Hidraulinės sistemos vs Vieningas Kaunas (67:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 13:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Vieningas Kaunas“ toliau išlieka nenugalimi

2016 sausio 10 d., Sekmadienis, 17:47 val., peržiūros: 979

Sekmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Hidraulinės sistemos“ (šeimininkai) ir „Vieningas Kaunas“ (svečiai). Nuo pat pirmo kėlinuko pradžios „Vieningas Kaunas“ susikrovė saugų pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos ir šventė svarbią pergalę, rezultatu – 67:74.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Hidraulinės sistemos“ , kurie įgijo trijų taškų pranašumą ( 5:2). Toliau abi komandos žaidė labai nerezultatyviai ,tačiau pirmieji atkarpą surengė „Vieningas Kaunas“, kurie spurtavo 13:0 ( 9 taškais tritaškiais metimais) ir įgijo dviženklį pranašumą ( 5:15). Po minutės pertraukėlės šeimininkams toliau niekaip neapvyko įveikti varžovų zoninės gynybos ir „Vieningas Kaunas“ išlaikė dviženklį pranašumą – 9:19.

Antrajm kėlinukui prasidėjus M.Kudako ir M.Šumlinskio pastangomis leido šeimininkams sušvelninti skirtumą iki 7 taškų ( 14:21). T.Čiupas antrame ketvirtyje žaidė nesustabdomai, kur demonstravo puikų pataikymą tiek iš arti , tiek iš toli ir individualiais veiksmais padidino atotrūkį iki 14 taškų ( 16:30). „Hidraulinės sistemos“ toliau neatrado savojo žaidimo, o svečiai prieš ilgąją pertrauką padidino pranašumą iki 16 taškų – 18:34.

Po ilgosios pertraukos „Hidraulinės sistemos“ pradėjo mažinti skirtumą, tačiau „Vieningas Kaunas“ įspūdingai metė tritaškius metimus ir varė į neviltį varžovus ( 28:45). M.Kudakas priminė apie save ir tolimais metimais sumažino skirtumą iki 10 taškų ( 41:51). Vis dėlto, šeimininkai toliau strigo gynyboje ir niekaip nepavykdavo apsiginti nuo svečių rezultatyvių atakų. „Vieningas Kaunas“ išlaikė 15 taškų pranašumą prieš ketvirtą kėlinuką – 43:58.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus „Hidraulinės sistemos“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti. Šeimininkams pavykdavo priartėti prie varžovų , tačiau svečiai pajautę grėsmę iškart atsakydavo tolimu metimu ( 54:67). Likus žaisti apie dvi minutes šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki vienženklio skirtumo, tačiau „Vieningas Kaunas“ šaltais nervais realizavo baudos metimus ir iškovojo svarbią pergalę, rezultatu – 67:74.

Po laimėtų rungtynių „Vieningo Kauno“ ekipos treneris, J.Vaitkevičius, kalbėjo:“Šiandien nemažai buvo rūpesčio. Hidraulinės yra hidraulinės. Jie yra mūsų pagrindiniai varžovai šiame pogrupyje. Šiandien neturėjome trijų pagrindinių starto žaidėjų. Labai džiaugiuosi , kad vyrai juos pavadavo. Juo sveikinam su gerom rungtynėm. Ne daug trūko ir jiems.“

Hidraulinės sistemos: Martynas Kudakas – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Tadas Vasiliauskas – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Marius Šumlinskas – 8 tšk.

Vieningas Kaunas: Arnoldas Rupeika – 18 tšk., Tomas Čiupas – 17 tšk. (10 atk. kam.), Ovidijus Stropus – 17 tšk., Karolis Kubilius – 14 tšk. (18 atk. kam.)

„Vieningas Kaunas“ ir toliau lieka nenugalėtas (2015 gruodžio 11 d., penktadienis, 22:13 val.)„Vieningas Kaunas“ ir toliau skina pergales (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Vieningas Kaunas“ atsirevanšavo „Callcredit“ ekipai (2016 vasario 05 d., penktadienis, 07:31 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Vieningas Kaunas“ po gražios kovos privertė pasiduoti „Kauno švaros“ ekipą. (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:23 val.)„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)Galingai rungtyniavęs „Vieningas Kaunas“ skėlė skaudų antausį „Legamai“ (2015 spalio 24 d., šeštadienis, 20:04 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)