Kauno švara vs LSMU ‒ „Statybų vizija“ (72:80)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 12 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Kauno švarą“

2016 sausio 12 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 990

Sausio 12 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius LSMU ‒ „Statybų viziją“. „Kauno švara“ buvo iškovoję devynias pergales ir du kartus buvo pralaimėję. LSMU ‒ „Statybų vizija“ komandos sąskaitoje buvo septynios pergalės ir trys pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje aikštėje dominavo gynyba. Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatas buvo 0:0. Pirmi taškus pelnė LSMU ‒ „Statybų vizija“ (0:2). „Kauno švara“ į tai atsakė penkiais taškais (5:2). Vėliau „Kauno švara“ pamažu didino persvarą. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė septyni taškai (16:9). Per likusį laiką LSMU ‒ „Statybų vizija“ gynėsi be klaidų, o šeši pelnyti taškai padėjo sumažinti varžovų pranašumą iki vieno taško (16:15).

Antro kėlinio pradžioje dar penkis taškus be atsako pelnė LSMU ‒ „Statybų vizija“ (16:20). Trečią minutę „Kauno švara“ sumažino varžovų pranašumą iki dviejų taškų (18:20). Ketvirtą minutę spurtą pradėjo LSMU ‒ „Statybų vizija“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (18:28). Septintą minutę, po minutės pertraukėlės, „Kauno švarai“ pavyko pristabdyti varžovų puolimą, o patys šeimininkai pelnė šešis taškus be atsako (24:28). Kėlinio paskutinėmis minutėmis geriau rungtyniavo LSMU ‒ „Statybų vizija“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki aštuonių taškų (25:33).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „Kauno švara“. Šeimininkai kėlinio pradžioje pelnė šešis taškus be atsako (31:33). Visgi varžovų pasivyti jiems nepavyko. antrą minutę pirmus taškus pelnė LSMU ‒ „Statybų vizija“, o netrukus svečių pranašumas buvo devyni taškai (31:40). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (39:45). Netrukus du taiklius tritaškius pataikė M.Senkus (45:45). Aštuntą minutę komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (48:48). Per paskutines dvi minutes be klaidų gynėsi LSMU ‒ „Statybų vizija“, o keturi baudų metimais pelnyti taškai padidino persvarą iki keturių taškų (48:52).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė du taškai (57:59). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė LSMU ‒ „Statybų vizija“ (57:64). Septintą minutę svečių pranašumas padidėjo iki 10 taškų (60:70). Rungtynių pabaigoje „Kauno švara“ buvo sumažinusi varžovų persvarą iki keturių taškų (72:76), bet rungtynių pabaigą geriau sužaidė LSMU ‒ „Statybų vizija“ (72:80).

LSMU ‒ „Statybų vizija“ iškovojo aštuntą pergalę, o „Kauno švara“ pralaimėjo trečią kartą.

LSMU ‒ „Statybų vizija“ komandos treneris M.Petrauskas paklaustas, kas lėmė komandos pergalę, atsakė: „Žinojome prieš rungtynes, kad būsime penkiese arba šešiese, tai nusiteikėme, kad bus nelengva, reikės tausoti jėgas. Protingai pasiskirstėme, gerai gynyboje keitėmės ir puolime gerai žaidėme. Susitvarkėme su nervais, gerai sužaidėme rungtynių pabaigą ir svarbiausia pavyko iškovoti pergalę.“ Paklaustas, ar komanda stengėsi žaisti komandinį žaidimą, treneris atsakė: „Komanda šeip iš vidaus draugiška, tai persiduoda ir aikštelėje. Jau daug metų žaidžiame kartu, kamuolio negailime, o tai atnešė pergalę,“ Paklaustas, ką gali pasakyti apie varžovų žaidimą, treneris atsakė: „Aišku, varžovai pažįstami. Šiemet dar nežaidėme su jais, bet pažįstame iš ankstesnių metų. Jie patyrę, savo žaidimą grindžia per priekinę liniją, po krepšiu. Pavyko apsiginti, kažkiek gal sėkmė aplankė ir pavyko iškovoti pergalę, nors ir mažiau žaidėjų mūsų buvo.“

Kauno švara: Šarūnas Kryžius – 25 tšk., Leonardas Ivanovas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Senkus – 14 tšk.

LSMU ‒ „Statybų vizija“: Marius Petrauskas – 19 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Antanas Macys – 18 tšk. (10 atk. kam.), Dainius Bakanas – 17 tšk. (11 atk. kam.), Gražvydas Davidavičius – 11 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.)

LSMU ‒ „Statybų vizija“ įveikė „Elmovą“ (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 22:04 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ nugalėjo Legama (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:48 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“pranašumą (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 17:41 val.)Banguotai žaidę „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Kauno švarą“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 23:27 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ pirmose aštuntfinalio rungtynėse palaužė „Sanitex“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:50 val.)„LSMU – statybų vizija“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:32 val.)Sanitex nukovė LSMU ‒ „Statybų vizija“ trečioje aštuntfinalio dvikovoje (2016 kovo 15 d., antradienis, 03:43 val.)„Ryterna“ įtikinamai atsirevanšavo „Kauno Švarai“ (2016 vasario 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)„Vieningas Kaunas“ palaužė LSMU ‒ „Statybų viziją“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 20:04 val.)