Kauno tiltai vs ASS & Endress H (89:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ neturėjo bėdų prieš savo varžovus

2015 lapkričio 10 d., Antradienis, 22:44 val., peržiūros: 857

Antradienį, lapkričio 10 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp vietos „Kauno tiltų“ ir svečių „ASS & Endress H“ komandų. Rungtynes kiek sėkmingiau pradėję svečiai vėliau nesugebėjo užpulti varžovų krepšio, o antrajame ir trečiajame kėliniuose klydo daugmaž tiek pat kartų, kiek išmetė metimų. „Kauno tiltai“ neturėjo didesnių problemų šiose rungtynėse ir tą įrodė įveikdami savo varžovus nemažu skirtumu.

Pirmąjį kėlinį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie įsiveržė į priekį 6:3. Tačiau tuomet jie praleido šešis taškus be atsako ir daugiau šiose rungtynėse nebuvo įsiveržę į priekį. Tuomet komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, bet tuomet sekė „Kauno tiltų“ spurtas 13:1, kuris leido įgyti dviženklį pranašumą. Visgi, kėlinuką dviem dvitaškiais užbaigė „ASS & Endress H“ komanda ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo devyniais taškais – 24:15. Antrajame kėlinyje jautėsi totalus „Kauno tiltų“ dominavimas. Per visą antrąjį kėlinį, „ASS & Endress H“ komanda į krepšį metė vos aštuonis sykius, o suklydo net dešimt kartų. Tuo pasinaudojo „Kauno tiltai“ ir kėlinį pradėję 22:5 spurtu įgavo jau įtikinamą pranašumą prieš savo varžovus. Vis tik, kėlinį trimis taikliais baudos metimais užbaigė svečiai ir sumažino keliais taškais savo atsilikimą. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 46:23.

Trečiajame kėlinyje svečiai pradėjo rodyti šiokius tokius gyvybės ženklus. Kėlinį jie pradėjo 17:6 spurtu ir ženkliai apkirpo savo deficitą. Vis tik, po šalto dušo atsigavę „Kauno tiltai“ patys surezgė 17:4 atkarpą, kuri ir užbaigė trečiąjį kėlinuką. Po trijų kėlinių rezultatas buvo 69:44. Ketvirtasis kėlinys beliko tik formulumas. Šį kėlinį šeimininkai pradėjo 9:3 atkarpa ir įgavo jau didesnį nei 30-ties taškų pranašumą. Likusią rungtynių dalį komandos sužaidė taškas į tašką, tad skirtumas per daug nekito ir liko ne visai padorus. Galutinis rungtynių rezultatas 89:57.

M.Mažeika („Kauno tiltai“):
„Susirinkom šiandien gan gausiai, visas rungtynes palaikėm gan gerą tempą, todėl taip pastoviai spausdami varžovus, gan greitai ir kokybiškai žaisdami, tiesiog buvom šiandien stipresni už savo varžovus ir tiek. Malonu, kad susirinko tiek daug žmonių ir visi gavom pažaist, tad čia yra labai gerai“.

A.Šalaševičius („ASS & Endress H“):
„Manau pritrūko susižaidimo. Priešininkai, matosi, susižaidę, kamuolys pas juos vaikšto gerai. Pas mus, aišku, treniruočių nėra, tad nereikia norėti, kad tas susižaidimas ateitų trečiose varžybose. Taip pat naujų žmonių prisijungė šiais metais, tai susižaidimo ir trūko. Prieš zoninę gynybą mūsų visas kamuolio judėjimas sustojo, antrajame kėlinyje kritom į duobę ir viskas – pralaimėjom varžybas“.

Kauno tiltai: Giedrius Purauskas – 22 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Kmitas – 17 tšk. (5 rezult. perd.), Modestas Latkauskas – 13 tšk. (13 atk. kam.)

ASS & Endress H: Giedrius Prabulis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Marijus Dimša – 10 tšk., Tomas Čepkauskas – 9 tšk.

„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Kauno „Tiltai“ neturėjo vargo su „Best 4 you“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:20 val.)„Kauno tiltai“ lengvai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Kauno tiltai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Sanitex“ ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą. (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:32 val.)„Kauno tiltai“ apgynė namų aikštelės pranašumą rungtynėse su „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 21:29 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)„Kauno tiltų“ ir „Restauratorių & Hausos“ serijoje ‒ lygybė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:10 val.)