Elmova vs Vieningas Kaunas (68:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“

2015 lapkričio 30 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 987

Lapkričio 30 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elmova“ priemė svečius „Vieningą Kauną“. „Elmova“ buvo iškovoję vieną pergalę ir penkis kartus buvo pralaimėję. „Vieningo Kauno“ sąskaitoje buvo penkios pergalės.

Rungtynes geriau pradėjo „Elmova“. Šeimininkai pataikė kelis tritaškius metimus ir įpusėjus ketvirtai minutei pirmavo rezultatu 11:4. „Vieningas Kaunas“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios dvi minutes komandos negalėjo pelnyti taškų. Prasidėjus antrai kėlinio pusei tritaškį pataikė „Elmova“ (14:6). Vėliau „Vieningas Kaunas“ pamažu mažino persvarą. Likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė keturi taškai (16:12). Per likusį laiką „Elmovos“ persvara padidėjo iki penkių taškų (19:14).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes komandas skyrė keturi taškai (22:18). Ketvirtą minutę „Vieningas Kaunas“ pasivijo varžovus (24:24). Įpusėjus septintai minutei komandas skyrė vienas taškas (31:32), o minutės pertraukėlės paprašė „Vieningas Kaunas“. Po jos svečių pranašumas pradėjo augti. Likus minutei iki kėlinio pabaigos svečiai pirmavo rezultatu 33:41. Per likusį laiką „Vieningo Kauno“ pranašumas padidėjo iki 10 taškų (35:45).

Pirmas keturias trečio kėlinio minutes „Vieningas Kaunas“ gynėsi be klaidų, o šeši pelnyti taškai padidino pranašumą iki 16 taškų (35:51). Vėliau komandos žaidė nerezultatyviai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 14 taškų (41:55). Paskutines dvi ketvirčio minutes komandos sužaidė lygiai. Sužaidus 30 minučių komandas skyrė 14 taškų (47:61).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes „Elmova“ sumažino varžovų persvarą iki 11 taškų 53:64). Vėliau komandos žaidė lygiai, o įpusėjus kėliniui komandas skyrė 13 taškų (55:68). Prasidėjus antrai kėlinio pusei svečių pranašumas ėmė augti. Likus trims minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė 18 taškų (57:75). Paskutinėmis rungtynių minutėmis geriau rungtyniavo „Elmova“, kuriems pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 10 taškų (68:78).

“Vieningas Kaunas“ iškovojo šeštą pergalę, o „Elmova“ pralaimėjo šeštą kartą.

„Vieningo Kauno“ treneris V. Vaitkevičius: „Nesu labai patenkintas šios dienos žaidimu. Buvo daug broko, daug nesusižaidimo. Pritrūko perdavimų atakose, bet tikiuosi pasitaisysime. Būna gerų dienų būna ir blogų dienų.“ Paklaustas, kodėl žaidimas bangavo, treneris atsakė: „Stabilumo ir nėra dėl to broko. Kuo patys stabiliau žaistume, tuo lengviau būtų tiek gynyboje tiek puolime. Kai bangavimas žaidime atsiranda tai ir būna toks nesusipratimas.“ Paklaustas, ar stengėsi greitai žaisti šiandien, treneris atsakė: „Turime daug žaidėjų, tai žaisti stengiamės pagal žaidėjų atėjusių į rungtynes žaidimo stilių. Šiandien atėjo daugiau aukštų žaidėjų. Džiaugiuosi, kad atidirbo visi kiek galėjo ir tikiuosi, kad ateityje dar įgausime geresnę žaidimo formą.“

„Elmovos“ treneris A.Lingė: “Šiandien turėjome daugiau žaidėjų, savęs nesitaupėme. Buvo galima žaisti. Favoritai neįvertino autsaiderių ir rungtynes pradėjo atsipalaidavę, bet būkime realistai, yra kaip yra. Stengsimės, kai pateksime į Mažąją taurę ir galėsime žaisti.“ Paklaustas, kodėl komanda sustojo po geros labai pradžios, treneris atsakė: „Čia krepšinis, nepataikai ir sustoji.“

Elmova: Skirmantas Staniulis – 19 tšk., Audrius Vaivada – 15 tšk., Paulius Juchnevičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

Vieningas Kaunas: Arnoldas Rupeika – 20 tšk. (6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Arnoldas Karla – 13 tšk., Benas Steponavičius – 12 tšk. (12 atk. kam.), Tomas Čiupas – 11 tšk., Juras Kulvecas – 10 tšk. (5 perimt. kam.)

„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Vieningas Kaunas“ toliau išlieka nenugalimi (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 17:47 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau lieka nenugalėtas (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:13 val.)„Vieningas Kaunas“ po gražios kovos privertė pasiduoti „Kauno švaros“ ekipą. (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:23 val.)