Sanitex vs Lietuvos geležinkeliai (95:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 18:45 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Įmonių lygoje „Sanitex“ iškovojo nesunkią pergalę

2015 lapkričio 29 d., Sekmadienis, 21:08 val., peržiūros: 855

Lapkričio 29 dieną, sekmadienį, įvyko „Rind“ įmonių lygos, pirmojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Sanitex“ bei svečių statusą turėjusių – „Lietuvos geležinkelių“ komandų. Tik antrajame rungtynių kėlinyje garbingai kovoję svečiai patyrė pralaimėjimą triuškinamu rezultatu – 95:61 (26:12; 14:21; 32:12; 23:16).

Rungtynės prasidėjo trylika šeimininkų taškų be varžovų atsako. Įpusėjus pirmajam kėliniui svečiai turėjo jau septyniolikos taškų deficitą (19:2). Vis dėl to, komandinėmis pastangomis svečiams pavyko kėlinį užbaigti kiek sėkmingiau. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 26:12.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė – „Lietuvos geležinkelių“ komandos žaidėjai taškas po taško mažino savo atsilikimą ir antrajame kėlinyje sužaidus 4 minutes ir 16 sekundžių, po taiklaus M. Visockio tritaškio, komandas skyrė jau tik 6 taškai (28:22). Šeimininkai bandė susigražinti žaidimo kontrolę į savo rankas, tačiau nesėkmingai – į taiklius „Sanitex“ žaidėjo E. Kulbokos metimus svečiai tuoj pat atsakydavo rezultatyviomis atakomis. P.Kliauza kėlinį baigė pataikydamas 3 taškus ir komandas skyrė jau dvigubai mažesnis atsilikimas nei po pirmojo kėlinio – (40:33).

Trečiojo kėlinio pradžia svečiams priminė dar prastesnį pirmojo kėlinio scenarijų – „Sanitex“ komandos gynyba taip sukaustė svečių ekipos žaidėjus, jog jie savo taškų sąskaitą antroje rungtynių dalyje atidarė tik po 5 minučių 46 sekundžių – T. Žvirbliui įmetus dvitaškį metimą. Tuo tarpu šeimininkai tuo metu jau buvo pelnę net 20 taškų. Kėlinio pabaigoje svečiai pabudo, tačiau „Sanitex“ komanda tik dar labiau padidino savo atrotrūkį. Prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė jau net 27 taškai (72:45).

Lemiamas ketvirtis jau tebuvo formalumas. Ketvirtajame kėlinyje skirtumas tarp komandų tik augo – vienu metu siekė net 36 taškų ribą. „Lietuvos geležinkelių“ ekipai teko pripažinti, jog šiandien varžovai buvo kur kas stipresni. Galutinis rungtynių rezultatas – 95:61.

Po rungtynių „Sanitex“ komandos treneris V. Brazauskas paklaustas ar tikėjosi tokios lengvos pergalės ir kaip vertina savo komandos žaidimą buvo konkretus:

Nesitikėjau iš tiesų. Komandos žaidimą vertinu gerai, laimėjom, kaip kitaip ir įvertinsi.

Tuo tarpu „Lietuvos geležinkelių“ komandos žaidėjas D.Grušauskas atskleidė triuškinamo pralaimėjimo priežastys:

Nesusirinko žmonės, mes patys tryse atvažiavom po antrų rungtynių ir po labai ilgos kelionės, tad nepuoselėjom vilčių. Pažaidėm savo malonumui ir viskas.

„Sanitex“: Evaldas Kulboka 27 tšk. (28 naud. balai), Paulius Stankūnas 17 tšk., Paulius Nausėda 11 tšk. (7 rez. perd.), Emilis Strumyla 10 tšk. (12 atk. kam., 4 klaid.).

„Lietuvos geležinkeliai“: Mindaugas Visockis 15 tšk., Dalius Grušauskas ir Deividas Šilanskas po 12 tšk, Povilas Kliauza 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Apolo2015 lapkričio 29 d., 18:30 val.
Pauliukas St pats geriausias!!!
Puikiai žaidusi „Sanitex“ komanda iškovojo nesunkią pergalę prieš „Elmovą“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 22:01 val.)„LSMU – statybų vizija“ iškovojo triuškinančią pergalę (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Sanitex“ sugriovė „Kauno tiltų“ gynybą ir iškovojo pergalę (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:15 val.)Pirmąjį „Rind“ įmonių lygos turą „Sanitex“ baigė sutriuškindami „Senukus“ (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:23 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Sanitex“ krepšininkai įsirašė dar vieną pergalę (2016 sausio 06 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Sanitex“ atsilaikė prieš „Rapalą“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Sanitex“ be vargo įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:27 val.)Pirmą kėlinį puikiai sužaidę „Sanitex“ krepšininkai neturėjo vargo su „Chemcentro“ ekipa. (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 22:30 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Senukai“ palaužė negausiai susirinkusius „Lietuvos geležinkelius“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 00:05 val.)„Sanitex“ įrodė savo pranašumą prieš „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)