Kautra & Mesoderma-DB vs Kauno tiltai (63:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nuo pat rungtynių pradžios pirmavę „Kauno tiltai“ tvirtai žengė į ketvirtfinalį

2016 vasario 29 d., Pirmadienis, 22:55 val., peržiūros: 1116

Pirmadienį, vasario 29 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio Įmonių lygos Didžiosios taurės antrosios šešioliktfinalio rungtynės, tarp namuose žaidusių „Kautros & Mesodermos-DB“ krepšininkų ir svečių „Kauno tiltų“. Pirmąsias šių ekipų rungtynes po atkaklios ir permainingos kovos rezultatu 72:77 buvo laimėję „Kauno Tiltai“.

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Kauno tiltai“ truktelėjo į priekį ir įpusėjus kėlinukui po taiklaus M. Mažeikos metimo pirmavo 4:11. Antroje kėlinuko pusėje „Kautros & Mesodermos-DB“ krepšininkai nesustabdė G. Purausko, po kurio tritaškio metimo svečiai pirmavo 9:24.

Nors ir šeimininkai stengėsi toliau nepaleisti „Kauno tiltų“ į priekį ir likus kelioms minutėms iki ilgosios pertraukos pralaiminėjo 20:34, visgi svečių komandos žaidėjas Š.Labenskas pataikė keturis tolimus metimus iš eilės, kas leido „Kauno tiltams“ įpusėjus susitikimui turėti solidžią persvarą 28:46.

Trečiajame ketvirtyje po „Kautros & Mesodermos-DB“ žaidėjo R.Issak metimo rezultatas tapo 38:51, tačiau 0:7 laimėta atkarpa ir svečiai vėl nutolo 38:58. Likusią kėlinuko pusę šeimininkams pavyko neblogai sustovėti gynyboje, per šį laiką „Kauno tiltai“ įmetė vos du taškus, ko pasekoje „Kautros & Mesodermos-DB“ deficitas sumažėjo iki 46:60.

Ketvirtajame kėlinuke labai aktyviai ir rezultatyviai žaidė svečių komandos žaidėjas M.Latkauskas, pelnęs didžiumą pirmos kėlinuko pusės „Kauno tiltų“ taškų ir net neleisdamas pagalvoti „Kautros & Mesodermos-DB“ ekipai apie ženklenį skirtumo sumažinimą. Dviženklią persvarą „Kauno tiltams“ pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos. Ši pergalė svečiams atvėrė kelią į ketvirtfinalį, kur jų jau laukia „Restauratoriai & Hausa“.

Po rungtynių „Kauno tiltų“ treneris M.Mažeika kalbėjo: „didelis varžybų skaičius, dėl to nenorėjom dar vienų papildomų. Dėl to šiandien sutarėm užbaigti seriją. Džiaugiamės ir laukiam dabar revanšo prieš „Restauratorius“, tenka susitikti ir tikimės geros kovos su jais. Norim padėkoti žiūrovams, šiandien susirinko gausiai, padėjo laimėti, tai ir sekmės ateityje“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Kautra & Mesoderma-DB: Renatas Issak – 19 tšk., Henrikas Paulauskas – 16 tšk. (11 atk. kam., 12 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 12 tšk., Tadas Vaitkūnas – 10 tšk.

Kauno tiltai: Šarūnas Labenskas – 23 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Purauskas – 17 tšk. (7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Modestas Latkauskas – 15 tšk.

„Chemcentras“ pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:57 val.)„Sanitex“ sugriovė „Kauno tiltų“ gynybą ir iškovojo pergalę (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:15 val.)Krauju pažymėtose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Kauno tiltus“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 21:45 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)