Ryterna vs Chemcentras (95:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“

2016 kovo 02 d., Trečiadienis, 20:31 val., peržiūros: 1184

Kovo 2 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Chemcentras“ (svečiai). Buvo žaidžiamos antrosios aštuntfinalio rungtynės tarp šių komandų (pirmąjį susitikimą rezultatu 75:45 buvo laimėję „Ryternos“ krepšininkai). Nors prieš rungtynes abi komandos turėjo vienodus šansus kovoti dėl pergalės, bet negausiai susirinkę svečiai jau pirmame kėlinuke paleido varžovus tolyn. Puikiai tritaškius pataikę „Ryternos“ žaidėjai greitai tolo ir vienu metu pirmavo net 26 taškų pranašumu. Vėliau, aišku, atėjo metas atsipalaidavimui ir „Chemcentras“ sugebėjo priartėti iki 11 taškų, bet tai buvo viskas. „Ryterna“ užtikrintai finišavo ir nesunkiai perkopė pirmąjį atkrintamųjų varžybų laiptelį 95:79.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai rezultatyviai. „Chemcentro“ gretose lyderiu tapęs D.Ladyga greitai surinko 12 taškų, bet netrukus labai ilgam nutilo, tuo tarpu šeimininkų žaidimas buvo paremtas komandiniais veiksmais ir prie tritaškio linijos vis atsirasdavo žaidėjas pasiruošęs atakuoti varžovų krepšį. O tolimus metimus šį vakarą „Ryterna“ metė tiesiog nesulaikomai. Iki ilgosios pertraukos jie pataikė net 10 kartų iš toli ir tai darė daugiau nei 60% taiklumu. Prieš tokį varžovų puolimą „Chemcentras“ tiesiog neturėjo vaistų, o ant suolelio turimas vos vienas keitimas neleido gintis kiečiau. Prasidedant ilgajai pertraukai „Ryterna“ jau turėjo labai solidų pranašumą 53:35.

Po ilgosios pertraukos „Ryterna“ dar keletą kartų pasižymėjo metimais iš toli, o skirtumas pasiekė rekordinę – 26 taškų ribą. Tačiau dabar komanda atsipalaidavo, tai labai jautėsi metant baudų metimus, kur taiklumas buvo tiesiog tragiškas, o ir tolimi metimai dabar vis dažniau skriejo pro šalį. „Chemcentras“ sugebėjo šiek tiek priartėti, kol ketvirtame kėlinuke pagaliau ir jie pademonstravo puikų puolimą. Svečių gretose iniciatyvos ėmėsi A.Kurauskas, kuris pataikė net 5 tritaškius ketvirtame kėlinuke ir daugiausia jo dėka komanda atsitiesė. Skirtumas vienu metu ištirpo iki 11 taškelių, bet čia pat šeimininkai atsakė tokiais pat tiksliais šūviais iš toli ir galutinai palaidojo svečių viltis. Per likusį laiką didelių permainų neįvyko ir „Ryterna“ galėjo džiaugtis užtikrinta pergale 95:79.

Gintaras Kamarauskas („Ryterna“):

„abi rungtynes laimėjome labai nesunkiai. Klausimas, ar verta rinktis varžovą? Su visa pagarba linkime priešininkams sėkmės ateityje“.

Ryterna: Eduardas Straigis – 16 tšk., Darius Špakauskas – 14 tšk., Kęstutis Dmitrijevas – 12 tšk. (9 rezult. perd.), Marius Giedraitis – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Chemcentras: Airidas Kurauskas – 24 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Lukas Šaulevičius – 15 tšk., Saulius Kepežinskas – 14 tšk., Domantas Ladyga – 12 tšk., Audrius Gagiškis – 11 tšk.

„Callcredit“ įveikė „Chemcentrą“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 10:31 val.)„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)„Ryterna“ pateisino favorito vardą ir nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Ryterna“ eilinį kartą pasiekė triuškinamą pergalę (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „Karo medicinos tarnyba“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Rapala“ sutriuškino „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:57 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Baubilą & Verslo pasaulį“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 21:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)