Senukai vs Lietuvos geležinkeliai (77:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 20 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Puikiai sužaistas trečiasis ketvirtis leido „Senukų“ ekipai įveikti „Lietuvos geležinkelius“

2015 lapkričio 20 d., Penktadienis, 22:30 val., peržiūros: 1033

Lapkričio 20-ąją dieną, penktadienį, Kauno technologijos universiteto chemijos fakulteto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių D pogrupio mūšis tarp lentelės kaimynių „Senukų“ (šeimininkai) ir „Lietuvos Geležinkelių“ (svečiai) komandų. Iki šių rungtynių abi komandos buvo iškovojusios po 2 pergales bei patyrusios po tiek pat pralaimėjimų.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo „Senukų“ komandos tritaškių metimų serija. Per tris minutes pataikyti keturi tritaškiai leido komandai atitrūkti 14:2. Visgi, kitą kėlinuko atkarpą 3:17 laimėjo „Lietuvos geležinkeliai“, kurie po pirmojo kėlinio buvo įgiję dviejų taškų persvarą 17:19.

Antrojo kėlinuko viduryje po dviejų iš eilės taiklių svečių komandos žaidėjų T. Žvirblio ir S. Ragausko tolimų metimų „Lietuvos geležinkeliai“ įgijo keturių taškų persvarą 25:29, tačiau „Senukai“ laimėjo paskutinių minučių kėlinyje atkarpą 9:0 ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo 37:34.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo trimis svečių taškais, kurie leido išlyginti rungtynių rezultatą 37:37. Tada puikią atkarpą, vedini savo rezultatyviausio žaidėjo M. Gudeliausko sužaidė „Senukai“, laimėdami ją 14:0 ir nutoldami dviženkliu taškų skirtumu. Trečasis kėlinukas baigėsi fantastišku „Senukų“ komandos žaidėjo K. Zavecko tritaškiu metimu sulig kėlinio pabaigą skelbiančia sirena. Po trijų ketvirčių rezultatu 62:44 pirmavo šeimininkai.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas. „Senukai“ nepaleido per tris ketvirčius įgytos persvaros ir iškovojo pelnytą trečiąją pergalę grupėje rezultatu 77:58 įveikdami „Lietuvos geležinkelių“ ekipą.

Fantastiško tritaškio trečiojo kėlinuko pabaigoje autorius K.Zaveckas po rungtynių kalbėjo: „šiandien gerai pakrito tritaškiai. Iš tikrųjų, komanda jau pradėjo žaisti komandiškai ir tas labiausiai džiugina, ir jeigu taip ir toliau, manau dar ne vieną pergalę pasieksime“.

„Ką išskyrtumėte, kaip pagrindines pralaimėjimo priežastis?“ „Lietuvos geležinkeliai“ treneris T.Žvirblis: „klaidos turbūt, bet ir varžovai trečią kėlinį laimėjo beprotišku skirtumu, tai vat, tą vieną kėlinį ir pralošėm. Galbūt pavargom, gal koncentraciją praradom“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Senukai: Mantas Gudeliauskas – 27 tšk., Ovidijus Ročius – 12 tšk. (10 atk. kam.), Šarūnas Kenstavičius – 12 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Simas Ragauskas – 17 tšk., Linas Gudanavičius – 12 tšk., Dalius Grušauskas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Visus keturis ketvirčius laimėję „Senukai“ įveikė „Acme“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)Sunkiai įsibėgėjusi „Legama“ susitvarkė su „Lietuvos geležinkeliais“ (2015 gruodžio 05 d., šeštadienis, 19:56 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Senukai“ palaužė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Senukai“ tik paskutinėmis sekundėmis įrodė savo pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2016 sausio 16 d., šeštadienis, 00:44 val.)„Elmova“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Lietuvos geležinkelių“ pranašumą (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Vilmista“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:11 val.)„Acme“ išplėšė pratęsimą, tačiau jame pergale džiaugėsi „Lietuvos geležinkeliai“ (2016 sausio 05 d., antradienis, 22:15 val.)Taiklūs tolimi metimai leido „Lietuvos geležinkeliams“ atstatyti pusiausvyrą serijoje su „Vilmista“ (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 21:05 val.)„Vilmista“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“, taip peržengdami aštunftfinalio barjerą (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 22:18 val.)Atkakli kova baigėsi „Lietuvos Geležinkelių“ pergale (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:19 val.)