Vieningas Kaunas vs DNC Eoltas & ISL Santermita (116:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 18 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Vieningas Kaunas turėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš DNC Eoltas & ISL Santermita

2015 gruodžio 18 d., Penktadienis, 23:59 val., peržiūros: 984

Gruodžio 18 dieną, penktadienį, Kauno energijos salėje, vyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo, Didžiosios taurės G pogrupio komandos, kolkas nepralaimėjusi Vieningo Kauno (2/0) komanda ir dar pergalės skonio antrajame etape nepajutusi DNC Eoltas & ISL Santermita (0/2). Pirmajame kėlinyje tik sugebėjusi priešintis DNC Eoltas & ISL Santermita paskui visiškai subyrėjo ir patyrė pralaimėjimą triuškinančiu skirtumu – 116:80.

A. Rupeikos tritaškis atidarė rungtynes. Praėjus keliolikai minučių rezultatas buvo – 7:4. Sužaidus pusę kėlinio svečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį ir tai dėl D. Budgino dviejų tolimų šūvių. Toliau rungtynės ėjo taškas į tašką, tačiau kėlinuką pabaigą sėkmingiau sužaidė Vieningas Kaunas ir labai rezultatus kėlinukas baigėsi šeimininkų naudai. Po pirmo kėlinuko rezultatas – 27:21.

Antrąjį kėlinį dvi minutes dominavo tyla. Pirmieji iššovė šeimininkai, kurie spurtavo 8:0 ir jau turėjo saugią dviženklę persvarą – 37:27. Šeimininkai nė nemanė sustoti ir pradėjo didinti savo pranašumą. Likus žaisti trims minutėms skirtumas jau buvo keturiolika taškų, pasibaigus antrajam kėlinukui – aštuoniolika taškų. Po dviejų kėlinių solidžią persvarą turėjo Vieningas Kaunas – 54:36.

Po ilgosios pertraukos vaizdas toliau nesikeitė. Vos šešiese susirinkę DNC Eoltas & ISL Santermita pradėjo jausti nuovargį ir neturėjo lygiaverčių keitimų. Tuo tarpu Vieningas Kaunas toliau spaudė gazo pedalą ir įpusėjus trečiajam kėlinukui jau turėjo virš dvidešimt taškų „pliuso“. Ž.Kaminskas stengėsi mažinti deficitą, tačau vien jo pastangų neužteko ir šeimininkai po trijų kėlinių jau žinojo kad nugalės, rezultatas – 84:58.

Paskutinis kėlinukas buvo tik formalumas, tačiau Vieningas Kaunas neatsipalaidavo ir dar labiau didino rezultatą švieslentėje. Įpusėjus kėlinukui komandas skyrė jau trisdešimt taškų. A. Karlos metimas peržengė ir šimto taškų riba šeimininkų komandai. DNC Eoltas & ISL Santermita neturėjo priešnuodžių prieš varžovų puolimą ir pralaimėjo skaudžiu rezultatu – 116:80.

Vilius Vaitkevičius „Vieningas Kaunas“ treneris:

„manau šiandien pavyko greitas puolimas, tačiau šiek tiek nepatiko rungtynių pabaiga, kurioje praleidome daug taškų, bet tas žaidimas kas daugiau įmes mums pavyko ir ateityje stengsimės gerinti žaidimą“

Esmiraldas Sliežauskas „DNC Eoltas & ISL Santermita“:

„nesusirinkome visi, aišku čia žinojome, kad jie yra lyderiai, nė karto nepralaimėję, tačiau jei būtume turėję bent du lygiaverčius keitimus, rungtynės būtų susiklosčiusios kitaip, nes nuovargis turėjo savo faktorių, o dabar sveikiname varžovus su pergale“

Naudingiausi žaidėjai:

Vieningas Kaunas: Benas Steponavičius – 23 tšk. (5 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 20 tšk., Tomas Čiupas – 16 tšk., Karolis Kubilius – 13 tšk., Mantas Sadauskas – 12 tšk., Arnoldas Rupeika – 11 tšk., Rokas Šapalas – 10 tšk.

DNC Eoltas & ISL Santermita: Žydrūnas Kaminskas – 20 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Donatas Budginas – 19 tšk. (8 rezult. perd.), Arūnas Kalnutis – 16 tšk., Deivydas Šikšnys – 15 tšk. (5 išpr. praž.)

„Vieningas Kaunas“ tik po atkaklios kovos įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2016 vasario 26 d., penktadienis, 22:37 val.)„Vieningas Kaunas“ iš tolesnės kovos eliminavo „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 23:01 val.)Ryterna įveikė DNC Eoltas & ISL Santermita (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 21:41 val.)„RVG Baldai“ patiesė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:02 val.)Artūro Lencevičiaus vedamas „Vieningas Kaunas“ nuskandino „DNC Eolto & ISL Santermitos“ laivą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 22:20 val.)„Hidraulinės sistemos“ tik po pratęsimo palaužė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipos pasipriešinimą (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:41 val.)Pirmąją pergalę iškovojo „DNC Eoltas & ISL Santermita“ įveikdami artimiausią lentelės varžovą (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 23:15 val.)„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ paskutinę sekundę nusileido „DNC Eoltui & ISL Santermitai“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:44 val.)Nerezultatyviose rugtynėse „Callcredit“ šventė pergalę prieš „DNC Eoltas & ISL Santermita“ komandą (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)