BMS MEGAPOLIS vs KAUNO AUTOBUSAI (88:82)"ĮMONIŲ+" LYGA » Atkrintamosios rungtynės
2008 kovo 27 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"BMS Megapolio" komanda be didesnio vargo įveikė "Kauno Autobusus"

Vienas iš sėkmingiausių savo rungtynių sužaidė Tadas Abišala, surinkęs net 37 naudingumo balus
2008 kovo 27 d., Ketvirtadienis, 21:39 val., peržiūros: 5759
Šį vakarą vykusiose Įmonių+ lygos atkrintamosiose rungtynėse, "Žalgirio" treniruočių centro salėje susitiko "BMS Megapolio" bei "Kauno Autobusų" komandos. Pirmoji šių komandų akistata buvo sėkmingesnė salės šeimininkų, "BMS Megapolio" komandai – jie laimėjo rezultatu 88:82, taip išsiverždami rezultatu 1:0 serijoje iki dviejų pergalių.

Rungtynių pradžia buvo intriguojanti, nes komandos žaidė taškas į tašką. Nei viena nesugebėjo labiau atitrūkti ir tik esant rezultatui 11:11 "BMS Megapolio" komanda sustiprinusi gynybą neleido varžovams mesti ir patys pelnė taškus. Po tokio žaidimo pirmojo kėlinio rezultatas pakrypo salės šeimininkų naudai – 27:16.

Antrasis kėlinukas vyko be didesnių permainų. Tiek viena tiek kita komanda pataikė, tačiau neretai mėtė pro šalį. Po apylygio žaidimo "BMS Megapolio" komanda sugebėjo dar šiek tiek padidinti savo turimą persvarą, ir po dviejų kėlinių jie jau pirmavo rezultatu 47:34.

Trečiasis ketvirtis buvo panašus į antrąjį, nes komandos ir vėl žaidė apylygiai. Jau kėlinuko viduryje šeimininkai įgyjo 18 taškų persvarą ir sugebėjo ją išlaikyti iki kėlinuko pabaigos. Praėjus trims ketvirčiams rezultatas buvo 69:51 "BMS Megapolio" naudai.

Ketvirtajame kėlinyje salės šeimininkai patikėję savo pergale atsipalaidavo ir tuo pasinaudoję "Kauno Autobusų" žaidėjai smarkiai spurtavo. Nors pirmais metimais "BMS Megapolio" ekipa sugebėjo įgyti net 20 taškų pranašumą, "Kauno Autobusų" komanda susiėmė, laimėjo stulbinamą atkarpą 14:3 ir sumažino skirtumą iki 9 taškų. Nors tai ir nepadėjo jiems nugalėti, jie per daug nenusiminė, o salės šeimininkai šventė pergalę rezultatu 88:82.

Po rungtynių pakalbintas nugalėtojų treneris R.Miladauskas pasakė: "Mūsų komanda žaidė taip, kaip mes ir planavome, drausminga gynyba ir ramus bei užtikrintas puolimas". Teisėjus jis įvertino 7 balais.

"Varžovai buvo stipresni, o mūsų komanda susigriebė per vėlai" pasakė "Kauno Autobusų komandos žaidėjas ir kapitonas A . Juodelis. Teisėjams jis skyrė po 7 balus.

Nugalėtojų gretose labiausiai prie pergalės prisidėjo T.Abišala pelnęs 23 taškus bei atkovojęs 17 kamuolių. Jam neblogai talkino T.Ališauskas pelnęs 20 taškų bei išprovokavęs 7 pražangas.

"Kauno Autobusų" ekipoje geriausiai sužaidė Ž.Danielius – jis įmetė 28 taškus ir išprovokavo 7 pražangas.
Po sudėtingos kovos "BMS Megapolio" komanda nugalėjo "Kauno Autobusus" (2008 balandžio 07 d., pirmadienis, 20:55 val.)"BMS Megapolis" vienu žingsneliu arčiau finalo (2008 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Autokontaktas" "BMS Megapolio" komandai priešinosi tik du kėlinius (2008 kovo 02 d., sekmadienis, 21:30 val.)Po įtemptos kovos "BMS Megapolis" komandos pergalė (2008 vasario 19 d., antradienis, 22:35 val.)"Eltecha" namuose nugalėjo "Kauno autobusus" (2008 kovo 07 d., penktadienis, 21:03 val.)"BMS Megapolis" jau laukia varžovų finale (2008 balandžio 13 d., sekmadienis, 22:03 val.)"BMS Megapolis" atsilygino "Šilduvai" 20 taškų skirtumu (2008 kovo 09 d., sekmadienis, 22:21 val.)"BMS" nesunkiai įveikė "Lytagrą" (2007 lapkričio 20 d., antradienis, 22:19 val.)"BMS Megapolis"- 2008 metų "Įmonių+" lygos čempionai (2008 balandžio 26 d., šeštadienis, 17:00 val.)Po įtemptos kovos pergalę šventė "Kauno autobusai" (2008 sausio 14 d., pirmadienis, 22:56 val.)