Senukai vs Acme (89:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Visus keturis ketvirčius laimėję „Senukai“ įveikė „Acme“

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 20:52 val., peržiūros: 1145

Sausio 10-ąją dieną, sekmadienį, Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Mažosios taurės H pogrupio susitikimas tarp aikštės šeimininkų rolėje buvusių „Senukų“ ir „Acme“ ekipų. Iki šio susitikimo geresnėje padėtyje buvo „Senukų“ krepšininkai, iškovoję tris pergales (3-6), „Acme“ savo sąskaitoje turėjo dvi pergales (2-9).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui rezultatas buvo lygus 7:7. Tačiau „Senukų“ geriau sužaista ketvirčio pabaiga puikus O. Ročiaus žaidimas jiems leido pirmauti 18:13.

Antrojo kėlinuko pradžioje puikiai sužaidę „Acme“ krepšininkai po penkių iš eilės D. Arlausko taškų išlygino rungtynių rezultatą 22:22. Persilaužimas kėlinuke įvyko K. Zaveckui įsūdžius du iš eilės tritaškius metimus, taip pat vieną pridėjus M. Gudeliauskui „Senukai“ nutolo 39:26., o komandos į didžiąją pertrauką išėjo ilsėtis rezultatui esant 41:31.

Trečiajame kėlinuke puikus „Senukų“ žaidėjo M. Gudeliausko žaidimas leido šeimininkams nutolti 58:38. Tačiau kelių greitų atakų dėka „Acme“ komandai truputį pavyko sušvelninti rungtynių rezultatą iki 62:47.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau „Senukai“ naudojosi pajėgesne priekine linija, kas leido pasiekti didžiausią skirtumą šios dienos rungtynėse 86:62. Visgi, geresnė kėlinuko pabaiga ir paskutinėmis rungtynių sekundėmis pataikytas P. Katkevičiaus tritaškis leido „Asme“ ekipai pralaimėti mažesniu nei dvidešimties taškų pranašumu 89:72.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Senukai: Mantas Gudeliauskas – 27 tšk. (5 rezult. perd.), Ovidijus Ročius – 24 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Paulius Paškevičius – 13 tšk. (22 atk. kam.)

Acme: Darius Arlauskas – 22 tšk., Justinas Krasauskas – 16 tšk., Paulius Katkevičius – 15 tšk. (10 atk. kam.)

Emocingose ir atkakliose rungtynėse „Senukai“ įveikė „ACME“ (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Senukų“ ekipai įveikti „Lietuvos geležinkelius“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 22:30 val.)Nuo rungtynių pradžios užtikrintai žaidę „Dentist Team“ įveikė „ACME“ (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:23 val.)„Senukai“ įveikė aktyviai besipriešinusią „Elmovą“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:35 val.)„Legama“ įveikė „Senukų“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 23:15 val.)Antroje rungtynių pusėje „Senukai“ įrodė pranašumą prieš „Celsis“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)Tik po pratęsimo „Best 4 You“ nugalėjo „Acme“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 23:13 val.)„Senukai“ po lengvos kovos įveikė ASU & CO „AgroVIS“ ekipą. (2016 vasario 26 d., penktadienis, 21:56 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Chemcentras“ nesunkiai įveikė „ACME“komandą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 22:23 val.)