Kauno technologijos universitetas vs Callcredit (63:53)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Savo sąlygas diktavęs „Kauno Technologijos Universitetas“ atlaikė „Callcredit“ šturmą

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 18:45 val., peržiūros: 1294

Lapkričio 22-ąją dieną, sekmadienį, KTU Chemijos fakulteto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių B pogrupio dvikova tarp namuose žaidusių „Kauno Technologijos Universiteto“ krepšininkų ir svečių rolėje buvusios „Callcredit“ ekipos.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis aikštės šeimininkus į priekį vedė V.Pliauga ir du šio krepšininko taiklūs metimai uždegė švieslentėje skaičius 5:0. Beveik 2 minutes tylėję „Callcredit“ krepšininkai vėliau pralaužė ledus, atsakė spurtu 0:7 ir pakreipė įvykius sau naudinga linkme (5:7). Tiesa, pranašumu savo rankose T.Konovalovo kariauna džiaugėsi trumpai ir antroje ketvirčio pusėje „Kauno Technologijos Universitetas“ šovė į priekį. Likus žaisti apie 3 minutes, rezultatas buvo lygus (10:10), tačiau tuomet „Kauno Technologijos Universiteto“ komanda paspartino žingsnį, 1,5 minutės atkarpą laimėjo rezultatu 10:0 ir, po dviejų iš eilės skaudžių tritaškių, „Callcredit“ atsidūrė nokdaune (20:10). Visgi, kėlinio finiše svečiai sugebėjo pakilti ir šiek tiek atsigriebė. Po pirmųjų 10 minučių „Kauno Technologijos Universitetas“ džiaugėsi 6 taškų atotrūkiu – 20:14.

Antrojo ketvirčio starte tritaškį smeigė M.Lavrentjevas ir pjovė deficitą perpus (20:17). Vis dėlto, priešingoje barikadų pusėje netrukus apie save vėl priminė V.Pliauga, kuris atsakė dviem tiksliais tolimais šūviais ir atstumas tarp ekipų šoktelėjo iki 9 taškų (26:17). Likus žaisti apie 4 minutes, „Callcredit“ gynybą dar vienu taikliu tritaškių nuginklavo V.Tilinskas ir aikštės šeimininkų persvara tapo dviženklė (30:19). Paskutinės kelios pirmosios susitikimo pusės minutės buvo ne itin rezultatyvios ir tai leido „Kauno Technologijos Universitetui“ išlaikyti pranašumą savo pusėje iki pat didžiosios pertraukos. Tiesa, „Callcredit“ suspėjo apkarpyti atsilikimą ir įpusėjus mačui komandas skyrė 7 taškai – 32:25.

Po pertraukos „Callcredit“ vėl po truputį mažino nuostolius, kol T.Čekaičio tritaškis braukė skirtumą iki 4 taškų (34:30). Visgi, aikštės šeimininkai kurį laiką arčiau varžovų neprisileido, o likus žaisti 6 minutes, K.Baltakio dvitaškis su pražanga sugrąžino „Kauno Technologijos Universitetui“ 8 taškų persvarą (40:32). V.Jurkevičiaus ir D.Šiumetos išpuoliai pjovė „Callcredit“ deficitą iki ranka pasiekiamo (40:37), bet antroje kėlinio pusėje „Kauno Technologijos Universitetas“ vėl padidino atstumą iki 8 taškų ir laimėjo tris ketvirčius rezultatu 49:41.

