Enerstena vs ASS & Endress H (67:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„ASS & Endress H“ paskutiniu metimu išplėšė pergalę prieš „Enerstena“ ekipą.

2016 sausio 03 d., Sekmadienis, 20:29 val., peržiūros: 2550

Sekmadienį, sausio 3 dieną, Kauno technikos kolegijos salėje įvyko įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Enerstena" ir "ASS & Endress H" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (14:20). Antrasis kėlinys kiek geriau susiklostė "Enerstena" ekipai, kuriai pavyko vienu tašku sumažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 5 taškai – (29:34). Trečiasis kėlinys vėl sėkmingesnis buvo šeimininkų ekipai, kuriai pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų – (44:48). Ketvirtame kėlinyje šeimininkams buvo pavykę išlyginti rezultatą, bet paskutinėmis sekundėmis tiksliau sužaidę "ASS & Endress H" iškovojo pergalę rezultatu – (67:69)

Pirmasis kėlinys prasidėjo "ASS & Endress H" ekipos taikliu tolimu metimu, netrukus savo pirmuosius 2 taškus pavyko pelnyti ir "Enerstena" ekipai, po kurių sužaidus minutę rezultatas buvo – (2:3). Sužaidus dar 4 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko atitrūkti 5 taškais ir rezultatas tapo – (6:11). Antroje kėlinio dalyje prabėgus 2 minutėms "ASS & Endress H" ekipai buvo pavykę padidinti skirtumą iki 9 taškų – (6:15). Visgi kėlinį geriau pavyko užbaigti šeimininkams, kurie per likusį laiką laimėjo atkarpą – (8:5) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (14:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo "Enerstena" ekipos laimėta atkarpa – (7:0), po kurios sužaidus 3 minutes šeimininkai pirmą kartą rungtynėse įsiveržė į priekį – (21:20). Vėliau komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir kėliniui įpusėjus rezultatas tapo lygus – (25:25). Antroje kėlinio pusėje "ASS & Endress H" ekipai pavyko surengti spurtą – (4:9) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (29:34).

Trečiasis kėlinys geriau prasidėjo svečių ekipai, kuriai pavyko sužaidus 2 minutes padidinti skirtumą iki 10 taškų – (29:39). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Enerstena" ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki 4 taškų – (39:43). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė keistis rezultatyviomis atakomis ir kėliniui pasibaigus skirtumas tarp komandų išliko tie patys 4 taškai – (44:48).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių sužaidus 2 minutes skirtumas tarp komandų išliko tie patys 4 taškai – (51:55). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti – (58:58). Netrukus svečiai vėl persvėrė rezultatą ir likus žaisti 3 minutes komandas skyrė vėl 4 taškai – (58:62). Visgi kėliniui baiginėjantis šeimininkai ėmė artėti prie varžovų. Likus žaisti nepilnas 2 minutes rezultatas tarp komandų tapo lygus – (63:63). Svečiams vėl buvo pavykę atitrūkti 4 taškais, bet likus žaisti 9 sekundėms šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti – (67:67). Rungtynių herojumi tapo A.Sutkus, kuris likus žaisti 2 sekundes sugebėjo laisvas atlikti metimą ir jį pataikyti. Rungtynės baigėsi "ASS & Endress H" pergalę rezultatu – (67:69).

Po laimėtų rungtynių "ASS & Endress H" ekipos treneris klabėjo: "Sakyčiau, kad visos šiandieną varžybos banguotos buvo, tai susikaupę žaidėm, tai klaidas darom lygioje vietoje, na taip ir gavosi, kad rungtynių gale kritome į duobę, bet gerai, kad paskutinis metimas pavyko. Atrodo tariesi vienaip, visą laiką vyrai aikštelėje daro kitaip, tai turbūt pas žadėjus dar vis jaučiasi šventinės nuotaikos, todėl šiandieną nelabai pavyko išlaikyti susikaupimo."

Po pralaimėtų rungtynių "Enerstena" ekipos treneris kalbėjo: "Rungtynes nulėmė vienas metimas. Rungtynės buvo apylygios, viskas buvo gerai, skaitau rungtynės buvo gražios svarbiausia. Šiandieną mūsų komandai pritrūko tik sportinės sėkmės ir viskas."

Enerstena: Nerijus Aleknavičius – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Rimavičius – 14 tšk., Justinas Mašeckis – 10 tšk. (6 išpr. praž.)

ASS & Endress H (S): Artūras Nausėda – 24 tšk., Giedrius Prabulis – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Čepkauskas – 9 tšk.

„ASS & Endress H“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Vilmista“ įrodė pranašumą prieš „Enersteną“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:12 val.)„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „ASS & Endress H“ pratęsime turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 21:47 val.)„ASS & Endress H“ atlaikė „Vilmistos“ šturmus (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 19:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „ASS & Endress H“ įveikė „Enersteną“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 19:37 val.)Pirmajame kėlinyje atitrūkę „ASS & Endress H“ nugalėjo „Detas ‒ Hoptrans & BRGroup“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Elmovos“ penketukas nesunkiai susitvarkė su „Enerstena“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:13 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ palaužė „Enersteną“ (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:33 val.)