Restauratoriai & Hausa vs Chemcentras (87:83)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 20:50 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Restauratoriai & Hausa turėjo rimtai paplušėti prieš „Chemcentrą“

2015 gruodžio 21 d., Pirmadienis, 00:02 val., peržiūros: 944

Gruodžio 20 dieną, sekmadienį , Kauno energijos salėje vyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, antrojo etapo didžiosios taurės F pogrupio komandos, grupės lyderiai ir namų aikštelėje žaidę Restauratoriai & Hausa (2/0) ir vieną pergalę, bei viena pralaimėjimą turintis „Chemcentras“ (1/1). Lyderiai tikėjosi lengvo pasivaiksčiojimo, tačiau rungtynės buvo permainingos, laiminti komanda keitėsi daugybę kartų. Didžiąją rungtynių laiko dalį pirmavę Restauratoriai & Hausa, sugebėjo išlaikyti šaltus nervus ir geriau sužaisti paskutines ketvirtojo kėlinuko minutes ir laimėti prieš išsišokusį „Chemcentrą“. Rungtynės baigėsi rezultatu – 87:83.

Kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai įmetę staigius du dvitaškius, „Chemcentro“ tylą nutraukė dvi tolimos L. Šaulevičiaus bombos. Du taškus dadėjęs A.Gagiškis pirmą kart išvedė „Chemcentrą“ į priekį. Ilgai netrukus šeiminkai susigrąžino sau persvarą – 11:8, bet vienuolikos taškų spurtą surengę taškai įpusėjus kėlinukui buvo nepasiekiami per vieną metimą – 11:19. „Chemcentrui“ nė motais buvo, kad šeimininkai dar nebuvo pralaimėję ir didino savo pranašumą. Kėlinukas baigėsi rezultatu – 15:23 svečių naudai.

Antrasis kėlinukas prasidėjo E. Kajalavičiaus dvitaškiu į kurį atsakė „Chemcentro“ gynėjas G.Vyšniauskas įmesdamas tritaškį. Restauratoriai & Hausa buvo nesusikaupę ir tarsi nežinojo kokius priešnuodžius naudoti prieš varžovų gynybą. Kad ir kaip stengtusi „Chemcentras“ taip pat negalėjo dar labiau padidinti savo pranašumo ir turėti dviženklės persvaros. Rezultatui esant – 27:37 svečių puolimas visiškai sustojo, o uraganiškai žaidę šeimininkai nė nesiruošė pramesti. Spurtas 17:0 ir kėlinukas baigėsi rezultatu – 44:37 Restauratoriai & Hausa naudai.

Trečiajame kėlinuke „Chemcentras“ nė nežadėjo pasiduoti. Iš esmės pakeitę puolimo gaires ir sustygavę gynybą, įpusėjus kėlinukui atsilikinėjo vos vienu metimu – 51:49. Sužaidus dar minutę G. Vyšniausko tritaškis vėl išvedė svečius į priekį. Bet šeimininkai nepasimetė ir drausmingiau sužaidė kėlinuko pabaigą. Trečiasis kėlinys baigėsu rezultatu – 60:56.

Ketvirtasis kėlinukas buvo išties gražus ir komandos rodė kokybišką krepšinį. Komandos keitėsi taikliais metimais ir nė vieną komanda pasiduoti. Įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo visiškai lygus – 70:70. Tris baudas iš eilės pataikęs L.Šaulevičius leido šiek tiek lengviau atsikvėpti „Chemcentrui“, toliau likus žaisti keturias minutes, dvi minutes komandos negalėjo pelnyti taškų. Bet Restauratoriai & Hausa nesustojo ir staigia persvėrė rezultatą į savo naudą – 80:75. Svečiai dar bandė kabintis į pergalę, kuomet „Chemcentras“ pataikė du tritaškius iš eilės, bet šeimininkų nervai prie baudų metimo linijos buvo šalti ir Restauratoriai & Hausa šventė sunkią pergalę rezultatu – 87:83.

Tomas Jonkus „Chemcentras“ treneris:

„rungtynių galą sužaidėme kaip ir norėjome, tačiau trečiojo kėlinuko pabaigoje ketvirto pabaigoje pavargome, o pas varžovus kaip žinote yra labai gera, teko stipriai komandiškai dirbti gynyboje ir tai atėmė daug jėgų, tačiau komanda džiaugiuosi, parodė charakterį, nes kaip žinote žaidėme prieš vienus iš lyderių, jeigu palaikytume tokį žaidimą ir po naujų metų, galima planuoti didelius tikslus“

Rezultatyviausias „Chemcentro“ žaidėjas Lukas Šaulevičius kalbėjo:

„gaila, kad pralaimėjome, žaidėme tikrai gerai, pergalių dar tikrai bus, rungtynes pradėjome užtikrintai, po to tikriausiai pritrūko jėgų, o rungtynių pabaigoje labiau sėkmė šypsojosi varžovams“

Naudingiausi žaidėjai:

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 31 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Veršinskas – 15 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Jūris Goštautas – 12 tšk. (14 atk. kam.), Vygintas Kalesnikas – 12 tšk.

Chemcentras: Lukas Šaulevičius – 21 tšk., Gytis Vyšniauskas – 17 tšk., Audrius Gagiškis – 16 tšk., Tomas Grigalevičius – 10 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd.)

„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:57 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)Restauratoriai & Hausa neturėjo vargo prieš Rapala (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:51 val.)„Restauratoriai & Hausa“ paskutinę sekundę išplėšė pergalę prieš „Callcredit“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 15:35 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)