Restauratoriai & Hausa vs Acme (85:41)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“

2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 23:16 val., peržiūros: 1149

Spalio 25 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Restauratoriai & Hausa“ priemė svečius „ACME“. „Restauratoriam & Hausa“ tai buvo pirmos rungtynės šiame sezone, o „ACME“ savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę.

Rungtynių pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Netrukus į priekį išsiveržė „Restauratoriai & Hausa“ (6:4). „ACME“ puolimas stipriai strigo, o „Restauratoriai & Hausa“ pamažu didino persvarą. Po laimėtos atkarpos rezultatu 18:0 „Restauratoriai & Hausa“ turėjo 18 taškų pranašumą (22:4). Aštuntą minutę varžovų spurtą nutraukė „ACME“ (22:7). Per paskutines dvi kėlinio minutes „Restauratoriai & Hausa“ išsaugojo 15 taškų pranašumą (27:11)

Antro kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (31:11). Vėliau abiejų komandų puolimas strigo. Tik septintą minutę pirmus taškus kėlinyje pavyko pelnyti „ACME“ komandai (31:14). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 18 taškų (34:16). Per likusį laiką „Restauratoriai & Hausa“ gynėsi be klaidų, o septyni be atsako pelnyti taškai padidino šeimininkų pranašumą iki 25 taškų (41:16).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė 30 taškų (48:18). Vėliau „ACME“ puolimas kiek atsigavo, o svečiai laimėjo atkarpą rezultatu 2:8 (50:26). Prasidėjus antrai kėlinio pusei taškus po ilgesnės pertraukos pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (52:26). Vėliau šeimininkai pelnė dar devynis taškus be atsako (61:26). Per paskutines dvi kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai (64:29).

Pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes be klaidų gynėsi „Restauratoriai & Hausa“, o jų pranašumas padidėjo dar šešiais taškais (70:29). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 41 taškas (74:33). „Restauratoriai & Hausa“ žaidė atsipalaidavę, o prasidėjus devintai minutei komandas skyrė 47 taškai (84:37). Rungtynės baigėsi rezultatu 85:41.

„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo pirmą pergalę, o „ACME“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Restauratoriai & Hausa“ treneris Andrius Milkius: „Tokių rungtynių ir tikėjomės.“ Paklaustas, gal kažkas šiandien išėjo į naudą, treneris atsakė: „Komanda dar nesusižaidusi, pailsėję po atostogų. Trūksta dar daug ko, matosi spragos. Gerai, kad varžovai pirmi papuolė silpni. Manau, kad reikia dar keleto varžybų, kad atsigautume.“

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 16 tšk., Jūris Goštautas – 12 tšk., Vygintas Kalesnikas – 11 tšk., Mantas Čipas – 10 tšk.

Acme : Paulius Katkevičius – 11 tšk. (12 atk. kam.), Justinas Krasauskas – 7 tšk., Darius Pukštys – 7 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po dramatiškos kovos ir po pratęsimo įveikė ASU & Co „AgroVIS“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:53 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.)Restauratoriai & Hausa neturėjo vargo prieš Rapala (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:51 val.)