Best 4 You vs Omega (66:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Best 4 You“ krepšininkus

2015 lapkričio 22 d., Sekmadienis, 21:26 val., peržiūros: 980

Lapkričio 22 dieną, 18:20 val., Jono Pauliaus II gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Best 4 You“ (šeimininkai) ir „Omega„ (svečiai). Rungtynių pradžioje „Best 4 You“ krepšininkai startavo labai galingai ir pataikė praktiškai viską, o jų pranašumas pasiekė net 15 taškų. Tačiau „Omega“ atsitiesė, išlygino rezultatą, o rungtynių pabaigoje jau patys nutolo ir išplėšė pergalę, rezultatu 66:77.

Rungtynes labai galingai pradėjo „Best 4 You“ komanda, šeimininkų krepšininkai puikiai pataikė iš visų aikštelės padėčių ir sparčiai tolo. Skirtumas labai greitai išaugo, o jau antrojo kėlinuko pradžioje komandas skyrė net 15 taškų riba. Tačiau ties šiuo momentu „Best 4 You“ komandos puolimas visiškai užsikirto, o prie to labiausiai prisidėjo žymiai pagerėjusi „Omegos“ gynyba. Daugiau nei 5 minutes šeimininkai nesugebėjo pelnyti taškų, o tuo pasinaudoję varžovai sugražino intrigą ir prasidedant ilgajai pertraukai rezultatas jau buvo lygus 36:36.

Antroje rungtynių dalyje aikštelėje vyravo chaotiškas žaidimas. Abi komandos rungtyniavo labai skubotai, krepšininkai visiškai užmiršo pozicinį žaidimą ir stengėsi tiesiog kuo greičiau pereiti į greitą puolimą. Tad klaidų skaičius augo labai sparčiai, nors pats žaidimas dabar ir vyko gana lygiai. Rungtynėms artėjant į pabaigą „Omegos“ komanda sugebėjo sužaisti keletą labai gerų atkarpų, pataikė svarbius tritaškius metimus ir nutolo. „Best 4 You“ komandai tiesiog nebeliko jėgų priešintis iki galo, o ir sėkmė dabar buvo ne jų pusėje. „Omegos“ krepšininkus išgelbėjo puikiai sužaistas ketvirtasis kėlinukas, o rungtynės baigėsi rezultatu 66:77.

Rolandas Urkis („Omega“):

„iš pradžių paleidome varžovus tolyn, bet vėliau jie pritrūko jėgų, o mes reikiamu metu puikiai pataikėme“.

Best 4 You: Vilius Kudokas – 14 tšk. (12 atk. kam.), Andrius Krylovas – 14 tšk., Karolis Klimas – 12 tšk. (13 atk. kam., 11 išpr. praž.), Aurimas Jakštas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Omega: Donatas Šliogeris – 13 tšk., Remigijus Kasperavičius – 13 tšk., Matas Sodonis – 13 tšk., Juozas Keršys – 12 tšk. (6 perimt. kam.)

„Omega“ antroje rungtynių pusėje palaužė penkiese susirinkusius „Elmova“ krepšininkus (2016 vasario 05 d., penktadienis, 23:08 val.)„Best 4 You“ rungtynių pabaigoje palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)„Senukai“ savaitę pradėjo lengva pergale prieš „Best 4 You“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 01:16 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ antroje rungtynių dalyje nesunkiai susitvarkė su „Best 4 You“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Lemora“ ekipa po atkaklios kovos palaužė „Omegos“ komandą. (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 22:24 val.)Spurtas rungtynių pabaigoje pergalę pasiekti leido „Dentist Team“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 17:53 val.) „Kauno oro uostas & KAMS“ tik ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Omegos“ krepšininkų. (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 21:41 val.)Rungtynių pabaigoje spurtavę „Festo & IT-Taškas.lt“ krepšininkai įveikė „Best 4 You“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 21:25 val.)„Hidraulinių Sistemų“ auka šį kartą tapo „Best 4 You“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 20:32 val.)Kauno „Tiltai“ neturėjo vargo su „Best 4 you“ (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 20:20 val.)