Sanitex vs Chemcentras (93:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Pirmą kėlinį puikiai sužaidę „Sanitex“ krepšininkai neturėjo vargo su „Chemcentro“ ekipa.

2016 vasario 07 d., Sekmadienis, 22:30 val., peržiūros: 1058

Sekmadienį, vasario 7 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Sanitex" ir svečių teisėmis žaidę "Chemcentras" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Sanitex" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (28:9). Antrame kėlinyje svečiams pavyko sužaisti kiek geriau, bet kėlinį vistiek laimėjo šeimininkai – (57:29). Trečiasis kėlinys geriau susiklostė "Chemcentro" ekipai, kuriai pavyko vienu tašku sumažinti skirtumą – (74:47). Ketvirtame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai ir "Sanitex" iškovojo nesunkią pergalę rezultatu – (93:64).

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Sanitex“ ekipos pelnytais 3 tolimais metimais, vėliau sekė pirmieji „Chemcentras“ ekipos taškai ir sužaidus nepilnas 3 minutes rezultatas buvo – (9:3). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkai padidino skirtumą iki 14 taškų – (17:3). Antroje kėlinio dalyje svečiams šiek tiek pavyko pristabdyti šeimininkų puolimą, bet skirtumas tarp komandų toliau buvo didelis – (28:9).

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo „Chemcentro“ ekipai, kuriai pavyko laimėti trumpą atkarpą – (5:10) – (33:19). Sužaidus dar porą minučių ir kėliniui įpusėjus šeimininkams vėl pavyko padidinti skirtumą iki 22 taškų – (45:23). Antroje kėlinio dalyje „Sanitex“ ekipai dar 6 taškais pavyko padidinti skirtumą ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (57:29).

Trečiasis kėlinys geriau prasidėjo „Chemcentro“ ekipai, kuriai pavyko laimėti 3 minučių atkarpa – (7:10) – (64:37). Sužaidus dar 4 minutes šeimininkams pavyko atsakyti sėkmingesne atkarpa – (10:2) ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 31 taško – (72:41). Per likusį laiką svečiams pavyko sumažinti skirtumą 4 taškais ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (74:47).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo "Sanitex" ekipos laimėta atkarpa – (8:5), vėliau sekė "Chemcentro" laimėta atkarpa – (0:7) ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 23 taškai – (82:59). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai dar šiek tiek padidino skirtumą ir laimėjo rungtynes 29 taškų skirtumu – (93:64).

Po pralaimėtų rungtynių "Chemcentro" ekipos treneris kalbėjo: "Varžovai rungtynes pradėjo pelnydami dvidešimt du taškus vien tolimais metimais, tai yra tikrai aukštas lygis.Tritaškiai krito ne tik iš pozicinio puolimo, bet ir iš greitų atakų, kur net patys nespėjome ir iš to išėjo mūsų chaotiška gynyba. O po to varžybos galbūt truputi išsilygino, bet aišku jie labai rotavo žaidėjais, jų lyderiai žaidė su poilsio minutėmis, o mūsų šiandieną buvo mažuma ir vėliau jau buvo sunku kabintis. AŠ šiaip labai esu patenkintas žaidėjais, nors ir buvome silpnesni, bet kovingumo tikrai netrūko."

Sanitex: Paulius Vaškevičius – 22 tšk., Evaldas Kulboka – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Paulius Stankūnas – 10 tšk.

Chemcentras: Airidas Kurauskas – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Gytis Vyšniauskas – 14 tšk., Saulius Kepežinskas – 13 tšk., Tomas Grigalevičius – 11 tšk. (11 atk. kam., 8 rezult. perd.)

Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:01 val.)Kovingai nusiteikę „Sanitex“ krepšininkai atsirevanšavo LSMU ‒ „Statybų vizijai“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 20:58 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)Tris su puse kėlinio pirmavę „Sanitex“ emocingoje rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2016 kovo 20 d., sekmadienis, 21:24 val.)„Rapala“ sutriuškino „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:24 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Sanitex“ krepšininkai įsirašė dar vieną pergalę (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)Pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą „Sanitex“ baigė sutriuškindami „Senukus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:23 val.)„Ryterna“ pateisino favorito vardą ir nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Callcredit“ įveikė „Chemcentrą“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 10:31 val.)