Omega vs ASS & Endress H (82:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Beveik visas rungtynes pirmavę „ASS & Endress H“ pratęsime turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą

2016 vasario 22 d., Pirmadienis, 21:47 val., peržiūros: 889

Vasario 22 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Omega“ priemė svečius „ASS & Endress H“.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Iš pradžiu du taškus pelnė „Omega“, o vėliau septynis taškus be atsako pelnė „ASS & Endress H“. Sužaidus keturias minutes minutės pertraukėlės paprašė „Omega“. Po jos komandos žaidė apylygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (6:15). Devintą minutę keturis taškus be atsako pelnė „Omega“ (10:15). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai (11:18).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „ASS & Endress H“. Svečiai pirmą dviejų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 0:6 (11:24). Penktą minutę „Omega“ sumažino varžovų persvarą iki dešimties taškų (17:27), o „ASS & Endress H“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė dešimt taškų (34:24), o „Omega“ paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką komandos žaidė lygiai, tik baigiantis kėliniui taiklus „Omegos“ tritaškis sumažino „ASS & Endress H“ persvarą iki septynių taškų (29:36).

Trečią kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjo „ASS & Endress H“ (29:39). Trečią minutę komandas skyrė septyni taškai (34:41). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „ASS & Endress H“ (34:47). Septintą minutę „ASS & Endress H“ persvara padidėjo iki devynių taškų (40:49). Po „ASS & Endress H“ komandos spurto svečių pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų (40:58). Visgi kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidė „Omega“, kuriai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 13 taškų (45:58).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (47:60). Prasidėjus ketvirtai minutei komandas skyrė 11 taškų (51:62). Netrukus D.Šliogeris gavo penktą pražangą, o „Omega“ liko penkiese. Tai nesutrugdė aikštės šeimininkams surengti spurtą. Jie pelnė 13 taškų be atsako, po kurių „Omega“ jau buvo priekyje (64:62). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „ASS & Endress H“ turėjo trijų taškų persvarą, o prasidėjus devintai minutei ją padidino taikliu metimu (64:69). Visgi „Omega“ prisivijo varžovus (68:70). E.Žemaitis vienu taikliu baudos metimu padidino svečių persvarą iki dviejų taškų. Baigiantis kėlinio laikui P.Liesis rezultatą išlygino (70:70).

Pratęsime komandos žaidė lygiai. Sužaidus pirmą minutę trijų taškų persvarą turėjo „ASS & Endress H“ (70:73). Vėliau komandos žaidė „taškas į tašką“. Likus minutei iki pratęsimo pabaigos rezultatas buvo lygus (78:78). Likus 37 sekundėm „Omega“ pirmavo 80:78, o „ASS & Endress H“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos „Omega“ gynėsi sėkmingai, o pergalę įtvirtino taiklūs S. Butauto baudos metimai (82:78).

Pirmą aštunfinalio pergalę iškovojo „Omega“. Antros tarpusavio rungtynės vyks vasario 28 dieną 20:00 valandą J. Dobkevičiaus progimnazijoje.

„Omegos“ treneris R.Urkis: „Pralaiminėjome beveik visas rungtynes. Tiksliai neatsimenu, bet atrodo ketvirtame kėlinyje mūsų vienas, šeštas žaidėjas, gavo penkias pražangas ir likome penkiese. Tada vyrai susikaupė, parodė valią ir charakterį. Ištraukėme pratęsimą. Ten, kaip sakau, turėjo būti mūsų psichologinis pranašumas. Tą mes ir įrodėme.“ Paklaustas, kodėl treneris pradėjo daug emocingiau reaguoti į komandos žaidimą, kai komanda liko penkiese, treneris atsakė: „Treneris irgi įsijungia į komandos žaidimą, į visą emocijų liūną. To gal ir nereikėtų daryti, bet reikia kažkaip komandą užvesti.Stengėsi žaidėjai, šaunuoliai iš tikro. Svarbiausia yra geras rezultatas – laimėjome.“

Omega: Povilas Liesis – 34 tšk. (15 atk. kam., 9 išpr. praž.), Mantas Zubavičius – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Donatas Šliogeris – 14 tšk.

ASS & Endress H: Almantas Sutkus – 23 tšk. (7 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 19 tšk., Artūras Nausėda – 11 tšk. (11 atk. kam., 13 rezult. perd.), Marijus Dimša – 10 tšk. (12 atk. kam.)

„ASS & Endress H“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „ASS & Endress H“ komandos pranašumą (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:08 val.)Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)„ASS & Endress H“ atlaikė „Vilmistos“ šturmus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:32 val.)Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:13 val.)„ASS & Endress H“ paskutiniu metimu išplėšė pergalę prieš „Enerstena“ ekipą. (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:29 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „ASS & Endress H“ krepšininkai (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 20:41 val.)Puikiai sužaidę paskutinį ketvirtį „Vilmista“ privertė pasiduoti „Omegos“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 00:10 val.)„Hidraulinių Sistemų“ penketukas tiesiog nušlavė „ASS & Endress H“ krepšininkus (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)„Enerstena“ nepasipriešino „Omegai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 20:49 val.)