ASU & Co „AgroVIS“ vs Chemcentras (56:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 24 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Negausiai susirinkęs „Chemcentras“ neturėjo problemų su ASU & Co „AgroVIS“

2015 spalio 24 d., Šeštadienis, 21:15 val., peržiūros: 984

Spalio 24 dieną, A.Stulginskio universiteto sporto salėje, sustiko „Įmonių“ lygos komandos ASU & Co „AgroVIS“ (šeimininkai) ir „Chemcentras“ (svečiai). Nors šiose rungtynėse svečiai vertėsi vos 6 krepšininkai, tačiau tai nesutrugdė jiems diktuoti savo sąlygas aikštelėje. Puikiai veikiantis puolimas ir gausybė greitų atakų leido didinti pranašumą kone su kiekviena minute, kol galiausiai „Chemcentras“ galėjo džiaugtis triuškinamu pranašumu 56:74.

Rungtynių pradžioje abi komandos sunkiai rinko taškus, didžioji dalis metimų skriejo pro šalį, bet netrukus žaidėjai prisitaikė ir prasidėjo įdomi ir atrodytų lygiavertė kova. Tačiau jau pirmojo kėlinuko metu svečiai nustebino varžovus retais, bet itin tiksliais tolimais metimais ir skirtumas tarp komandų išaugo kol pasiekė 6 taškų ribą. „Chemcentras“ nors ir turėjo trupesnį suolelį, bet šeimininkai tuo visiškai nepasinaudojo ir tarsi laukė savo progos, bet skirtumas augo ir prasidedant ilgajai pertraukai „Chemcentras“ turėjo jau ir 14 taškų pranašumą 25:39.

Po ilgosios pertaukos ASU & Co „AgroVIS“ žaidėjai dėjo visas pastangas, kad būtų panaikintas skirtumas, bet varžovai rungtyniavo tarsi ant sparnų. „Chemcentro“ komanda visiškai nejautė nuovargio, o puiki gynyba leido surengti gausybę greitų atakų. Skirtumas augo, o dar vienas kitas tritaškis svečių pranašumą priartino prie 30 taškų ribos. Netrukus šeimininkų ekipa buvo tiesiog triuškinama ir nebesugebėjo nei kiek pristabdyti varžovų puolimo ir tik paskutinėmis minutėmis šiek tiek atsitiesė. „Chmecentras“ leido skirtumui kiek sumažėti, bet puiki pergalė jau buvo jų rankose. Susitikimas baigėsi rezultatu 56:74.

Tomas Jonkus („Chemcentras“):

„tai tik pirmos varžybos šį sezoną, komanda dar nėra susižaidusi, lyginant su pernai yra beveik pusė naujų veidų, bet kaip matom pirmasis blynas neprisvilo“.

ASU & Co „AgroVIS“: Andrius Bagotyrius – 17 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 11 tšk. (14 atk. kam.), Aurimas Stanevičius – 9 tšk.

Chemcentras: Gytis Vyšniauskas – 30 tšk. (8 išpr. praž.), Saulius Kepežinskas – 13 tšk., Nerijus Damošius – 12 tšk., Tomas Grigalevičius – 10 tšk. (12 atk. kam., 11 rezult. perd.)

„Celsis“ nukovė „ASU & Co „AgroVis“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 00:12 val.)Tiksliau rungtyniavusi „Kauno Švara“ nukovė „ASU & Co AgroVIS“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:06 val.)Garbingai priešinęsis „Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:33 val.)„Senukai“ po sunkios kovos aštuntfinalį pradėjo pergalę prieš ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 19 d., penktadienis, 22:02 val.)„ACME“ rungtynių baiagoje turėjo pripažinti ASU & Co „AgroVIS“ komandos pranašumą (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Callcredit“ pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą baigė lengva pergale prieš „ASU & Co AgroVIS“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 26 d., penktadienis, 21:56 val.)„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)