Chemcentras vs Kautra & Mesoderma-DB (63:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Garbingai priešinęsis „Chemcentras“ neatsilaikė prieš „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“

2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 21:33 val., peržiūros: 999

Lapkričio 29-ąją dieną, sekmadienį, V.Kuprevičiaus pagrindinėje mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių akistata tarp aikštelės šeimininkų statusą turėjusių „Chemcentro“ krepšininkų ir svečių pozicijoje buvusios „Kautros & Mesodermos – DB“ komandos.

Rungtynių pradžioje „Chemcentras“ turėjo rimtų problemų ir 3,5 minutes šaudė tuščiais šoviniais. Tuo netruko pasinaudoti svečiai, kurie rezgė vieną tikslią ataką po kitos ir dvikovą pradėjo 8 taškais be atsako (0:8). Dar pirmoje ketvirčio pusėje T.Jonkaus armija pagaliau pralaužė ledus (3:8), o po T.Grigalevičiaus dvitaškio atstumas tarp ekipų sumažėjo iki 3 taškų (5:8). Vis dėlto, antroje kėlinio pusėje „Kautros & Mesodermos – DB“ krepšininkai arčiau varžovų neprisileido, vėl paspartino žingsnį ir P.Grėbliūno bei šio kėlinio didvyrio R.Issak (11 taškų) dvitaškių dėka, aikštės šeimininkų deficitas vėl pasiekė 8 taškų ribą (9:17). Šį pranašumą „Kautra & Mesoderma – DB“ išlaikė savo pusėje iki pat ketvirčio pabaigos ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 11:19.

Antrojo kėlinio starte P.Grėbliūnas išvedė savo komandą į priekį dviženkliu skirtumu (11:21), tačiau tuomet dviem žaibiškais tritaškiais varžovų gynybą nuginklavo A.Kurauskas ir pjovė skirtumą iki 4 taškų (17:21). Kurį laiką svečiai išlaikė šiokį tokį pranašumą savo pusėje, bet įsismaginę „Chemcentro“ snaiperiai toliau tęsė priešininkų krepšio terorą. Estafetę iš komandos draugo perėmęs L.Šaulevičius, pridėjo dar tris tikslius tritaškius ir, likus žaisti apie 2,5 minutės, atstatė pusiausvyrą (30:30), o netrukus A.Gagiškis persvėrė rezultatą „Chemcentro“ naudai (32:30). Tiesa, pirmosios susitikimo pusės finiše „Kautros & Mesodermos – DB“ krepšininkai pasistengė, kad varžovai įpusėjus mačui nesidžiaugtų pranašumu savo pusėje ir prieš didžiąją pertrauką abiejų komandų kišenėse buvo vienodas taškų skaičius – 33:33.

Po pertraukos rungtynių svarstykles „Kautros & Mesodermos – DB“ pusėn nusvėrė R.Issak (33:35). Vis dėlto, netrukus A.Kurausko ir T.Grigalevičiaus išpuoliai ne tik grąžino lygybę (35:35), bet ir pirmą kartą šios dienos mače leido „Chemcentrui“ įsiveržti į priekį (38:35). Atsakomųjų veiksmų ėmęsi svečiai, keliskart pataikė iš toli, kelių minučių atkarpą laimėjo 5:13 ir vėl pakreipė įvykius sau naudinga linkme (43:48). Tiesa, aktyvaus T.Grigalevičiaus žaidimo dėka, aikštės šeimininkai nuolat alsavo priešininkams į nugarą, kol minėto krepšininko dvitaškis nukirto atsilikimą iki minimumo (47:48). Visgi, paskutinis žodis trečiajame kėlinyje priklausė R.Issak, kuris realizavo tritaškį ir prieš lemiamą susitikimo dalį leido savo komandai džiaugtis 4 taškų persvara – 47:51.

