Kauno tiltai vs Restauratoriai & Hausa (64:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą

2016 sausio 05 d., Antradienis, 23:45 val., peržiūros: 1112

Sausio 5 dieną, Jachtklubo sporto salėje vyko Įmonių lygos reguliariosios rungtynės tarp vietos „Kauno tiltai“ ir svečių „Restauratoriai & Hausa“. Pirmame kėlinuke stipriau ir geriau atrodė svečiai, kurie po pirmų 10 minučių pirmavo 21:14. Antrame ketvirtyje „Restauratoriai & Hausa“ toliau įrodinėjo savo pranašumą ir pirmavo gana saugia persvara – 48:29. Trečiame kėlinyje šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio – 55:64. Paskutiname ketvirtyje didesnės intrigos „Kauno Tiltai“ nesukūrė ir „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę rezultatu 76:64.

Geriau rungtynes pradėjo svečiai, kurie pirmavo 11:5. Tada, šeimininkai laimėjo nedidelę atkarpą 7:3 ir sumažino atsilikmą iki 2 taškų (12:14). Likusią kėlinuko dalį aktyviau sužaidę svečiai sugebėjo susigrąžinti turėtą persvarą ir po pirmojo ketvirčio pirmavo 21:14.

Antrojo kėlinuko pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir atotrūkis tarp komandų beveik nesikeitė (27:22 pirmavo „Restauratoriai & Hausa“). Tada, svečiai pelnė taškus be varžovų atsako ir jų turimas pranašumas perkopė dviženklę ribą (32:22). Likusią kėlinuko dalį „Restauratoriai & Hausa“ surengė keletą sėkmingų atkarpų ir baigė pirmą rungtynių pusę pirmaudama 19 taškų persvara – 48:29.

Trečiame kėlinuke aktyviau pradėję žaisti šeimininkai dėka M.Mažeikos ir Ž.Žiūko taiklių metimų atsilikimą sumažino per pus. Įdomu tai, jog šių krepšininkų duetas pelnė beveik visus kėlinio taškus. Baigiantis kėlinukui 64:55 vis dar pirmavo „Restauratoriai & Hausa“.

Paskutiniojo kėlinuko pradžioje svečiai sugrąžino sau saugesnę persvarą (70:63) ir nors šeimininkai rodė ryžtą ir norą pakovoti dėl pergalės, tačiau pritrūko laiko ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 76:64.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: „Tikėjomės sudėtingesnių varžybų, tačiau varžovai susirinko tik penkiese, o mūsų dvigubai daugiau. Antroje pusėje šiek tiek atsipalaidavome, todėl iššvaistėme turėtą didelį pranašumą“

Kauno tiltai: Mindaugas Mažeika – 24 tšk., Tomas Kmitas – 18 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Jurkevičius – 12 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 29 tšk., Povilas Mickūnas – 13 tšk., Mantas Čipas – 9 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be vargo įveikė „ACME“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė „Lemoros“ krepšininkus (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:29 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Kauno tiltų“ ekipą. (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:13 val.)Žaidimo vadžias laikę „Restauratoriai & Hausa“ atlaikė „Kauno Tiltų“ šturmą (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kautra & Mesoderma – DB“ ekipa. (2015 gruodžio 04 d., penktadienis, 22:02 val.)Restauratoriai & Hausa pirmajame ketvirtfinalio mače įveikė Kauno tiltus (2016 kovo 07 d., pirmadienis, 13:49 val.)