita komandos darė mažai klaidų, laiku atlikti keitimai palaikė didelį rungtynių tempą. Pirmas ketvirtis baigėsi 18:17 pirmaujant "Projektų gama & Mobiringas".

Antras ketvirtis nebuvo toks rezultatyvus, tačiau po truputį nuo varžovų tolo "Projektų gama & Mobiringas", daugiausia D.Čepulio dėka, kuris žaidė labai naudingai, jo komanda susikrovė 7 tašku persvarą. Taigi ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 34:27.

Antroji rungtynių pusė buvo taip pat dviejų lygių komandų kova, bet vis dažniau fortūna šypsojosi "Projektų gama & Mobiringas" žaidėjams, T.Augutis su trečiojo kėlinuko sirena įmetė įspūdingą metimą per visą aikštę. Rungtynėms artėjant į pabaigą jų likimas jau tapo aiškus, komandas skyrė 20 taškų ir tik paskutinėmis minutėmis "AKS Prosatas & Nekturas" šį didelį skirtumą šiek tiek sušvelnino.

"AKS Prosatas & Nekturas" tėisėjams skyrė šiuos balus: T.Keršiui – 2 balai, P.Čižauskui – 9. Tuo tarpu "Projektų gama & Mobiringas" teisėju darbą vertino 9 balais.

Nugalėtojų treneris pergalės priežastimi įvardino stiprią sudėtį ir gerą atmosferą komandoje.

"Projektų gama & Mobiringas": D.Čepulis 32 (11 atkovotų kamuolių, tritaškiai 6/4, 8 išprovokuotos pražangos), N.Paulauskas 11.

"AKS Prosatas & Nekturas": R.Jatužis 14, Ž.Navickas 9 (13 atkovotų kamuolių).

"AKS Prosatas & Nekturtas" įrodė savo pranašumą prieš "Celsį" (2007 lapkričio 27 d., antradienis, 20:26 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nepasigailėjo "Inreal & Invalda" (2007 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)"Projektų gama-Mobiringas" nugalėjo "Ekotermijos servisą" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 20:26 val.)"Projektų gama - Mobiringas" be vargo įveikė "Celsį" (2007 gruodžio 18 d., antradienis, 21:10 val.) "PROJEKTŲ GAMA & MOBIRINGAS" įrodė pranašumą prieš "AKS PROSATAS & NEKTURTAS" komandą (2008 sausio 22 d., antradienis, 22:51 val.)Dramatiškose rungtynėse pergalę po pratęsimo išplėšė "AKS Prosatas & Nekturtas" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 22:31 val.)Rungtynių pabaigoje "Projektų gama & Mobiringas" palaužė "Olympic casino" (2007 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 21:12 val.)"AKS Prosatas & Nekturtas" įrodė savo pranašumą prieš "BERO & SPSE" (2008 vasario 18 d., pirmadienis, 20:59 val.)"Kauno energetikos remontas" pasiekė revanšą prieš "AKS Prosatą & Nekturtą" (2008 kovo 14 d., penktadienis, 21:29 val.)"Projektų Gama & Mobiringas" nesunkiai įveikė "Bero & SPSE" (2008 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:57 val.)