Kauno technologijos universitetas vs Kautra & Mesoderma-DB (59:87)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Kautra & Mesoderma-DB nesulaukė rimto pasipriešinimo iš Kauno technologijų universiteto

2015 spalio 25 d., Sekmadienis, 23:00 val., peržiūros: 1144

Sekmadienį Kauno technologijų universiteto aikštėje vyko įmonių „RIND“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko Kautra & Mesoderma-DB ir Kauno technologijos universitetas. KTU nepadėjo namų sienos ir turėjo pripažinti Kautra & Mesoderma-DB pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 87:59.

Pirmoji rungtynių pusė buvo daug žadanti, kadangi komandos žaidė taškas i tašką, komandos keitėsi taikliais tolimais metimais, bei prasiveržimais. Po dviejų kėlinių šviestlentėje degė skaičiai 40:32 Kautra & Mesoderma-DB naudai.

Tačiau prasidėjus trečiajam kėliniui Kauno technologijos universitetas užstrigo priešininkų gynybos gniaužtuose, o tuo tarpu Kautra & Mesoderma-DB neišjungė aukštos pavaros ir baigė trečią kėlinį rezultatu 61:43. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 21:9.

Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumai. Antanas Kikilas gavo penktąją pražangą, o Kautra & Mesoderma-DB toliau siautėjo po varžovų krepšiu. Rungtynes pagyvino ir Renato Issak dėjimas į krepšį. Kėlinys baigėsi rezultatu 26:16.

Kauno technologijų universitete išsiskyrė Vytautas Pliauga – 16 tšk., Vytautas Tilinskas – 15 tšk., Vytautas Barkauskas – 11 tšk.

Kautra & Mesoderma-DB: Renatas Issak – 18 tšk., Paulius Grėbliūnas – 13 tšk. (12 atk. kam.), Mantas Karauskas – 13 tšk., Tadas Vaitkūnas – 13 tšk., Audrius Labanauskas – 11 tšk.

„Chemcentras“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:20 val.)Celsis susitvarkė su Kauno technologijos universitetu (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 05:16 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Technologijos Universitetą“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Coca cola“ po permainingos kovos įveikė „Kauno technologijų universiteto“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 00:46 val.)ASU & CO „AgroVIS“ rungtynių gale privertė pasiduoti „Kauno technologijų universitetą“. (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)Aktyviai varžovams besipriešinusi „Enerstena“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 20:25 val.)Antroje rungtynių pusėje „RVG Baldai“ įrodė pranašumą prieš „Kauno technologijos universitetą“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)Intrigą atkūrusi „Kautra & Mesoderma ‒ DB“ vistiek krito prieš „Vieningą Kauną“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:54 val.)„RVG Baldai“ ekipa tik po pratęsimo palaužė „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Kautra & Mesoderma ‒ DB“ išvargo pergalę prieš „Karo Medicinos Tarnybą“ (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 20:27 val.)