Acme vs Senukai (70:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 19 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Emocingose ir atkakliose rungtynėse „Senukai“ įveikė „ACME“

2016 sausio 19 d., Antradienis, 22:33 val., peržiūros: 997

Sausio 19 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME“ priemė svečius „Senukus“. „ACME“ buvo iškovoję tris pergales ir vienuolika kartų buvo pralaimėję. „Senukai“ savo sąskaitoje turėjo šešias pergales ir šešis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „ACME“ (4:0). Netrukus pirmus taškus pelnė ir „Senukai“, o penktą minutę jie jau buvo priekyje rezultatu 4:6. Šeštą minutę vėl dviejų taškų pranašumą susigrąžino „ACME“ (10:6). Netrukus komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (12:8). Vėliau spurtą pradėjo „Senukai“, kurie pelnė 10 taškų be atsako (12:18). Sužaidus pirmas 10 minučių komandas skyrė penki taškai (14:19).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė du taškai (23:25). Penktą minutę spurtą pradėjo „Senukai“, kurie pelnė penkis taškus be atsako (23:30). Šeštą minutę „ACME“ buvo priartėję prie senukų iki trijų taškų (28:31), bet svečiai atsakė dviem taikliais metimais (28:36). Septintą minutę spurtą pradėjo „ACME“, kuri pelnė šešis taškus be atsako (34:36). Kėlinio pabaigoje „Senukai“ padidino pranašumą iki penkių taškų (36:41).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei keturis taškus be atsako pelnė „Senukai“ (36:45). Prasidėjus trečiai minutei komandas skyrė šeši taškai (39:45). Netrukus persvara pradėjo augti „Senukų“ naudai. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 15 taškų (41:56). Aštuntą minutę svečių persvara padidėjo iki 17 taškų (45:62). Per likusį laiką „ACME“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė 12 taškų be atsako (57:62).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui „Senukai“ turėjo šešių taškų pranašumą (61:65). „Senukai“ neleido varžovams priartėti iki kėlinio pabaigos, o baigiantis rungtynėms pelnė keturis taškus be atsako ir taip įtvirtino savo pergalę.

“Senukai“ iškovojo septintą pergalę, o „ACME“ pralaimėjo dvyliktą kartą.

„Senukų“ treneris V.Paltanavičius: „Ši komanda pakišo mums koją pirmose tarpusavio rungtynėse, bet šiandien sąlyginai lengvai laimėjome. Šiandien mūsų pagrindiniai žaidėjai susirinko, truputi trugdė dėl to per didelis pasitikėjimas, o įtampos gal truputi buvo.“ Paklaustas, ar parankios buvo emocingos rungtynės, treneris atsakė: “Mes buvome gan ramūs, varžovų žaidėjai sukėlė tas emocijas, bet mes sąlyginai ramiai į jas regavome. Kam reikia, tas tegul ir ginčijasi. Manau, tai ir buvo viena jų pralaimėjimo priežasčių.“

„ACME“ treneris J. Čižauskas: „Pritrūko sėkmės ir tiek. Žaidėjai stengėsi, norėjo laimėti. Neblogai stovėjo gynyboje ir puolime gerai sekėsi. Tiesiog varžovai buvo stipresni ir laimėjo.“

Acme: Paulius Katkevičius – 27 tšk. (5 išpr. praž.), Justinas Krasauskas – 17 tšk., Darius Pukštys – 7 tšk. (6 išpr. praž.)

Senukai: Šarūnas Kenstavičius – 31 tšk. (8 išpr. praž.), Andrius Zapalskis – 20 tšk. (10 rezult. perd., 13 išpr. praž.), Tomas Juodviršis – 12 tšk.

Visus keturis ketvirčius laimėję „Senukai“ įveikė „Acme“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)Emocingose rungtynėse „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 21:06 val.)Antroje rungtynių pusėje „Senukai“ įrodė pranašumą prieš „Celsis“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)Nuo rungtynių pradžios užtikrintai žaidę „Dentist Team“ įveikė „ACME“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:23 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ palaužė „Enersteną“ (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.)Tik po atkaklios kovos „Senukai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 29 d., penktadienis, 22:27 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)Puiki antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Senukams“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:50 val.)