„Kauno Technologijos Universiteto“ padėtis tapo dar tvirtesnė ketvirtojo kėlinio pradžioje, kuomet dvitaškius į svečių krepšį pasiuntė K.Baltakys bei T.Kivaras ir skirtumas tarp komandų vėl tapo dviženklis (53:41). Nebeturintys kur trauktis „Callcredit“ žaidėjai, susiėmė į rankas ir atsakė 5 taškais, po kurių atstumas ištirpo iki 7 taškų (53:46). Po šio epizodo stojo beveik 3 minučių tyla abejose aikštės pusėse, kurią pirmieji nutraukė „Kauno Technologijos Universiteto“ žaidėjai (55:46). Visgi „Callcredit“ nekėlė baltų vėliavų ir, likus žaisti 2 minutes ir 38 sekundes, V.Šiupinys paliko aikštelės šeimininkams 4 taškų persvarą (55:51). Svečių nelaimei, „Kauno Technologijos Universitetas“ nesutriko ir neatidavė iniciatyvos iš rankų, o M.Makulevičiaus ir V.Pliaugos tritaškiai padėjo paskutinį tašką šiame mače. Galutinis rungtynių rezultatas – 63:53.

Artūras Sukovas („Kauno Technologijos Universitetas“):

Beveik visas rungtynes pirmavote ir laikėti iniciatyvą savo rankose. Nors buvo nelengva ir varžovai ir lipo ant kulnų, bet pavyko išlaikyti pranašumą savo pusėje, Kas leido tą padaryti?

„Susikaupėme ir protingai žaidėme. Šiandien akcentavome gerą gynybą ir kovą dėl atšokusių kamuolių. Protingai sužaidėme paskutines minutes ir todėl laimėjome.“

Tomas Konovalovas („Callcredit“):

Šiandien varžovai nuolat laikėsi priekyje ir buvote priversti juos vytis. Buvo momentų, kai skirtumas sumažėdavo ir atrodė, jog tuoj įvyks lūžis, bet jis taip ir neįvyko. Kodėl?

„Aš manau, kad šiandien varžovai kur kas labiau norėjo laimėti. Jie visur mus lenkė ir buvo pirmesni. Jie atkovojo labai daug kamuolių ir bent puse sekundės buvo greitesni už mus. Šis faktorius daug ką lėmė šiose rungtynėse.“

„Kauno Technologijos Universitetą“ į pergalę vedė V.Pliauga (29 tšk., 6 atk. k., 5 išpr. pr.), K.Baltakys (8 tšk., 6 per. k.), V.Tilinskas (7 tšk.), R.Krušinskas (6 tšk., 12 atk. k.), A.Kilas (6 tšk., 5 rez. p.) ir M.Makulevičius (5 tšk., 5 rez. p.).

„Callcredit“ komandoje išsiskyrė D.Šiumeta (14 tšk., 6 atk. k., 5 išpr. pr.), V.Jurkevičius (9 tšk., 5 rez. p., 6 išpr. pr.), M.Lavrentjevas (8 tšk.), T.Čekaitis (7 tšk., 7 atk. k.), V.Šiupinys (7 tšk., 2 bl.) ir K.Česnulevičius (5 tšk.).

„Kauno Technologijos Universitetas“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse iškovojo pirmąją pergalę po trijų iš eilės nesėkmių (1-3). „Callcredit“ patyrė antrąjį pralaimėjimą ir išlieka su keturiomis pergalės (4-2).

Visas rungtynes pirmavęs „Kauno technologijos universitetas“ įveikė „Coca Colą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Kauno technologijos universitetas“ nesunkiai įveikė „ACME“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:21 val.)„Kauno technologijos universitetas“ be didesnio vargo įveikė „Celsis“ ekipą. (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:59 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „RVG Baldų“ ekipą. (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:34 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtame kėlinyje įveikė „RVG Baldus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Kauno Technologijos Universitetas“ saldžiai revanšavosi „ASU & Co AgroVIS“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:09 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Kauno Technologijos Universiteto“ komanda rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno Švarai“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.) „Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (76:73) (2016 sausio 25 d., pirmadienis, 22:58 val.)„ASU & Co AgroVIS“ tvirtu mostu patiesė „Kauno Technologijos Universiteto“ šešetuką (2016 sausio 30 d., šeštadienis, 17:11 val.)Kovingose rungtynėse „Kauno švara“ nugalėjo „Callcredit“ krepšininkus (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)