LSMU ‒ „Statybų vizija“ vs Legama (79:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

LSMU ‒ „Statybų vizija“ nugalėjo Legama

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 22:48 val., peržiūros: 1297

Lapkričio 22 dieną, sekmadienį, Vydūno pagrindinėje mokykloje vyko Įmonių lygos „RIND“ pirmenybės, kuriose susitiko D pogrupio komandos – pirmoje vietoje esanti „Legama“ (4/2) ir šeštoje vietoje esantys LSMU – „Statybų vizija“ (3/1), tačiau pastarieji yra sužaidę dviem varžybomis mažiau. Du kėlinius taškas į tašką žaidusios komandos, trečiajame kėlinyje LSMU – „Statybų vizija“ įrodė savo pranašumą. Ketvirtąjį kėlinį taip pat drausmingai sužaidę šeimininkai iškovojo nesunkią pergalę rezultatu – 79:64.

Pirmąjį kėlinį pradėjo taiklus A. Šukio tritaškis ir „Legama“ buvo priekyje. Tačiau tada LSMU – „Statybų vizija“ spurtavo įspūdingai – 13:0 ir buvo priekyje – 13:3. Šaltą dušą patyrę svečiai nepasimetė ir atsakė savo spurtu – 11:0 ir vėl išsiveržė minimaliu skirtumu į priekį. Toliau kėlinys klostėsti taškas į tašką ir nei vienai komandai nepavyko susikrauti didelio pranašumo. Kėlinį minimaliu skirtumu laimėjo LSMU – „Statybų vizija“ – 24:23.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Legama“, tačiau svečiai neleido šiems atitrūkti. Vaizdas aikštelėje pradėjo keistis, kuomet „Legama“ sunkiai pradėjo rinkti taškus, o šeimininkai neišjungė aukštos pavaros ir įpusėjus kėliniui po M. Petrausko dvitaškio jau buvo priekyje dviženkliu taškų skirtumu – 40:28. Tačiau atsigavę ir supratę, kad taip rungtyniu nelaimės „Legama“ ekipa spurtavo – 10:0 priartėjo prie varžovų iki dviejų taškų. Taip antrasis kėlinys baigėsi nedideliu LSMU – „Statybų vizijos“ taškų pranašumu – 43:40.

Po ilgosios pertaukos, labiau susikaupę išėjo šeimininkai. Po D. Bakano baudos metimo LSMU – „Statybu vizija“ jau buvo priekyje – 50:43. Į tai atsakė T. Valatkevičiaus dvitaškis, tačiau po to vėl sekė penki šeimininkų taškai ir skirtumas vėl tapo dviženklis. Labai prastai sužaidę kėlinio pabaigą Mariaus Petrausko auklėtiniai į priekį toliau nesugebėjo pabėgti ir kėlinys baigėsi rezultatu – 63:54.

Supratę, kad skirtumas dar slidokas šeimininkai neleido arčiau priartėti varžovams ir sužaidus tris kėlinio minutes jie jau buvo priekyje rekordiniu skirtumu – 71:54. Svečiai į tokį varžovų akibrokštą nieko nebeatsakė. Aplamai per ketvirtąjį kėlinį „Legama“ sukrapštė vos dešimt taškų. Rungtynių pabaiga buvo gan nerezultatyvi, tačiau LSMU – „Statybų vizija“ iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu – 79:64

Naudingiausi žaidėjai:

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 20 tšk., Dainius Bakanas – 15 tšk., Tomas Žvaliauskas – 12 tšk., Virgilijus Lapėnas – 10 tšk., Gražvydas Davidavičius – 10 tšk.

Legama: Martynas Valaitis – 19 tšk., Julius Okunevičius – 16 tšk., Andrius Šukys – 9 tšk. (5 rezult. perd.)

LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:19 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)Sanitex nukovė LSMU ‒ „Statybų vizija“ trečioje aštuntfinalio dvikovoje (2016 kovo 15 d., antradienis, 03:43 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse palaužė „Sanitex“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:50 val.)„LSMU – statybų vizija“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:32 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“pranašumą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Ryterna“ nesunkiai susitvarkė su LSMU ‒ „Statybų vizija“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Coca Cola“ neprilygo „LSMU ‒ Statybų Vizijai“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:14 val.)