Callcredit vs DNC Eoltas & ISL Santermita (81:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ atsirevanšavo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandai už skaudų pralaimėjimą praeitų metų atkrintamosiose

2015 gruodžio 10 d., Ketvirtadienis, 22:59 val., peržiūros: 1078

Gruodžio 10 dieną, ketvirtadienį, įvyko „Rind“ įmonių lygos, antrojo turo, G grupės rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Callcredit“ bei svečių statusą turėjusių – „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandų. Tai pirmosios komandų rungtynės antrajame „Rind“ įmonių lygos etape. Abi komandos į antrąjį turą pateko su identišku rezultatu – iškovotos 5 pergalės ir patirti 3 pralaimėjimai. Antrąjį kėlinį dvidešimt vieno taško skirtumu laimėjusi „Callcredit“ komanda iškovojo pergalę rezultatu – 81:64 (15:24; 32:11; 11:14; 23:15).

Rungtynes geriau pradėjo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komanda. Taiklūs tritaškiai metimai, po trijų sužaistų minučių, jiems leido būti priekyje (6:10). Po trečiojo I. Vanago tritaškio kėlinyje svečių komanda įgijo 8 taškų pranašumą (10:18). Kėlinys užsibaigė taiksliais L. Mecelio ir I. Vanago metimais, o šeimininkų deficitas po pirmojo kėlinio siekė net devynis taškus – 15:24.

Antrajame kėlinyje „Callcredit“ ekipa pradėjo spausti varžovus, o tam varžovai buvo akivaizdžiai nepasiruošę. Praėjus vos dviejoms minutėms, po šeštojo iš eilės M. Dabulio taško, šeimininkai pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį (26:24). Septintąją kėlinio minutę rungtynėse įvyko lūžis – trys šeimininkų komandos lyderio A. Rimo tritaškiai iš eilės išvedė „Callcredit“ komandą į priekį 9 taškų skirtumu (42:33). Po patirto nokdauno svečių ekipa neatsigavo ir prieš ilgąją pertrauką „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komanda atsilikinėjo 12 taškų skirtumu – 47:35.

Nerezultatyviame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką. Sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes komandas skyrė 10 taškų (51:41). Šeimininkai sugebėjo surengti spurtą 7:0, tačiau svečiai į tai atsakė tuo pačiu – surengę spurtą 0:8, jie sumažino savo komandos atsilikimą iki vienženklio taškų skirtumo. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas - 58:49.

„DNC Eoltas & ISL Santermita“ komanda nebuvo linkusi lengvai pasiduoti, tačiau dažnai klydusiai prieš varžovų spaudimą svečių komandai niekaip nesisekė mažinti skirtumo. Po sužaistų keletos minučių skirtumas tarp komandų siekė tuos pačius 9 taškus (64:55). „Callcredit“ komanda sėkmingai išlaikė savo turėtą pranašumą visą ketvirtąjį kėlinį, o priešpaskutinę rungtynių minutę pataikytas V. Jurkevičiaus tritaškis galutinai palaidojo svečių viltis pakovoti dėl pergalės šiose rungtynėse. „Callcredit“ iškovojo pergalę rezultatu 81:64.

„Callcredit“ vyr. treneris Tomas Konovalovas po rungtynių prisiminė skaudų pralaimėjimą varžovams praeitų metų atkrintamosiose varžybose ir džiaugėsi iškovoto revanšu:

Na priešininkas gerai pažįstamas, pernai su jais susitikom „playoff’ose“, liko lyg ir tokia nuoskauda, nes pralaimėjom paskutinę sekundę ten lyg ir vienu tašku. Norėjosi atsirevanšuoti, tačiau gaila, jog jie nebuvo pilnos sudėties šiandien, tai gal ne visai sąžininga dvikova gavosi.

Tuo tarpu „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandos žaidėjas Julius Demenius įvardino pagrindines pralaimėjimo priežastys:

Rungtynes pradėjom gerai, tačiau spaudimas išmušė iš vėžių, buvom susirinkę ne pilnos sudėties, tai pavargom. Reikėjo prieš spaudimą žaisti, atidavėm daug jėgų ir po to nepavyko pataikyti, užpulti, kvaili sprendimai gynyboj, tiek puolime, tas ir susidėjo. Nežinau kiek taškų ten „gavom“, bet pagrindinė priežastis, manau, kad nuovargis.

„Callcredit“: Arūnas Rimas 24 tšk. (13 atk. kam., 5 prarast. kam., 29 naud. balai), Martynas Dabulis 14 tšk. (7 rez. perd.), Vytautas Jurkevičius 10 tšk.

„DNC Eoltas & ISL Santermita“: Ignas Vanagas 26 tšk. (6/11 trit. metimai, 5 išprov. praž.), Linas Mecelis (6 atk. kam.) ir Tomas Každailis po 11 tšk., Deividas Šikšnys 10 tšk. (7 išprov. praž., 7 prarast. kam.).

Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)Po atkaklios kovos „DNC Eoltas & ISL Santermita“ palaužė „Celsis“ 97:93 (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:51 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ tritaškiais užmėtė „Dentist Team“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 23:32 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ įveikdami artimiausią lentelės varžovą (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:15 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pamatus pergalei paklojo per pirmąjį kėlinį (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 00:41 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:05 val.)Penkiese žaide „DNC Eoltas & ISL Santermita“ neatsilaikė prieš „Hidraulinės sistemos“ (77:65) (2016 sausio 26 d., antradienis, 23:40 val.)