Karo medicinos tarnyba vs Kautra & Mesoderma-DB (68:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 23 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“

2016 sausio 23 d., Šeštadienis, 20:27 val., peržiūros: 910

Sausio 23-ąją dieną, šeštadienį, A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės G pogrupio mačas tarp aikštės šeimininkų rolėje buvusių „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkų ir svečių teisėmis atvykusios „Kautros & Mesodermos – DB“.

Dvikovos starte komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (3:3), o ne ilgai trukus pridėjo dar ir po dvitaškį (5:5). Antrasis M.Zdanausko tolimas šūvis išvedė į priekį „Karo Medicinos Tarnybą“ (8:5), tačiau tuomet priešingoje barikadų pusėje J.Ališauskas. Šis krepšininkas atsakė dviem tritaškiais ir apvertė viską aukštyn kojomis (8:11), o po L.Steponavičiaus tikslaus metimo svečiai atitrūko 6 taškais (8:14). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „Karo Medicinos Tarnyba“ laikėsi užnugaryje ir vijosi oponentus, bet rezultato skirtumas nuolat išliko itin trapus. A.Labanauskas švystelėjo porą tritaškių, kurie padėjo „Kautrai & Mesodermai – DB“ išsaugoti persvarą savo pusėje. Po 10 minučių kovos rezultatas buvo 19:21.

Antrajame ketvirtyje rezultatyvumo kreivė smuko žemyn ir nesėkmingų atakų skaičius išaugo. Sužaidus 2,5 minutės, „Karo Medicinos Tarnyba“ atstatė pusiausvyrą (23:23), o po kurio laiko E.Šabono bei D.Vaitkevičiaus dvitaškiai pakreipė įvykius aikštės šeimininkams naudinga linkme (27:26). Antroje kėlinio pusėje atkakli kova nesiliovė ir ekipos stengėsi neatsilikti viena kitos. Likus žaisti beveik 2 minutes, kaip paaiškėjo vėliau, paskutinius taškus pirmoje susitikimo pusėje pelnė L.Steponavičius ir šio žaidėjo tritaškis nusvėrė rungtynių svarstykles „Kautros & Mesodermos – DB“ pusėn. Įpusėjus dvikovai rezultatas buvo 32:34.

Po didžiosios pertraukos komandos apsikeitė dvitaškiais (34:36), tačiau tuomet svečiai įjungė aukštesnę pavarą. „Kautra & Mesoderma – DB“ dar dukart nuginklavo varžovų gynybą iš toli, iniciavo spurtą 0:10 ir, sužaidus apie 3 minutes, atitrūko dviženkliu atstumu (34:46). Prabudę „Karo Medicinos Tarnybos“ krepšininkai ėmėsi ryžtingų veiksmų puolime ir braukė nuostolius iki 7 taškų (41:48), bet paskutinėje 3 minučių atkarpoje aikštės šeimininkų atakų daug vaisių nedavė. Tuo tarpu „Kautros & Mesodermos – DB“ gretose tolimų šūvių kanonadą pratęsė J.Ališauskas, kuris švystelėjo dar porą tikslių metimų, o galutinį tašką trečiajame kėlinyje padėjo R.Turskis ir prieš paskutinę dvikovos dalį ekipas skyrė dviženklis skirtumas – 44:56.

Ketvirtojo kėlinio pirmosiomis sekundėmis M.Karauskas sutvirtino „Kautros & Mesodermos – DB“ pozicijas iki 14 taškų (44:58), tačiau vėliau svečiai stabtelėjo, o karingai nusiteikę „Karo Medicinos Tarnybos“ žaidėjai pradėjo varžovų krepšio šturmą. 8 aikštelės šeimininkų taškais be atsako pjovė deficitą iki 6 taškų (52:58), o dar neįpusėjus ketvirčiui M.Zdanauskas pridėjo dar tris dvitaškius, pratęsė laimėtą atkarpą iki 14:2 ir paliko priešininkams 2 taškų persvarą (58:60). Vis dėlto, tuomet lyderio vaidmens „Kautros & Mesodermos – DB“ ekipoje ėmėsi L.Steponavičius, kuris papildė savo komandos taškų sąskaitą 7 taškais iš eilės ir stabilizavo padėtį (58:67). Žaidimo skonį pajutusi „Karo Medicinos Tarnyba“ toliau neketino sudėti ginklų ir priartėjo iki 4 taškų (66:70), tačiau paskutinėmis progomis pakeisti rungtynių likimą pasinaudoti nesugebėjo. Atlaikiusi varžovų antpuolius „Kautra & Mesoderma – DB“ nuaidėjus finalinei sirenai šventė sunkią pergalę rezultatu 68:72.

Tadas Vaitkūnas („Kautra & Mesoderma – DB“):

Šiandien varžovai buvo vyresni, jų buvo tik šeši, bet turėjote su jais vargo. Vis dėlto, kas šiandien leido laimėti?

„Turėjome vargo, nes komandoje turime daug antsvorio. Varžovai buvo vyresni, o mes jaunesni, tai greičiausiai dėl to ir laimėjome.“

Marius Zapalis („Karo Medicinos Tarnyba“):

Šiandien pergalė buvo ranka pasiekiama, bet kažko pritrūko. Ar trūko dar vieno kito žaidėjo ant suolo, ar šiek tiek geresnio taiklumo?

„Jūs pats atsakėte į klausimą – trūko taiklumo. Tuo labiau mes esame gerokai vyresni ir mums jau šiek tiek trūksta ištvermės. Buvome nepasiruošę, kuomet varžovai pradėjo gintis asmeniškai. Kai viską sureaguliavome, buvo visai gerai.“

„Kautros & Mesodermos – DB“ pergalės kalviais buvo L.Steponavičius (21 tšk., 5 per. k.), J.Ališauskas (19 tšk., 7 atk. k., 6 rez. p.), M.Karauskas (8 tšk., 11 tšk.), T.Vaitkūnas (8 tšk., 8 rez. p.), R.Turskis (8 tšk._ ir A.Labanauskas (6 tšk., 2 bl.).

„Karo Medicinos Tarnybos“ gretose pasižymėjo M.Zdanauskas (23 tšk., 7 atk. k.), M.Juščius (14 tšk., 17 atk. k., 5 išpr. pr.), D.Rudis (11 tšk.), M.Zapalis (8 tšk., 7 atk. k.), E.Šabonas (6 tšk., 10 atk. k.) ir D.Vaitkevičius (6 tšk., 7 atk. k.).

„Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiojoje taurėje „Kautra & Mesoderma – DB“ pasiekė antrąją pergalę ir išlieka su trimis pralaimėjimais (2-3). „Karo Medicinos Tarnybos“ sąskaitoje visos penkios nesėkmės (0-5).

„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)Intrigą atkūrusi „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vistiek krito prieš „Vieningą Kauną“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ patiesė „Hidraulines sistemas“ (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 23:43 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 lapkričio 07 d., šeštadienis, 17:00 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Callcredit“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kautra & Mesoderma-DB“ ekipą (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pirmoje dvikovos pusės išsprendė reikalus su „Karo Medicinos Tarnyba“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 19:09 val.)Ištvermės mūšyje be keitimų „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ revanšavosi keturiese likusiems „Callcredit“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:13 val.)