Lietuvos geležinkeliai vs Vilmista (59:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“, taip peržengdami aštunftfinalio barjerą

2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 22:18 val., peržiūros: 1246

Trečiadienį, kovo 2 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos Mažosios taurės lemiamos aštuntfinalio rungtynės tarp šeimininkų teisėmis žaidusių „Lietuvos geležinkelių“ ir svečių „Vilmistos“ krepšininkų. Prieš tai žaistuose dviejuose aštuntfinalio susitikimuose abi komandos pasidalino po pergalę, tad šio susitikimo svarba buvo visiems aiški.

Jau pačioje rungtynių pradžioje „Vilmista“ po G. Rinkevičiaus metimo iš vidutinio nutolio atitrūko 2:10. Visgi, po šalto dušo „Lietuvos geležinkeliai“ greitai atsibudo ir po taiklaus S. Ragausko tritaškio metimo, prisivijo varžovus 11:14. Visgi, trys iš eilės taiklūs svečių komandos žaidėjo M. Vilimo šūviai iš toli, leido „Vilmistai“ po pirmojo ketvirčio pirmauti 13:23.

Antrojo kėlinuko pradžioje taiklių G. Rinkevičiaus metimų dėka „Vilmistai“ pavyko palaikyti dviženklią persvarą savo naudai ir įpusėjus ketvirčiui pirmauti 18:29. Visgi, kėlinuko antroje dalyje A.Grabauskas ir G.Naujalis sumetė savo metimus, po kurių „Lietuvos geležinkeliai“ persverė rungtynių rezultatą 32:31.

Antrajame kėlinuke po L. Gudanavičiaus šešių iš eilės taškų „Lietuvos geležinkeliai“ pirmavo 38:35, tačiau tada atkarpą, vainikuotą taikliais M. Vilimo ir T. Raulušavičiaus tritaškiais, 2:10 laimėjo „Vilmista“, kuri persverė rungtynių eigą savo naudai ir po trečio ketvirčio pirmavo 43:47.

Viskas sprendėsi ketvirtajame rungtynių kėlinyje. „Lietuvos geležinkeliai“ pataikė kelis sunkius tolimus metimus ir įsiveržė į priekį 54:53. Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes M.Visockis tolimu metimu dar kartą persverė rezultatą „Lietuvos geležinkelių“ naudai 59:58, tačiau tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai šiose rungtynėse. Tiksliau rungtynių pabaigą sužaidusi „Vilmistos“ ekipa laimėjo šias rungtynes rezultatu 59:63, taip prasiskindami sau kelią į ketvirtfinalį, kur jų jau laukia „Baubilas & Verslo pasaulis“.

Po rungtynių „Vilmistos“ krepšininkas M.Vilimas kalbėjo: „iš tikrųjų, žinojome, kad vienintelis jų dvyliktas numeris meta labai gerai tritaškius ir šiandien iš aštuonių metrų beveik visus metimus sumetė. Nors ir labai kilom aukštai, iš toli neleidom mesti, vistiek pataikė jis. Ir visos varžybos buvo įtemptos. Nors ir, manau, kad didžiąją rungtynių dalį laimėjom, pirmavom, bet, kaip matėt, buvo tikrai labai sunki kova, varžovai labai gerai puola, gal ginasi mažiau, bet puola tikrai gerai. Varžovai buvo mūsų lygio, iš tikrųjų, labai džiaugiamės, kad patekome į kitą etapą. Sveikinu dar kartą savo komandą ir tikimės toliau, bent iki finalinio ketverto nukeliauti“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Lietuvos geležinkeliai: Gediminas Naujalis – 12 tšk., Simas Ragauskas – 11 tšk., Mindaugas Visockis – 11 tšk., Andrius Grabauskas – 10 tšk.

Vilmista: Giedrius Rinkevičius – 20 tšk. (10 atk. kam.), Mantas Vilimas – 14 tšk., Šarūnas Petraitis – 12 tšk. (13 atk. kam.)

11:00 - 21:00
Linija Doverija (parama teikiama rusų kalba)
visą parą

Skambučius į visas linijas apmoka Socialinės apsaugos ir darbo ministerija iš Valstybės biudžeto lėšų.

Emocinė pagalba internetu

"Vilties linija" Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.com Atsako per dvi dienas
"Pagalbos moterims linija" Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.lt Atsako per dvi dienas

Krizių įveikimo centre (Olandų g. 19 - 2, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išanskstinės registracijos ir nemokamai. Darbo laikas: I, III, V 16:00–20:00.

shumis2016 kovo 02 d., 22:40 val.

Jei šioje lygoje galiotų vienodos taisyklės visom komandom, tai galutinis rezultatas būtų kitoks... o jei ir toks pats, bet bent ne kažkieno pakoreguotas... galų gale ne tik komandos turėtų elgtis garbingai ir principingai, bet ir pati lyga...  gaila ir liūdna, kad ir čia kaip ir visur kitur - savoj smėlio dėžėj visada atsiras lygesnių....

„Vilmista“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)Atkakli kova baigėsi „Lietuvos Geležinkelių“ pergale (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:19 val.)Taiklūs tolimi metimai leido „Lietuvos geležinkeliams“ atstatyti pusiausvyrą serijoje su „Vilmista“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 20:26 val.)Sunkiai įsibėgėjusi „Legama“ susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:56 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ nepasipriešino grupės lyderiams (2015 gruodžio 02 d., trečiadienis, 23:18 val.)„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)Po atkaklios kovos „Lietuvos geležinkeliai“ nugalėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ ekipą (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ išvargo pergalę prieš „Coca Cola“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 21:58 val.)