Omega vs Vilmista (100:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Vilmistos“ penketukas neatsilaikė prieš „Omegą“

2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 23:02 val., peržiūros: 971

Sausio 18 dieną, 19:15 val., „Ringaudų“ pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Omega“ (šeimininkai) ir „Vilmista“ (svečiai). Šiose rungtynėse svečiai susirinko vos penkiese ir du kėlinukus gana sėkmingai priešinosi „Omegos“ ekipai, tačiau po ilgosios pertraukos Juozo Keršio vedami „Omegos“ krepšininkai pasiekė net 28 taškų pranašumą. Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas, o šeimininkai pasiekė užtikrintą pergalę 100:79.

Rungtynes abi komandos pradėjo labai rezultatyviai, krepšininkai puikiai pataikė iš visų aikštės vietų, o pats žaidimas buvo gana lygus. Vis tik jau netrukus ekipų puolimas sulėtėjo, padaugėjo pražangų, o „Omega“ vis bandė paspausti varžovus vos šiems išsimetus kamuolį. Ši taktika pasiteisino tik iš dalies, nes „Vilmista“ sugebėjo išvengti apmaudžių klaidų, bet nuovargis ir pražangos kiek komplikavo komandos situaciją. Prasidedant ilgajai pertraukai „Omega“ turėjo tik nedidelį pranašumą 37:32.

Antroje rungtynių dalyje „Vilmistos“ žaidimas visiškai subyrėjo. Neturėdami nei vieno keitimo svečiai jau privalėjo saugotis pražangų, tad komandos gynyba tapo ypač prasta. „Omega“ vien trečiojo kėlinuko metu pelnė net 40 taškų, o jų lyderiu tapęs J.Keršys smeigė vieną tritaškį po kito. Skirtumui priartėjus prie 30 taškų ribos tapo aišku, kad šiandien „Vilmistos“ ekipa negali tikėtis pergalės ir likęs laikas jau tebuvo formalumas. „Omega“ netrukus taip pat atsipalaidavo ir leido varžovams sumažinti atsilikimą iki 20 taškų, o patys įvykdė paskutinę užduotį – pelnė šimtąjį tašką. Susitikimas baigėsi rezultatu 100:79.

Rolandas Urkis („Omega“):

„mums nebuvo sunkios varžybos, nes varžovai susirinko tik penkiese, pasiekėme lengvą pergalę“.

Omega: Juozas Keršys – 39 tšk., Stepas Butautas – 20 tšk., Donatas Šliogeris – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Valiulis – 10 tšk.

Vilmista: Egidijus Plenta – 29 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tomas Raulušavičius – 17 tšk., Mantas Vilimas – 14 tšk., Gytis Mikėnas – 13 tšk.

„Best 4 You“ neatsilaikė prieš „Vilmistos“ krepšininkus (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Enerstena“ nepasipriešino „Omegai“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 20:49 val.)„Vilmista“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Vilmista“ įrodė pranašumą prieš „Enersteną“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:12 val.)„Omegos“ penketukas nepaliko vilčių „ASS & Endress H“ komandai (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Omegą“ (2015 lapkričio 27 d., penktadienis, 21:57 val.)„Enerstena“ nesugebėjo mesti iššūkio „Omegai“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 19:03 val.)„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Vilmista“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)Puikiai sužaidę paskutinį ketvirtį „Vilmista“ privertė pasiduoti „Omegos“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 00:10 val.)