Kauno tiltai vs Rapala (74:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 19:40 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Rapalos“ ekipą.

2015 gruodžio 15 d., Antradienis, 21:32 val., peržiūros: 1129

Antradienį, gruodžio 15 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Kauno tiltai" ir svečių teisėmis žaidę "Rapala" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Kauno tiltų" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (16:13). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko dar 1 tašku padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 4 taškai – (36:32). Trečiasis kėlinys sėkmingiau susiklostė "Rapalos" ekipai, kuriai pavyko persverti rezultatą savo naudai – (50:54). Ketvirtame kėlinyje šeimininkams pavyko persverti rezultatą, kas leido iškovoti pergalę rezultatu – (74:68).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno tiltų" ekipos pelnytais 6 taškais iš eilės, netrukus savo pirmuosius 4 taškus pavyko pelnyti ir "Rapalos" ekipai, po kurių sužaidus 3 minutes rezultatas tapo – (6:4). Sužaidus dar 2 minutes ir kėliniui įpusėjus, svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki minimumo – (10:9). Antroje kėlinio dalyje kiek tiksliau sužaidę šeimininkai laimėjo pirmą kėlinį rezultatu – (16:13).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "Rapalos" ekipai, kuriai sužaidus 3 minutes pavyko išlyginti rezultatą – (18:18). Sužaidus dar apie minutę svečiai jį net persvėrė – (20:21). Vėliau komandos keitėsi tiksliomis atakomis, po kurių likus žaisti nepilnas 2 minutes rezultatas tapo lygus – (28:28). Visgi kėlinį kiek tiksliau pavyko sužaisti "Kauno tiltų" ekipai, kuriai pavyko po dviejų kėlinių pirmauti rezultatu – (36:32).

Trečiasis kėlinys prasidėjo "Kauno tiktų" 5 iš eilės pelnytais taškais, po kurių skirtumas tarp komandų pirmą kartą rungtynėse išaugo iki 9 taškų – (41:32). Tačiau netrukus svečiai surengė spurtą – (0:8), po kurio kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 1 taškas – (41:40). Sužaidus dar 3 minutes pirmaujanti komanda pasikeitė kelis kartus – (46:47). Per likusį kėlinio laiką svečiams pavyko padidinti skirtumą iki 4 taškų ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (50:54).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "Kauno tiltų" taškais, po kurių rezultatas tapo lygus- (54:54). Sužaidus dar apie 4 minutes svečiai vis dar buvo priekyje – (61:62). Likus žaisti nepilnas 2 minutes "Kauno tiltams" pavyko vėl persverti rezultatą – (65:64). Per likusį laiką šeimininkai dar šiek tiek padidino persvarą tarp komandų ir laimėjo rungtynes rezultatu – (74:68).

Kauno tiltai: Evaldas Jančauskas – 23 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Kmitas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Andrius Čekanauskas – 15 tšk.

Rapala: Mindaugas Pažėra – 24 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 21 tšk. (6 perimt. kam.), Arnoldas Vyšniauskas – 11 tšk.

„Kauno tiltai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Sanitex“ ekipą. (2016 vasario 02 d., antradienis, 21:43 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Rapala“ ekipa. (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:15 val.)„Kauno Tiltai“ palaužė „Vilmistos“ ekipą (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 05:22 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Kauno tiltai“ neturėjo vargo su „Lemora“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Kauno tiltai“ apgynė namų aikštelės pranašumą rungtynėse su „Kautra & Mesoderma-DB“ (2016 vasario 23 d., antradienis, 21:29 val.)„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Celsis“ po pratęsimo palaužė iki tol nepralaimėjusią „Rapalą“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Kauno tiltų“ ir „Restauratorių & Hausos“ serijoje ‒ lygybė (2016 kovo 16 d., trečiadienis, 23:10 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Rapalos“ šešetuku (2016 kovo 04 d., penktadienis, 01:19 val.)