Karo medicinos tarnyba vs Best 4 You (69:74)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 vasario 23 d., Antradienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pranašumą iššvaisčiusi „Karo medicinos tarnyba“ atkrintamasias pradėjo nesėkme

2016 vasario 23 d., Antradienis, 23:41 val., peržiūros: 949

Antradienį, vasario 23 dieną. Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Rind“ pirmenybių, Mažosios taurės aštuntfinalio rungtynės, tarp vietos „Karo medicinos tarnybos“ ir svečių „Best 4 You“ ekipų. Pirmoje susitikimo pusėje dominavę aikštės šeimininkai tik didino atotrūkį, ko pasekoje po dviejų kėlinių jų persvara siekė keturiolika taškų. Vis tik, kovingumą pademonstravę svečių žaidėjau po pertraukos pradėjo vytis varžovus, ko pasekoje ketvirtame kėlinuke perėmė iniciatyvą ir išplėšė pergalę rezultatu 69:47 (15:10, 24:15, 18:27, 12:22).

Susitikimą dviem taikliais tolimais metimais pradėjęs svečių žaidėjas R.Jurgėlas išvedė savo ekipą į priekį, tačiau čia pat aikštės šeimininkai surengė spurtą 12:0 ir perėmę iniciatyvą į savo rankas įgijo šešių taškų persvarą. Kiek vėliau „Best 4 You“ dar kiek sumažino atsilikimą, tačiau didžiąją dalį baudų metimų realizavęs „Karo medicinos tarnybos“ žaidėjas M.Zdanauskas padidino savo ekipos atotrūkį iki penkių taškų. 15:10.

Antrojo kėlinuko pradžioje, daugiausiai M.Zdanausko pastangomis, dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai padidino savo pranašumą iki dešimties taškų. Kiek vėliau kelis taškelius sukrapštė ir svečių žaidėjai, tačiau nieko nelaukę „Kero medicinos tarnybos“ krepšininkai spurtavo 10:3 ir padidino skirtumą tarp komandų iki šešiolikos taškų. Vis tik, prieš ilgąją pertrauką nežymiai geriau sužaidę svečiai kiek sušvelnino deficitą. 39:25.

Po ilgosios pertraukos žaidimas kurį laiką klostėsi apylygiai, tačiau kiek vėliau sėkmingą atkarpą sužaidę „Best 4 You“ krepšininkai sumažino deficitą iki devynių taškų. Taiklus tolimas M.Zdanausko šūvis sugrąžino aikštės šeimininkams dviženklį atotrūkį, tačiau čia pat svečiai smeigė du iš eilės tritaškius metimus, kurių dėka skirtumas tarp komandų ištirpo iki šešių taškų. Per likusį laiką iki trečiojo kėlinuko pabaigos svečiams dar pavyko priartėti iki penkių taškų. 57:52.

Jau nuo pat lemiamos rungtynių dalies pradžios jautį už ragų griebę „Best 4 You“ žaidėjai sugebėjo pasivyti varžovus ir persverti rezultatą. Kiek sutrikę aikštės šeimininkai dar bandė gelbėtis ir buvo susigrąžinę trijų taškų persvarą, tačiau dar vieną spurtą surengę svečiai ir vėl perėmė pirmaujančios komandos rolę bei įgijo penkių taškų atotrūkį. „Karo medicinos tarnybai“ vilties dar suteikė du M.Juščiaus taškais su pražanga, tačiau rungtynių pabaigoje užtikrintai baudų metimus realizavęs K.Klimas padėjo svečiams pasiekti pergalę rezultatu 69:74.

Po pergalės nugalėtojų treneris Vilius Lincevičius kalbėjo: „Pergalę pasiekti padėjo tai, jog buvome susikaupę, vis tik jau prasidėjo atkrintamosios, norime patekti į kitą etapą, todėl labai stengėmės. Šį sezoną trūksta komandinio žaidimo, o šiandien epizodais sužaidėme kaip komanda ir tas, manau, padėjo“.

„Karo medicinos tarnyba“: Marius Zdanauskas – 24 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Juščius – 14 tšk. (10 atk. kam., 8 išpr. praž.), Marius Zapalis – 9 tšk. (10 atk. kam.)

„Best 4 You“: Rokas Jurgėlas – 28 tšk., Lukas Jagminas – 15 tšk., Karolis Klimas – 14 tšk. (8 išpr. praž.)

Dramatiška kova baigėsi „Karo medicinos tarnybos“ pergale (2015 spalio 19 d., pirmadienis, 22:54 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Karo medicinos tarnyba“ po pratęsimo palaužė „Celsį“ (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 03:01 val.)„Kautra & Mesoderma-DB“ nesuteikė vilčių „Karo medicinos tarnybai“ (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 00:24 val.)„Best 4 you“ be didesnio vargo įveikė „Karo medicinos tarnyba“ ekipą. (2016 vasario 28 d., sekmadienis, 20:11 val.)„Dentist Team“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:02 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ turėjo pripažinti „Kamo medicinos tarnybos“ pranašumą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Karo medicinos tarnyba“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 23:48 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai įveikė „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Callcredit“ lengvai susidorojo su Karo medicinos tarnyba (2015 gruodžio 17 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)