Lemora vs Rapala (63:62)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

Po atkaklių rungtynių „Lemora“ neužkibo ant „Rapala“ kabliuko ir šventė pergalę.

2016 sausio 18 d., Pirmadienis, 23:10 val., peržiūros: 832

Pirmadieni Sausio 18 dieną Jono Jablonskio mokykloje įvyko įmonių lygos „Rind“ rungtynės tarp šeimininkių- „Lemora“ ir svečių- „Rapala“. Abi ekipos pademonstravo labai atkaklią kova, kurios laimėtojas sprendėsi paskutinių minučių gale. Vis dėlto tiesiojoje stipresni buvo „Lemora“ ekipa, kuri ir šventė pergalę rezultatu (63:62).

Pirmieji taškus pelnė Rapalas ekipa po rezultatyvaus M.Pažėra prasiveržimo. Vėliau į tai atsakė šeimininkai surengė spurtą (10:0) ir įsiveržė į priekį. Svečių ekipoje taškus pavyko rinkti tik A. Jorudui, kuris pelnė kitus 6 taškus savo ekipai. Vis dėlto „Lemora“ rungtynes pradėjo puikiai ir didino persvarą prieš varžovus, o jau po pirmojo kėlinio ji buvo priekyje dviženkliu skirtumu (27:16).

Antrajame kėlinuke šeimininkų puolimas nebebuvo toks galingas kaip pirmajame ir žaidimas išsilygino. Tačiau sužaidus 4 minutes „Lemora“ puolėjas G.Merkevičius smeigė tritaškį ir komandas skyrė didžiausias skirtumas (34:22). Svečiai rankų nenulaido ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų likus žaisti daugiau nei 2 minutes. Tačiau per likusi kėlinį taškus pelnė tik šeimininkai, kas jiems leido keliauti į rūbinę pirmaujant (42:29).

Po ilgosios pertraukos svečiai grįžo su nauja energiją į aikštelė ir noru kovoti dėl pergales, nors ir varžovai šiandien nebuvo nusiteikė atiduoti pergalės nei už ką. Rapala pirmieji šovė į priekį ir sumažino atsilikimą iki (42:36). Tačiau šeimininkai nebuvo nusiteikė atiduoti taip sunkiai susikrautos persvaros ir atsakė spurtu (6:0). Antroje kėlinio dalyje svečiai sumažino atsilikimą, bet vis dar buvo atsilikinėjančių rolėje (56:47).

Ketvirtajame kėlinuke „Rapala“ pradėjo vėl puikiai atakuodami ir po taiklaus G.Mickevičiaus tritaškio skirtumas sumažėjo iki 4 taškų (56:52).Šeimininkai kovojo toliau, tačiau jų mėtimai nebebuvo tokie taiklus kaip pirmojoje dalyje, beto pradėjo matytytis nuovargio požymiai iš abiejų ekipų, nes padaugėjo klaidų abiejuose aikštelės pusėse. Likus žaisti 4 minutės „Rapala“ žaidėjas A.Jorudas perimą kamuolį ir pelno greitus taškus sumažindamas atsilikimą iki minimumo (59:58). Tačiau „Lemora“ ekipos lyderiui M.Švelniui nedreba rankos ir pelno taškus taip reikalingus jo ekipai. Į tai atsako ir svečiai ir likus žaisti 7 sec svečiai turi progą išplėšti pergalę, tačiau metimas skrieją pro šalį ir „Lemora“ švenčią pergalę rezultatu (63:62).

Po rungtynių „Lemora“ treneris D.Bielskus paklaustas kas leido išplėšti pergalę šiuose rungtynėse?
Paskutinių metu turėjome blogų rungtynių, o šiandien gal varžovas buvo labiau atsipalaidavę ir mūsų atkaklumas leido iškovoti pergalę.

Lemora: Martynas Švelnys – 20 tšk. (6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Tomas Čeida – 12 tšk., Domantas Inkrata – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Rapala: Mindaugas Pažėra – 20 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Andrius Jorudas – 17 tšk., Raimundas Mickevičius – 10 tšk.

Banguotose rungtynėse „Chemcentras“ palaužė „Rapalą“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ įveikė „Ryterną“ (2015 spalio 28 d., trečiadienis, 22:21 val.)Negausiai susirinkusi „Lemora“ paskendo „Rapalos“ tritaškiuose (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)Pirmoje rungtynių pusėje dantis rodžiusi „Rapala“ neįkando „Restauratorių & Hausos“ riešuto (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Permainingo žanro rungtynių tiesiojoje dominavo „Rapala“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)M.Pažėros sugrįžimas paženklintas solidžia „Rapalos“ pergale (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ šiandien be vargo susidorojo su „Rapala“ ekipa ir pateko į ketvirtfinalį (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 19:56 val.)„Lemora“ pasiekė įtikinamą pergalę (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Rapalą“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)