BERO & SPSE vs KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS (68:63)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr.73, Kaunas

Kovoje iki paskutinės sekundės, stipresni buvo "Bero & Spse"

2007 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 22:48 val., peržiūros: 7996
Šį vėlų, gruodžio 5 dienos vakarą, Pilėnų vidurinės mokyklos salėje santykius aiškinosi "Bero & Spse" ir "Ker" ( "Kauno energetikos remontas" ). Rungtynės buvo itin permainingos: abi komandos buvo vertos viena kitos. Vienai komandai pabėgus į priekį, kita neilgai trukus vėl prisivydavo varžovus. Pagrinde, beveik visas rungtynes priekyje buvo, namuose žaidę, "Bero & Spse" ekipa, tačiau persvarą jiems buvo labai sunku išlaikyti. Tik po atkaklios kovos, paskutinėmis sekundėmis išaiškėjo rungtynių nugalėtojas – tai "Bero & Spse", palaužę varžovus rezultatu 68:63. Tai buvo 4 jų pergalė iš 6 žaistų rungtynių ir antroji iš eilės ( abi namuose ). "Ker" patyrė 2 pralaimėjimą per 5 sužaistas varžybas.

Rungtynės prasidėjo 7 iš eilės P. Aleksonio taškais be atsako, tačiau varžovai į tai atsakė 13 "sausų" taškų ir įsiveržė į priekį. Po tokio spurtų apsikeitimo vyko apylygė kova, bet priekyje laikėsi šeimininkai, kurie ir laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 22:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje "Ker" gavo antausį 12:0 ir rungtynės pradėjo slysti iš jų rankų. Tačiau, galbūt šeimininkai atsipalaidavo, o gal svečiai susiėmė į rankas, vedami I.Konovalenko ir P. Aleksonio, "Ker" sugebėjo atsitiesti ir prieš ilgąją pertrauką turėjo 6 taškų deficitą.

Trečiasis kėlinys buvo sėkmingesnis svečiams: jie agresyviau atakavo, vertė varžovus klysti ir prasiženginėt, netgi keliose epizoduose buvo įsiveržę į priekį, bet "Bero & Spse" ilgai tuo džiaugtis neleido ir išlaikė, prieš paskutinę rungtynių dalį, vienu dvitaškiu metimu panaikinamą pranašumą – 54:52.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai bandė įgyti saugią persvarą ir ją išlaikyti iki rungtynių galo ir tai jiems pavyko. Varžybų pabaigoje svečiams nesisekė, o aikštelės šeimininkai pakankamai protingai sužaidė paskutines minutes ir sekundes ir išplėšė pergalę rezultatu 68:63.

Po rungtynių nugalėtojai nelabai turėjo ką pasakyti, su šypsena veiduose juokaudami, kad jau išsisėmė komentuot, nes pergalių daug.

Nugalėjųsiųjų gretose išsiskyrė V.Leknickas ( 23 taškai ), M.Juchnevičius ( 19 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 7 išprovokuotos pražangos ) ir po 10 kamuolių atkovoję D.Norvilas ir R.Mieldažys.

"Ker" lyderis P.Aleksonis pelnė 38 taškus ir išprovokavo 12 varžovų pražangų. Jam gelbėjo 18 taškų įmetęs I.Konovalenko.

Šiose rungtynėse teisėjavo tik vienas arbitras – A. Jocius. Abi komandos jo darbą įvertino puikiai – 10.
Dramatiškose rungtynėse sekmė šypsojosi "Bero & Spse" (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:16 val.)"Omega" užtikrintai nugalėjo "Bero & SPSE" (2007 lapkričio 21 d., trečiadienis, 23:06 val.)"TEO LT" namuose įveikė "Bero - SPSE" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 20:13 val.)"Kauno energetikos remontas" pasiekė revanšą prieš "AKS Prosatą & Nekturtą" (2008 kovo 14 d., penktadienis, 21:29 val.)"KER" savo aikštėje nugalėjo "Agavos" ekipą (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 21:34 val.)Nerezultatyviose rungtynėse "BERO & SPSE" nugalėjo "Elintos" ekipą (2007 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)"Teo LT" neatsilaikė prieš "Kauno energetikos remontą" (2007 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:20 val.)"Kauno energetikos remontas" namuose įveikė "Makroflex" (2008 sausio 19 d., šeštadienis, 12:47 val.)"Kauno Energetikos Remontas" tapo "Įmonių" lygos, trečiosios vietos laimėtojais! (2008 balandžio 25 d., penktadienis, 22:27 val.)Pergalingas pirmasis "KER" žingsnis įmonių lygoje (2007 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 20:54 val.)