HANSABANKAS vs ARAUŠA (54:82)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Kauno Eigulių vidurinė mokykla, Žeimenos g. 66, Kaunas.

"Hansabankas" neprilygo galingiesiems "Araušos" krepšininkams

Štai dėl ko laimėjo "Arauša"...
2007 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 21:04 val., peržiūros: 8854
Šįvakar, lapkričio 22 dieną, "Įmonių" lygos rungtynėse, "Hansabankas" savo aikštelėje ( Eigulių vidurinė mokykla ) susigrūmė su "Araušos" ekipa. Svečiams pavyko primesti greitą rungtynių tempą, kuris buvo jiems parankesnis ir gynėsi labai agresyviai, tai išmušė varžovus iš vėžių: "Hansabankas" to turbūt nesitikėjo, o jų priešininkai žaidė labai gerai, užvedinėjo vieni kitus ir iškovojo pelnytą pergalę 54:82.

Nuo pat pirmųjų akimirkų svečiai žaidė agresyviai, greitai ir kas svarbiausiai taikliai mėtė. Varžovams tai buvo staigmena ir jie atrodė pasimetę, dažniau klydo, bandė įsijungti į žaidimo ritmą, tačiau jį diktavo svečiai, kurie beveik visą kėlinį tolo, bet 7 iš eilės I. Silevičiaus taškai, kėlinio pabaigoje, leido šiek tiek priartėti – 16:24.

Antrasis ketvirtis prasidėjo apylygiu žaidimu, bet "Arauša" labai kibiai gynėsi ir oponentai klimpo toje gynyboje, o pačių gynybą be gailesčio draskė taip laimėdami pirmąją rungtynių pusę 16 taškų persvara – 31:47.

Pirmąją trečiojo ketvirčio pusę geriau žaidė šeimininkai lyg norėdami kilt į lemiamą šturmą, tačiau svečiai apie tai neleido nė pasvajot, išlaikydami pakankamai saugų atstumą, be to, dar jį po truputį didindami. 42:61 – toks buvo rezultatas prieš paskutinę varžybų dalį.

Paskutiniame kėlinyje "Arauša" tik patvirtino, kad jie yra ištvermingesni, žaidžia geriau tiek puolime, tiek gynyboj, be to penktąsias pražangas gavo vienas iš "Hansabanko" lyderių P.Juchnevičius ir K.Kupčinskas. Tai buvo, matyt, galutinis smūgis bankininkams: jie atrodė labiau pavargę, atrodė, kad jie laukia finalinio švilpuko. Svečiai tiesiog pribaigė varžovus laimėdami ketvirtą kėlinuką 10 taškų skirtumu, o visas varžybas įtikinama 28 taškų persvarą 54:82.

Po rungtynių nugalėtojų treneris R. Linkevičius sakė, kad jų komanda yra kur kas geresnė: turi gerus aukštaūgius, žaidėjų galinčių pataikyti tiek iš vidutinių nuotolių, tiek iš toli, apskritai geriau sukomplektuota ekipa. Be to, pridūrė, kad tai nebuvo pačios geriausios varžybos jo komandai, greičiau vidutinės.

Labiausiai prie pergalės prisidėjo K.Eigelis ( 18 taškų, 7 atkovoti kamuoliai ), M.Šeškus ( 13 taškų, 5 išprovokuotos varžovų pražangos ), R. Kasprevičius ( 12 taškų ), M.Gelažnikas ( 8 taškai ir 12 atkovotų kamuolių ) ir A. Bakūnas ( 10 taškų ir 3 rezultatyvūs perdavimai ).

"Hansabanko" ekipoje blizgėjo trigubą dublį atlikęs M. Juchnevičius ( 13 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 10 išprovokuotų pražangų ) ir 18 taškų įmetęs, atkovojęs 6 ir perėmęs 4 kamuolius I.Silevičius.

Abi komandos buvo gana patenkintos teisėjavimu ir skyrė arbitrams po 9.
"Hansabankas" nepasigailėjo "Statybų Objektų" (2007 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:18 val.)Sėkmingas "Hansabanko" debiutas "Įmonių" lygoje (2007 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Įspūdingu stiliumi "Hansabankas" nokoutavo "Kauno Švarą & KRG" (2007 gruodžio 06 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)Sunkioje kovoje "Hansabankui" varžovai neprilygo (2008 sausio 10 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)"Hansabankas" iškovojo pirmąją pergalę 2008 metais (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 21:30 val.)"Santera" patyrė dar vieną sutriuškinimą (2007 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:28 val.)"Kauno tiltai" tapo daugiausiai taškų per pratęsimus pelniusia komanda (2008 sausio 07 d., pirmadienis, 20:59 val.)"Hansabankas" pergalę šventė penkiese (2008 vasario 14 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)"Arauša" užtikrintai įveikė "Ecobaltic" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 13:24 val.)"Makroflex" lyg viesulas nunešė pergalę iš varžovų panosės (2007 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:01 val.)