Enerstena vs Callcredit (38:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nerezultatyviose rungtynėse „Callcredit“ įveikė „Enerstena“ ekipą

2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 1154

Sekmadienį KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Enerstena“ (šeimininkai) ir „Callcredit“ ( svečiai). Rungtynės vyko labai nerezultatyviai. „Callcredit“ antrajame kėlinyje sugebėjo persverti rezultatą į savas , kur toliau su kiekvienu ketvirčiu pranašumas tik didėjo, ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 38:55.

Rungtynėms prasidėjus komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus ir įpusėjus kėlinukui šeimininkai turėjo minimalų pranašumą ( 7:6). A.Rimas vienintelis rinko komandai taškus ir po taiklios baudos išlygino rezultatą ( 9:9). Per likusias dvi minutes „Enerstena“ ekipa sugebėjo padidinti pranašumą iki 3 taškų – 12:9.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus „Callcredit“ pademonstravo tikrąjį savo veidą. Greitai panaikino skirtumą ir kietos gynybos dėka sugebėjo laimėti atkarpą net 14:2, kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 18:30). „Enerstena“ ekipai pavyko surengti sėkmingų atakų , kur atsakė varžovams 8:0 atkarpa. Prieš ilgąją pertrauką „Callcredit“ turėjo 4 taškų pranašumą – 26:30.

Trečiajam kėlinukui prasidėjus „Enerstena“ ekipa toliau lipo ant kulnų varžovams ( 30:33). „Callcredit“ surengė keletą greitų atakų ir pranašumo padidino iki 8 taškų, o dar po keletos minučių ir iki dviženklio ( 34:44). „Enerstena“ turėjo galimybe sušvelninti skirtumą, tačiau nesugebėjo realizuoti baudos metimų. Po trijų kėlinių – 34:45.

Paskutinį kėlinuką „Callcredit“ pradėjo dviems tolimais metimais ( 34:51). „Enerstena“ dar bandė gelbėtis iš padėties, tačiau metimai skriedavo pro šalį. Antroje ketvirčio pusėje abiejų komandų žaidimas aprimo, labiau dominavo gynybinis krepšinis. Šeimininkams nepavyko sukurti stebuklo ir „Callcredit“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 38:55.

Enerstena: Rytis Sadauskas – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Tadas Rimavičius – 9 tšk., Andrius Jonynas – 6 tšk.

Callcredit: Arūnas Rimas – 17 tšk., Darius Šiumeta – 6 tšk., Tomas Konovalovas – 6 tšk.

Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ palaužė „Enersteną“ (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)„Callcredit“ įveikė „Chemcentrą“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 10:31 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)Kovingose rungtynėse „Kauno švara“ nugalėjo „Callcredit“ krepšininkus (2015 lapkričio 26 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„Callcredit“ nesuteikė vilčių „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)