Kas antrą baudos metimą pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis pataikę „Chemcentro“ žaidėjai, prisikasė iki 2 taškų (49:51), bet dar pirmoje kėlinio pusėje „Kautra & Mesoderma – DB“ šovė į priekį ir ėmė kloti pergalės pamatus. T.Vaitkūno kariauna 3 minučių atkarpą laimėjo rezultatu 0:8 ir įpusėjus ketvirčiui pasiuntė varžovus į nokdauną (49:59). Antroje kėlinio pusėje komandos įsivėlė į pakankamai atvirą ir rezultatyvų žaidimą. „Chemcentro“ nelaimei, „Kautra & Mesoderma – DB“ taip pat sėkmingai rengė rezultatyvias atakas, išlaikė saugų atstumą ir nebeleido intrigai sugrįžti. Galutinis dvikovos rezultatas – 63:70.

Tadas Vaitkūnas („Kautra & Mesoderma – DB“):

Šiandien varžovai buvo panašaus pajėgumo ir nuolatos kabinosi Jums į atlapus. Kas leido susikrauti pergalingą pranašumą ir išlaikyt jį iki finalinio švilpuko?

„Aš manau, kad mūsų priekinė linija buvo daug stipresnė. Renatas šiandien žaidė įspūdingai. Jam buvo tikrai geros rungtynės ir manau, kad varžovai šiandien neturėjo ką prieš jį pastatyti.“

Tomas Jonkus („Chemcentras“):

Didžiąją dalį rungtynių matėme atkaklią kovą. Kas atsitiko paskutiniame kėlinyje, kuriame paleidote varžovus į priekį, o tuo pačiu ir palaidojote viltis iškovoti pergalę?

„Iš tikrųjų pirmoje rungtynių pusėje neblogai pataikėm. Sumetėm tikrai gerus metimus ir viską pakankamai neblogai išpildėme puolime, neskaitant blogos pradžios. Pirmosiomis minutėmis sunkiai sekėsi pelnyti pirmuosius taškus ir leidome varžovams spurtuoti 0:8. Antroje pusėje manau, kad ėmė jaustis jėgų stygius. Rotavome tik septyniais žaidėjais, o prieš tokią „milžinų“ komandą to nepakako, nes vyko pakankamai kietas ir jėgos bei ištvermės reikalaujantis žaidimas. Kelių metimų neįmetėme, o varžovai kelis kartus protingai sužaidė, atmesdami kamuolį ties tritaškio linija, ir susidarė tas 10 taškų skirtumas. Na bet mano komandos žaidėjais šaunuoliai. Stengėsi, kabinosi, kovojo ir norisi, kad tas noras išliktų ir toliau. Šiaip viskas gerai.“

„Kautros & Mesodermos – DB“ gretose pirmaisiais smuikais griežė R.Issak (28 tšk., 11 atk. k., 34 naud. b.), P.Grėbliūnas (17 tšk., 12 atk. k.), M.Karauskas (13 tšk., 8 atk. k.), T.Vaitkūnas (6 tšk.), A.Labanauskas (4 tšk.) ir L.Steponavičius (2 tšk., 6 atk. k., 9 rez. p.).

„Chemcentro“ komandoje išsiskyrė T.Grigalevičius (17 tšk., 9 atk. k., 5 rez. p., 5 išpr. pr.), L.Šaulevičius (14 tšk.), A.Kurauskas (14 tšk.), A.Gagiškis (8 tšk.), S.Kepežinskas (8 tšk.) ir D.Ladyga (2 tšk.).

„Kautra & Mesoderma – DB“ „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse pasiekė penktąją pergalę ir žengia su dviem pralaimėjimais (5-2). „Chemcentro“ sąskaitoje trys pergalės ir tiek pat nesėkmių (3-3).

„Hidraulinės Sistemos“ nesuteikė iliuzijų „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 22:38 val.)„Callcredit“ nesuteikė vilčių „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Enerstena“ nesugebėjo mesti rimto iššūkio „Kautrai & Mesodermai ‒ DB“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:10 val.)Negausiai susirinkęs „Chemcentras“ neturėjo problemų su ASU & Co „AgroVIS“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 21:15 val.)Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)„Kauno Švara“ privertė „Kautrą & Mesodermą ‒ DB“ praryti karčią piliulę (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno tiltai“ apgynė namų aikštelės pranašumą rungtynėse su „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 21:29 val.)„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)